Skoči na vsebino

Sorodne duse


bilboa

Recommended Posts

Ful dobro si tole izpostavila - zelo preprosto, pa mislim, da ni nihce se omenil..,. x:)x :palec:

Ceprav... ::~))

... midve nisva potem glih takole... rit pa srajca, bi se reklo...

Ker bom najbrz tezko zraven kogarkoli tiho eno uro.... x:o)x xrolleyesx :o|o: x:Ix :8):

 

... ali vec!! :eek: :sori:

 

x:Dx x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla,

kako ste se razpisali. Hvala sanjalica za lepe misli... x:)x x:)x x:)x

No, ljubčkova žena je celo vesela, da sem ji podarila spoznanja, da mož obstaja, da se je začela truditi okrog njega.. Na žalost je šele sedaj začela ugotavljati, da moža pravzaprav ne pozna... Morda prepozno? :inocent:

Meni pa ljubček pravi, da sem mu odprla pot sprememb, spoznanj v duhovno rast.. :palec:

Sem se pa umaknila s prizorišča namenoma. Želim, da sam spozna koliko mu pomenim. Naj čas prinese spoznanja. Moje odločitve še ni sprejel, vendar je nujno potrebna. Nekdo mora biti trden! x!x

Želim mu, da sam odkrije koliko mu pomeni družina. Bo dovolj sreče, zadovoljstva, notranje izpolnitve. Vse to je nujno, da bi lahko sploh midva bila srečna...Če? :inocent:

Težko sem se odločila, vendar je v skladu z mojo notranjostjo. Če mi je to namenjeno se bo že zgodilo. Nimam pravice kratiti sreče drugih, v njo posegati, saj bi se mi slej ko prej vrnilo v hujši obliki... :vio:

Čas pa bo kot nalašč za bogatenje moje notranjosti.... :palec:

......Jaz sem tu za vas....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Marsa..... x^x x:Dx x;)x x:)x

Saj moramo razmišljati pozitivno!!!! :palec:

 

Janja, tudi tebi hvala.. x:Dx x;)x Bogata življenjska šola naredi svoje...

Ampak teh 7 samskih let pa se tudi pozna na duhovni ravni..Prav ponosna sem iz vseh težav zrasla in se našla.... In nagrada me kmalu čaka - 3.stopnja reikija, na katero se pripravljam... in še vse ostalo.... xsrcx :2src: x^x

x:)x x:)x x:)x

......Jaz sem tu za vas....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Trixi - ne poznam te se zelo... imam tako guzvo, da samo v parih temah malo posodelujem... a kolikor opazam, si ena velika pozitivka...

Iz tvojih postov veje optimizem in to mi je zelo vsec... Nimas teze... zdi se mi, da znas prevzemati odgovornost v svoje roke - to pa je najpomembneje.

Ker - saj ne gre za druge, za plemenitost etc... - gre za nas same, za naso rast in naso mirno vest - v vseh smislih - da si ravnal najboljse po svojih moceh in vedenju.

Ker v tem, da ljubis, ni nic slabega... tudi ce gre za 'prepovedano' ljubezen.

Vendar zelja po materializiranju platonske ljubezni povzroci, da je najveckrat le-ta na hudi preizkusnji in malokdaj gre zal skozi....

 

Point pa je, kot povsod - ljubiti brez pricakovanja - brez trgovine. Brez izsiljevanja.

 

Ma, saj vidim, da stekas... x:)x x;)x :palec:

Kdor ima tak odnos do lajfa, ga cakajo lepe stvari.

Najbolj razviti pa morajo opraviti najtezje teste.

1+1 zna vsak izracunati... potem pa se pojavijo koreni etc... - skladno z naso rastjo in nadgrajevanjem

(na vsakem podrocju velja to).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Nihče ni popoln, dokler se ne zaljubimo vanj".

 

 

BigM .. se v celoti strinjam... ko si zaljubljen , ko ljubiš brez zadržkov.. ti je partner vedno duša dvojčica. Saj to je za pričakovati, kajne ?? Ampak to ni dobro. Da se dva popolnoma štekata ?.. Eh, nemogoče.. Nekdo sigurno popušča ali pa blefira..

 

 

Duša dvojčica, mogoče prijatelj ali prijateljica, nikakor pa ne partner..

 

Življenje je vendar ja tako pestro, zanimivo,.. raznoliko, da je nenogoče se v vsem strinjati z nekom.. razen, če živiš v stekleni kletki .. :xx!:

 

 

hej , sorodne dušice na tem forumu.. mejte se čez vikend ..

pejte ven na sonček, stran od tega stroja...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
Moja sorodna duša je nekdo, ki je sposoben tudi uro ali več tiho prebit zraven mene in nama je brez pogovora enako lepo.

:palec:

Nikakor ne razumem ljudi, ki sedijo ob morju, reki, jezeru in ves čas čvekajo... :o|o:

Hoja po planinah, gozdu, naravi - in dretje... Grrrr :xx!: :xx!: :xx!:

Velikokrat ne potrebujem besed, oz. me preveč besed zmoti, preusmeri misel, občutek...

