Skoči na vsebino

Zalost


soncica

Recommended Posts

  • Komentarji 489
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

:inocent: misliš

 

moja izbira je moj odnos do nje :sori:

 

moja žalost je temnomodra in valovi, kakor strune harfe izveneva v daljave večernega neba

 

to je največ in najmanj

 

da poljubim večer , ki odhaja v novo jutro slovesa xhypnox

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Scarred

Your back was turned

Curled like an embryo

Take another face

You will be kissed again

I was cold as I mouthed the words

And crawled across the mirror

I wait

Await the next breath

Your name

Like ice into my heart

 

A shallow grave

A monument to the ruined age

Ice in my eyes

And eyes like ice don't move

Screaming at the moon

Another past time

Your name

Like ice into my heart

 

Everything as cold as life

Can no one save you?

Everything

As cold as silence

And you never say a word

Behind every bitch there is a guy that made her that way.

 

Sheakespeare

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj razumem marsikaj. Z določenimi stvarmi se ne mislim ukvarjat niti tekmovat. je pa vse tako neumno, da je že smešno!

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

črna luknja puščam ti vso mojo negotovost, šibkost in tečnost in moje dvome in borbe s seboj kaj je prav in kaj narobe, puščam tudi vse zamere in živčnost. Ostale pozitivne stvari pa bom vnesla vase.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:sori: :sori: :sori: draga Prijateljica....

Šla si, zapustila si me. Sedaj razmišljam, zakaj in kako sem te sploh lahko pustila...Morda nisem naredila VSE, da bi ti ob sebi ustvarila prazen stolček. Morda sem, le nanj je sedel nekdo drug. Dovolila sem, je bila napaka??? Naredila sem tisto, kar sem obljubila, nič več in nič manj...Mislila sem, da je najino prijateljstvo dovolj močno, da preživi krizo "moškega". Dotaknil se je v najino bistvo. V tebi pustil pečat bolečine...a vem, da si močna in sedaj te že manj boli. Oprosti, da omenjam...spet in spet. Naredila sem pečat, tudi jaz...v njem. Vem, da se sedaj spominja Nate, kako te je prizadel s tem, da te ni hotel niti prizadeti. Jaz....odrešiteljica. Prestopila sem sebe, pustila za sabo svojo dušo...za trenutek postala kot skala..hladna, brezčutna. Zakaj??? Morda samo zato, da preiskusim, kako nekoga namerno prizadeti? Namreč tudi mene so tako prizadeli...imela sem presneto dobrega učitelja. Moja žrtev me je gledala z rjavimi očmi...strastno in poželjivo. A jaz...jaz pa sem ga gasila z ledeno lavo. Samo moja koža je bila vroča in ognjena, srce kot led. Veste kako boli, ko te opeče led? ON ve...Ona ve. Jaz znam...

Spomnim se...kako lepo mi je bilo s tabo, draga Prijateljica. Sedaj si šla. Kdo ali kaj te je iztrgalo iz mojega življenja...moja dejanja, moje misli? Morda moja iskrenost...neznanje laganja...Kakorkoli se je najina pravljica končala, sem naredila vse, kar sem znala, da te iz nje pustim kot Kraljico. Bila sem led, četudi mi sedaj polzijo solze in obujajo čustva...ti me oživljaš. Kapljice tvoje karizme in dobrosrčnosti, simpatične naivnosti...popolne lepote, me ne puščajo brez pečata. Zaradi tebe sem spoznala del sebe, del, ki ga je iz nedolžne deklice izklesal on... z eno samo besedo: NIČ. Njemu HVALA, da te je predstavil meni...Tebi hvala, da si mi dala prelepe trenutke..nore, smešne, zanimive...boleče, žalostne...pa vendar prijateljske. Vem, zakaj te je ljubil...VEM. Zato ker si Angel...in če kdaj znam...ti istega trenutka prinesem nebesa. Tam je tvoj dom. Rada te imam..Zvezdica.

 

:V: :sori:

............pssssssssssst.....just relax with me..:)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
...................hja, ko sem bolje pogledala Kdo se je vsedel na stolček ob meni...sem ugotovila, da je bil blagoslov, ne pa nadomestilo ali prisila. x;)x ..pravim BIL, namreč prosila sem ga, naj vstane. in sedaj je stolček znova prazen. NOVA PRILOŽNOST. borite se Zame.. x:)x x:)x x:)x
............pssssssssssst.....just relax with me..:)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:C: Zakaj vedno dobri ljudje??? :O: :C: :C:

Zaspanko, prijetno boš presenečen, če tega ne boš spraševal! x:)x Morda zato, ker so dobri ljudje dovolj modri in bolj primerni, pripravljeni... v slabih stvareh poiskati in najt motivacijo in navdih za spremembo, uvidet. VIDET IN SPREJET PROBLEMČEK KOT PRILOŽNOST!!! x;)x x;)x :palec: ..."slabi" ne sprašujejo tega, jim je jasno zakaj....Ponosna sem nate da si Dober! x:Ix

............pssssssssssst.....just relax with me..:)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Črna luknja prosim odnesi vso mojo žalost, ki jo držim v sebi in je ne morem več spraviti vase. Odnesi vse moje razočaranje in vseh pet let življenja v zvezi, ki ji ni bilo usojeno da obstane. Odnesi moje telo, ki preveč trpi in je umrlo z dananšnjim dnem. Prosim odnesi vse kar še ni gnilega v mojem telesu.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

I wish I had a magic stick xwizardx xrolleyesx :sori:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsem žalostnim, depresivnim, suicidnim sporočam, da je ZUNAJ TAK SONČEK, da je smrtni greh čepet notri :vragec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsi ki se kaj obtožujete, da kaj niste naredili prav. Še vedno je bilo tako, da se je kasneje ponavadi izkazalo za edino pravilno, kar ste naredili. Preverjeno. Samo pogumno naprej. xsrcx
Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lahko pa tudi, da ni tako. Če sam pogledam nazaj se najde par stvari, ki bi ji lahko naredil drugače, tako ali drugače boljše, sploh ni dvoma v to. Nima pa smisla se s tem pretirano obremenjevati ampak čimprej "zaživeti" v situaciji v katero si se pripeljal.......Potem je tudi več šans, da boš mislil, da niti ni bilo tako zelo narobe......kot si pač reagiral v dani situaciji, reagiral si pa tako kot si znal. Mogoče še nisi dovolj znal......pa smo spet tu, da je bilo kar pravilno, ker še nisi obvladal lekcije, kar bi te lahko kdaj kasnej veliko več stalo....hihi.....še mal bom razglabljal, pa se bom čist strinjal s tabo..... x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...