Skoči na vsebino

Je sex sprostitev


contesa

Recommended Posts

.....

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 487
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Glede na to, da tudi men ni nerodno govorit o tej temi, naj ti povem, da uživam, če vidim, da je partner brez moči, da bi se uprl in v tistem trenutku zame bil pripravljen storiti vse. ne nisem friginda(kljuka, spet maš kost), vendar čutim in vem kaj si želi in kaj čuti. in to mi je v veliko zadovoljstvo.

Včasih pa je sex tisto veš, pri nas temu rečemo,opravljanje domače naloge, ha, ha. :vragec:

po toliko letih skupnega deljenja postelje, mi včasih paše vzet roke kakšno knjigo, kot pa reševanje najinih problemov na posteljni način.

Tako, še kaj?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne predstavljam si življenja brez seksa :xx!:

Raed ga imam: vedno, kjer koli, kadar koli, to je edina stvar za katero si vzamem čas, rad imam vse poze, rad božam, ljubčkam il ližem žensko telo in predvsem gladko obrito muco.

Ups, že misel in pisanje o temu me vzburja x:)x

www.rael.org
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

hehe

jst sm enkrat davno pred mnogimi leti v gostilni LOVEC

ona v krilu sedela na meni in sva...okrog mize pa sedijo skorajda vsi najini znanci in se mirno pogovarjamo...pa uleti ljudska milica...komentar?..."No, no...mal bl spodobn se usedta"....PA SVA SE!!!.... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

 

:vragec: x;)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede na to, da tudi men ni nerodno govorit o tej temi, naj ti povem, da uživam, če vidim, da je partner brez moči, da bi se uprl in v tistem trenutku zame bil pripravljen storiti vse. ne nisem friginda(kljuka, spet maš kost), vendar čutim in vem kaj si želi in kaj čuti. in to mi je v veliko zadovoljstvo.

Včasih pa je sex tisto veš, pri nas temu rečemo,opravljanje domače naloge, ha, ha.  :vragec:

po toliko letih skupnega deljenja postelje, mi včasih paše vzet  roke kakšno knjigo, kot pa reševanje najinih problemov na posteljni način.

Tako, še kaj?

xokkx Ha, ne spominjam se, da sem sploh kaj omenil, da si frigidna :!: Zakaj si pa to omenila :?: http://skins.hotbar.com/skins/mailskins/em/033102/033102bebe_1_prv.gif

 

Ker je pa to forum o seksu, ti povem, da jaz nisem čisto nič kriv, ko boš trpela ali celo bila rakava! Na kratko rečeno, ko ga boš nafukala! Tega ti ne želim, vendar, je to dejstvo, ki zadene prav vsako, ki je splavila! In lahko mi verjameš, da nimam prav res nič pri tvojih pizdarijah. Celo nekako simpatiziram s teboj, ker se trudiš biti pozitivka.

 

x!x Če boš pa prebrala vse moje poste, boš našla tudi kaj in kako narediti, da to te tragedije ne bo prišlo!

Lep pozdrav!

 

http://www.gamespy.com/avatars/av/GD/gd51.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

hehe

 

 

glede na to, da so za zadevo vedeli vsi scenci....

pa she kaka pizdarija se je zgodila v oni hishi...

 

 

in :vragec: -a ni vech tam

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja SEX, to je pa nekaj najlepšega kar se ti lahko zgodi. Drugače s partnerico se redno dobivava v naravi z dekco, pa greva na piknik. Si vzameva 4 urce ali več. Very easy. Obožujem vse poze, ooooh, klasične (jaz gor ona dol, ona gor jaz dol), doggy style, 69, bočne, jahalni, analni. Oooohhhhh da pa o oralnem sexu sploh ne govorim. Moram stalno pazit kaj jem (nič pikantnega ne smem), ker partnerica pravi, da ne mara :eek: "grenke smetane ampak sladko x^x ".

 

Pred leti sem na Razdrtem plačeval cestnino, ko mi ga je oralno uffooff obdelovala, pa je mlada cestninarka bila vsa rdeča v obraz od pikatnega prizora, x:Ix pa se je samo smejčkala x:Dx . Mi je zmanjkalo poguma, da še njo povabim x:Dx .

 

Štiri leta sem imel katrco, pa je na desni sopotnikovi strani sedež pa se je čisto sesedel od teže, pa katrca je sploh fajn ambijent za sexat, zaradi armortizerjev. x:Dx

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Contesa....saj verjamem, da si brez predsodkov....to si že dokazala.Sprašujem pa se...zakaj moraš toliko govoriti...o tem.Ko naletim na nekoga...ki se toliko hvalisa....se vedno vprašam...kaj mu v resnici manjka.