Najdem se v tišini, čeprav pravijo, da to ni "normalno"...

(Celo tipkovnica je podložena s klobučevino, da se zvoki zadušijo)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sorodne duse?

 

Hm...vem, da poznam osebo ob kateri obcutim bolj ali manj vse 'simptome' (po Soncnici - na prvi strani) dusnega dvojcka. Lahko recem, da so to zelo mocni in intenzivni obcutki, ki jih je prakticno nemogoce opisati z besedami. Kot bi naju 'privlekla' skupaj neka magnetna sila. In to se mi je zgodilo v casu, ko sem imel doooolgoletno zvezo, ko sem mislil, da so vsa moja custva na najvisjem moznem nivoju in da se stekava popolno. In naenkrat BUM! Povsem novi obcutki, z drugo osebo, ki kot da ne bi bili omejeni s casom in prostorom...Je res tezko razlozit, ker moras to dozivet. Mislim pa, da vecina tega ni in nikoli ne bo dozivela. Prevelikokrat zadevo poenostavljamo, predvsem ko smo zaljubljeni - takrat so itak vsi nase sorodne duse. Zato se tudi ne strinjam s tistimi, ki pravite, da jih spoznate takrat, ko se razidete. Tu gre le za subjektivne obcutke kot npr. samota, pogresanje. Ne, sorodno duso po mojem skromnem mnenju spoznas jo TAKOJ, ko prides v stik z njo.

I will not fear the perils of the tempest nor the evil sorceries used against me. For today all doors have been opened unto me no mater how they have been closed...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
Guest elina

x:Ix živjo prvič sem z vami!

 

Tema je zelo zanimiva, vendar se prevečkrat oddaljujete od nje.

Sama sem našla najmanj tri sorodne duše. Zanimivo pri tem pa je to, da me videz le teh praviloma ne privlači. So pa pri prvem kontaktu prisotne "zastavice" s katerimi sem se precej ukvarjala, nato pa sem se sprijaznila s tem, da pač je to ta znak, po katerem sem dušo prepoznala. Največkrat gre za nek del telesa, za pogled in najprej se pri meni pojavi nelagodje, saj ne vem kako bi osebo opredelila (simpatično ali ne). Verjetno so prisotni tudi drugi znaki, ki jih očitno ne zaznam. Vedno pa je prisoten občutek, da se bova z osebo še srečevala, da najin čas še pride, v glavnem da je to-to. Taka je moja izkušnja prepoznavanja.

 

Rada bi slišala več vaših osebnih izkušenj in ne toliko strinjanja, čeprav se tudi sama v veliko točkah strinjam z že napisanim.

 

Čimveč prijetnih srečanj vam želim!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

JanjaK, takole, prebrala sem da svojo sorodno dušo spoznap po nekakšnih zastavicah, ki so znak zate, recimo kretnja, poseben smeh, pogled, pramenčki las, hoja, stisk roke. to te potem pritegne in po tem naj bi spoznala tisto osebo, ki ti je za določeno znanje potrebna (lahko tudi partnerja x;)x ). torej če vzamemo dejstvo, da se duši vnaprej dogovorita, recimo temu tako, se dogovorita za nek znak in v življenju se išečta po zastavici. včasih zgrešimo, ker vzamemo tisto, kar nam je na dosegu, ali ne razločimo zastavice, ali pa spoznamo malce prepozno, prekmalu in tudi v tem je čar življenja. glej to sem prebrala in mislim da je bilo bistvo v tem, vsaj jaz sem si tko razložila.

Uživaj

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In kaj ti te zastavice pomenijo? Sorodnost za določeno področje ali za večino področij osebnosti ? me je začela zanimat tale stvarca veš, pa so mi všeč takili instant podatki x;)x x:)x
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mislim da je pisalo, da si po tem svojega partnerja izbereš, recimo prvi kontakt z očmi pa si paf, ampak osebno mislim, da na takšen način tud prijatelje izbiramo, saj si mislila to,a ne?

zanimivo je, da pridejo v določenem obdobju k meni ljudje, ki se zanimajo za določena področja in točno vem, da lahko začnem temo, ki jo drugače ne bi s kom drugim razpravljala, pa se ne zmotim, vsaj zaenkrat še ne. ena umirjenost in lesk v očeh in vem, preprosto.še kaj? x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Srečal sem svojo sorodno dušo. Začela sva neresno tako iz zabave, potem sva se čustveno navezala en na drugega in spoznala kako sva si blizu. Problem je da je ona z drugim živela 20 let, pa jo je varal zadnja tri leta. Z njim ima otroke, ki sta že v najstniških letih. Ona je starejša od mene 10 let. Kljub temu da se je spravila z njim, z mano ni pretrgala stike. Najhuje je ko se zjočeva in ko me ona sprašuje zakaj se nisem prej rodil, jaz pa zakaj se ona ni kasneje rodila. In ko se za rokce drživa mi pravi, da enkrat bom srečal tisto tapravo. Jaz ji pa odvrnem, da sem jo že. Madona kako rešiti to situacijo? Naj se zgodi karkoli. :ermm: :(
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...