Skoči na vsebino

Zalost


soncica

Recommended Posts

  • Komentarji 489
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Crna luknja, v tebi puscam svojo zalost, depresijo, solze in razocaranje nad dogodki, ki so se mi primerili v zadnjih mesecih in obracam nov list, da bodo zdaj naprej stvari boljse!

 

Naj ostanejo pri tebi in ti krajsajo cas, jest jih ne maram in nocem vec!

 

Zelo lepo in prav je, da ljudje ne pustimo svoji žalosti, da nas poje. Treba jo je nagnati stran, daleč stran iz našega telesa, naše duše.

 

Zelo pozitivno je, če lahko s kom delimo svojo žalost, saj kadar se spovedujemo, kar čutimo, kako težko breme pada košček po košček iz našega telesa.

 

Vedno moramo iskati delček svetlobe v še tako temačni sobi.

BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Stopaj po sledi mavrice,

Stopaj za zvoki pesmi

in vsepovsod te bo obdajala

lepota.

Po sledi mavrice vodi pot

Iz najbolj goste megle."

(Havajska pesem)

"Stopaj po sledi mavrice,

Stopaj za zvoki pesmi

in vsepovsod te bo obdajala lepota.

Po sledi mavrice vodi pot

Iz najbolj goste megle."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

almira...sem malo brala za nazaj o tvojih mukah...lahko ti samo recem, da pride pravi cas za vse, jaz imam izkusenj poln kos, pa tudi nisem

tako grozno stara, so se mi dogajale tezke in zelo bolece stvari, vse se pred mojim 25. letom...

 

v koncni fazi si nekega dne pripravljen za spremembo, in potem ta dobra sprememba pride. tudi v ljubezni. ampak je treba tudi malo

zase poskrbet, najprej....partner je lepa stvar, ampak najprej moras biti ti sam s sabo zadovoljen, sele takrat pride na dan vse tisto, kar je na tebi privlacno, in potem se bodo stvari kar same odvijale, bos vidla.

vem, da je tezko bit dobre volje, kadar gredo stvari narobe...pa saj v bistvu ni treba, da se delas, ali kaj takega...poskusaj gledati stvari v pravih proporcih, pa bos vidla, da bo slo. do takrat se pa oglas, tukaj je dosti finih in prijaznih ljudi,

evo samo zate: xsrcx x:)x x:Dx xDDx xwizardx :xmas: :mezik: xsrcx xrainbowx xsrcbumx xrosex xyiyax xyesx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx Hvala, Tinka... :flower:

Saj vem...

Res ste mi dosti pomagali, hvala vam vsem! xloveyx xrosex

Bila sem srečna in bom srečna! x:)x

In vam vsem želim, da boste tudi vi srečni!!!!! :detelca: xflirtx xsrcbumx :N: xsrcx xDDx :D

"Stopaj po sledi mavrice,

Stopaj za zvoki pesmi

in vsepovsod te bo obdajala lepota.

Po sledi mavrice vodi pot

Iz najbolj goste megle."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

borism Objavljeno 1. Jan 2004 ob 18:30

--------------------------------------------------------------------------------

Zaposlena čebela nima časa žalovati.

 

Angleški  

 

Ja, mogoče maš prav, ampak tista čebelica, ki pa je po naravi pesimistka, pa si poleg težkega dela (ali med delom) vedno najde malo časa za žalost...pa se s tem uničuje...duševno...pol pa še fizično.. :C:

Ampak danes ne bomo žalostni! x^x Obljubila sem si, da letos ne bom žalostna!!! :8):

"Stopaj po sledi mavrice,

Stopaj za zvoki pesmi

in vsepovsod te bo obdajala lepota.

Po sledi mavrice vodi pot

Iz najbolj goste megle."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

borism Objavljeno 1. Jan 2004 ob 18:30

--------------------------------------------------------------------------------

Zaposlena čebela nima časa žalovati.

