Skoči na vsebino

Zalost


soncica

Recommended Posts

Guest Mačona
hvala, mačona

bom probala

znam bit zajebana do sebe do skrajnosti

ja, biti zajeban do sebe in to do skrajnosti, je stvar, ki ti lahko najbolj zajebe življenje. ne, dejansko ga. x!x zato le ... bodi mila do sebe. zajebana do sebe in drugih le v pozitivnem smislu - v smislu, jaz sem vredna, drugi so vredni - DOBRIH stvari. x:)x

 

probaj. jaz sem iznašla svojo metodo. no, nisem je iznašla, to vse obstaja že od nekdaj ... le da sem si našla svojo pot, ki najbolj deluje. :palec:

 

Mačona, hvala za lepe želje! Lep konec tedna, fajn družba in zabava so me kar prijetno "socializirali". A nisem mogel iz svoje kože, poslal sem ji mnda 10 sms-ov, za kar sem kar malo jezen sam nase :xx!: Žalost je še vedno vseprisotna, a brez izrazitih nihanj. Le nekje v duši neki tihi glas ne dovoli da bi pozabil na njo.

Ko pa prebiram ostale prispevke, čutim žalost in obup drugih oseb, a mi postane jasno da bo za vse nas prišla ljubezen, slej ko prej. In potem je spet malo lažje...

pa, že to, da si šel v družbo, pomeni, da je v tebi želja, da ti gre na bolje.

ja, poznam ta občutek, ko nekomu panično pošiljaš SMS-e, kličeš itd. bolj ko ni odgovora, bolj pošiljaš in kličeš, ali pa če že je odgovor, se skušaš prilepiti na vsako besedo. no, prav iščeš izgovore, da lahko kontaktiraš s to osebo. to je ful žalostno, ker vem, kak je občutek. nimaš nobenega miru, vse te tišči, vrtiš se v začaranem krogu, misliš si, da ne moreš več živeti. v bistvu neke vrste izsiljevanje.

 

ej, definitivno vse nas čaka ljubezen. vsak jo bo našel takoj, ko jo bo našel v sebi. potem bo privabil pravo osebo. x:)x lažje mora biti najprej nekje noter, v srcu, duši, mislih ... status quo ... sprijaznjenje. potem pride prava stvar slej ko prej do tebe. prepričana sem, da je tako. x:)x

 

:palec: Točno. Jaz tudi izjočem svojo žalost ... vedno. Se ne zadržujem. Priznam, da večkrat jočem. Če me ima kdo zaradi tega za občutljivko, mi ni mar. Potem gre vsa ta žalost ven in lahko spet diham ... do naslednjega šusa krize. :o|o:

ne, to je normalno. nisi občutljivka. žalost je del življenja in zahteva solze ... no, lahko tudi ne ... mislim, da smo lahko kar srečni tisti, ki brez zadržkov jokamo ... da sprostimo napetost ... na en način jo moraš.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 489
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

:vragec:

 

OBUP SE JE CHEZ VSE RAZPEL,

DO MEJA NESKONCHNEGA PROSTORA.

TVOJE IME SEM VANJ IHTEL,

IN ZDAJ SE VRACHA, KAKOR MORA,

NJEGOV TISOCHKRATNI ODMEV.

 

zlomk....tralala

 

 

:palec: lepo

 

jst pa ne vem a čem bit žalostna al ne....

lihkar poštar vrtnice prnesel :vio:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: lepo

 

jst pa ne vem a čem bit žalostna al ne....

lihkar poštar vrtnice prnesel :vio:

:vragec:

 

bot vesela

za zhalost je zmeri cajt.... x:)x x;)x

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spet noč brez spanja. Pa kako naj delam potem?? Celo noč sem se premetaval po postelji, žalost in solze so kar lile iz mene.... občutek nemoči je ponoči tako grozen, jezen boksam v povšter, ihtim..... želim vsaj spat..vsaj nekaj ur... pa ne gre... komaj diham, čisto plitki in kratki vdihi, srce mi razbija. Zdi se mi da me bo od notranjega pritiska razneslo. Komaj verjamem da se mi dogaja vso to....

Tako jo pogrešam, zraven mene, objeta drug ob drugem. Naj zdržim vsaj še ta dan...

Honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere. -

- "Pošteno živeti, drugega ne prizadeti, vsem pa dati to, kar jim pripada."

 

http://shrani.si/f/42/jc/2WV34uU0/userbar44128sest.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spet noč brez spanja. Pa kako naj delam potem?? Celo noč sem se premetaval po postelji, žalost in solze so kar lile iz mene.... občutek nemoči je ponoči tako grozen, jezen boksam v povšter, ihtim..... želim vsaj spat..vsaj nekaj ur... pa ne gre... komaj diham, čisto plitki in kratki vdihi, srce mi razbija. Zdi se mi da me bo od notranjega pritiska razneslo. Komaj verjamem da se mi dogaja vso to....

Tako jo pogrešam, zraven mene, objeta drug ob drugem. Naj zdržim vsaj še ta dan...

 

 

 

bošček, :sori: joj me je kr stisnilo pri srcu, poznam ta občutek

vedi, da vse enkrat mine...

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 months later...

Žalost.

 

Kako si dovolit bit žalosten in občutit vso to njeno težo a ob enem se ne smilit samemu sebi in sprejet nekaj, kar je dejstvo, realnost, ki boli, ponižuje in se ne zatekat v svoje iluzije.

 

To je trenutno moje delo, naučit se kako.

 

Pa spet sem totalno destuktiven, najraj bi šel k direktorju in dal odpoved, pobegni nekam, nekam kjer bi mi bilo pomagano hipno se sprijaznit z dejstvom, da me nima rada. Bog pomagaj mi, pokaži mi pot, kako odgnat to temo.

 

Mmm,... nima me rada. Torej ona je zame bog in ker me nima rada, nisem vreden nič. Kako bolano a resnično. Saj verjetno, če bi občutil njeno ljubezen do mene, mi sploh ne bi bila več zanimiva, bi ego dobil, kar hoče.

 

Boga iščem, tam, kjer ga ni.

 

Saj ne vem, nič ne vem.

Let it be a bee.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:cry:

 

ni besed..

 

 

Mystica, te lahko probam malo potolažit?

 

glej:

 

http://www.outoftheearth.com/dogheaven.jpg

 

 

Dogs heaven

 

http://www.johnsadowski.com/uploaded_images/doggie_heaven-767087.jpg

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
xvrtcx xvrtcx :cry:

o, Mysti, nisem vedela

full mi je hudo, sem si kar predstavljala, da moje Bonny nebi blo več... :V:

 

vedi pa, da te gleda od tam gor in ti maha

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...