Verjamem, da smo v današnjem času vsi bolj ali manj brez predsodkov...kar se tiče seksa.In gotovo imamo vsi na zalogi lepo mero pikantnih izkušenj...ki pa jih raje delimo...v zasebnosti postelje.

Rada imam seks....včasih mi paše vsak dan....večkrat na dan...včasih mi tut dalj časa ni do njega.

Kaj...kako....kolikokrat....pa bom povedala tistemu....ki ga to zanima.. x^x

 

xrolleyesx

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x Je kdo izmed vas kdaj poskusil na javnem mestu, kjer te dodatno podžiga strah, da te zalotijo!? :palec:

 

Kino,muzej,galerija,opera,park in še bi lahko naštevala....... x:Dx

x:Dx contesa, želim ti veliko sreče pri tvojih dogodivščinah! :palec:

 

:shsh: *tud Kljuka je gledal A kanal in serijo škandalozni posnetki x;)x

Lep pozdrav!

 

http://www.gamespy.com/avatars/av/GD/gd51.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm.....mogoce en komentar ki bo vse skupaj se malo podzgal....

 

jaz ne sexam......jaz se ljubim v intimnosti.....in v tem maximalno uzivam....predam se v vsako skusnjavo enkrat ko sem s tem popolnoma zasvojena....

 

povem primer.....vcasih se zgodi z mojim mozem.....da se pricneva ljubit.....poljubi....dotiki ...bozanje....neznost..pride do orale.....in spet neznost poljubi dotiki....in vso zadevo sva pripeljala do orgazma.....brez da bi penetriral.....lahko temu reces sex?.....pa tudi ko penetrira.....zame to ni sex....je se veliko lepsih besed in izrazov ki jih lahko najdes na dnu srca ki popestrijo vecer dan in noc.....zame je to ljubljenje v intimnosti....

 

ko pa mi moj mozek rece ljubkovalno....

 

MAMI A BOVA ZOCKALA DANES?....pol pa tocno vem kaj moram....

 

pri nas doma beseda sex med mano in mozem sploh ne obstaja...

 

kaj nama pase....vse....kar sodi v to igro...v podrobnosti se pa ne spuscam.....ker to so trenutki...ki jih dozivljam z nekom ki ga imam zelo rada....in delim samo z njim....

 

LP...smajcica

 

PS: probala sva pa ze veliko pekantnih trenutkov....eden od takih ...sex na nudo plazi....s tem da so nas obkrozali tudi drugi kopalci....

 

zanimivo je bilo to...nihce naju ni videl..ker vsem je bilo nerodno pogledat v pravo smer:)))))

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

contesa...moram priznat da meni kar pase da mi rece mami....mi deluje zelo ljubkovalmno na nacin kako mi to pove.....je pa se neki res...da je moj moz cele 4 leta mlajsi od mene...in ni druge kot da mu opravicim ta mami....:)))

 

odprla si zanimivo temo.....veliko bi se lahko se napisalo....ce bi jaz zasla v neko podrobnost pogovora bi z lahkoto napisala celo eroticno zgodbo....samo ne zelim se izpostavljat temu....ker vsi ne razumejo kaj bi jaz zelela s tem povedat.....tako ce zelis kaksno bolj konkretno informacijo o mojem gledanju in dogodku na tem podrocju....me pa lahko komot vprasas preko maila...odgovor je zagotovljen:))))

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jejhata na, Contesa, kaj si "ženski Kljuka", s to razliko, da si bolj vljudna (beri: ne žališ tako kot on!)? Nimam nobene anekdote, pač pa veliko lepih spominov (in tudi nekaj takih, ki bi jih želela izbrisati), zdaj po 14. letni zvezi moram priznat, da ni sex to, kar je bil v začetku, pač pa gre za nekaj globljega. Da ne filozofiram preveč: nisem tako kot ti, kot te jaz razumem, da bi vsak dan to počela, ker bi se naveličala. Dvakrat do trikrat na teden je ravno toliko, da mi je prijetna misel na to, če bi bilo vsak dan, bi se mi želodec obrnu. Ljudje smo pač različni. :rolleyes: A ti 'maš kako anekdoto? Daj nas nasmejat pred spanjem. :lol:
Love is hello and goodbye...until we meet again....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Veš kaj, danes sem po dolgem času sama, moj mož "bivakira" nekje na Goriškem in si bom privoščila pravo razkošje; v miru bom prebrala knjigo in potem bom gledala kak dober film. 'Maš kaj za vzpodbudo? :rolleyes:
Love is hello and goodbye...until we meet again....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...