 

Angleški  

 

Ja, mogoče maš prav, ampak tista čebelica, ki pa je po naravi pesimistka, pa si poleg težkega dela (ali med delom) vedno najde malo časa za žalost...pa se s tem uničuje...duševno...pol pa še fizično.. :C:

Ampak danes ne bomo žalostni! x^x Obljubila sem si, da letos ne bom žalostna!!! :8):

Hej, Almira... sva že dve... kakorkoli obrnem, karkoli delam.... še vedno je tam nekje zadaj in vsake toliko špikne... spomin... ah damn, grem sfurat te filinge ven, v dnevnik.... moja največja naloga v tem letu je ta, da se osvobodim negativizma v svojim mislih :palec:

 

grrrr... pa še ženske dneve imam, če lahko na to zvalim krivdo za pretirano čustvenost :!!: najhuje je to, ko bi jokal, pa si ne pustiš... pa ne vem, zakaj? Verjetno zato, ker nisem nikoli pustila, da bi me čustva prevzemala.... da bi me odneslo.... pol me pa odnaša počasi počasi vsak dan po milimeter in to traja sto let!!!! ghhhhhh..... grem.... se pogovarjat z dnevnikom.... mogoče bom pa kaj pametnega pogruntala :palec:

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Huh... sem se mal pobrala... x;)x

 

Pa spet ugotovila, da svojega uma ni kaj preveč za poslušat.... samo kot nasvet drugim, ki tudi zaidete sem v tole luknjo x;)x Sami si jo kopljemo.... x:Dx (Sam se pa res morš ene dvakrat s hudo macolo po glavi užgat, da to ugotoviš :fiju: :blackeye: x:Dx )

 

Sončki, ne bit več žalostni.... De Mello bi napisal... "Pride in gre..." :palec:

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa spet ugotovila, da svojega uma ni kaj preveč za poslušat.... samo kot nasvet drugim, ki tudi zaidete sem v tole luknjo

Hej, Soncek.. Hvala ti za tale stavek.. sem prejsnji teden delala to, pa v bistvu ugotovila, kar pravis, samo ne ozavestila in ubesedila.. Zdaj vem.. x:)x

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aliana xrainbowx xrosex xsrcbumx xyiyax

 

Lepo, da si našla v tem tudi nekaj zase, to je bil namen... xloveyx Vsaj zase velikokrat vem, kako me kakšna beseda, napisana tu na forumu, dregne pod rebro in reče... "Hej, ti... Tukaj sem." w:Iw In takrat sem hvaležna, da ste tu, soustvarjate ta forum, ste mi velikokrat svetle zvezde na poti xwizardx x:)x

 

Zraven tega bi še rekla... "Our minds confuse us, our souls soothe us." (Se slučajno kje pozna, da sem poslušala meditacijo v angleščini? :blink: x:Dx x;)x )

 

 

Lep večer želim... pa dneve brez žalosti vnaprej :palec:

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dekleta,kako že gre tisto, dokler je en sam sončni žarek svetlobe, vemo, da bo tema izginila, mal sem priredila, vendar res, v vsaki težki stvari je tudi nauk in žarek, da bo boljše. verjemite, vem. Uživajte v življenju x8Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sončna Vila Objavljeno 2. Jan 2004 ob 17:51

Hej, Almira... sva že dve... kakorkoli obrnem, karkoli delam.... še vedno je tam nekje zadaj in vsake toliko špikne... spomin... ah damn, grem sfurat te filinge ven, v dnevnik.... moja največja naloga v tem letu je ta, da se osvobodim negativizma v svojim mislih  

 

grrrr... pa še ženske dneve imam, če lahko na to zvalim krivdo za pretirano čustvenost  najhuje je to, ko bi jokal, pa si ne pustiš... pa ne vem, zakaj? Verjetno zato, ker nisem nikoli pustila, da bi me čustva prevzemala.... da bi me odneslo.... pol me pa odnaša počasi počasi vsak dan po milimeter in to traja sto let!!!! ghhhhhh..... grem.... se pogovarjat z dnevnikom.... mogoče bom pa kaj pametnega pogruntala  

 

 

Sončna Vila

 

hehe...Sončna Vila..res sva si podobni: DNEVNIK! Njemu lahko vse poveš! x^x

"Stopaj po sledi mavrice,

Stopaj za zvoki pesmi

in vsepovsod te bo obdajala lepota.

Po sledi mavrice vodi pot

Iz najbolj goste megle."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Žalosti ne moreš deliti.

Boris, bog pomagaj, ko bi ti vedel, kako mi je zdaj zaradi tvojih besed zasijalo srce!! :flower: :2src: xrainbowx xsrcbumx xrosex

 

Hvala ti, spet xchatx xokx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj si žalostna Sončna Vila?

V nekem smislu sva si res podobni, ker nonstop iščeve neko podporo in ..srečo..

"Stopaj po sledi mavrice,

Stopaj za zvoki pesmi

in vsepovsod te bo obdajala lepota.

Po sledi mavrice vodi pot

Iz najbolj goste megle."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...