Skoči na vsebino

Je sex sprostitev


contesa

Recommended Posts

Moj edini opazovelec je tudi upam samo moj dragi...

upaj... kajti "zvezdogledov" je vse več... :eek: :o|o:

x:o)x

tud upam tako kot ti, ampak pri tem seveda mislim mojega... x:Ix

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 487
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Postoje 4 vrste seksa:

 

Komični - imaš čime,nemaš koga.

 

Tragični - imaš koga,nemaš čime.

 

Študentski - imaš čime,nemaš gdje.

 

Filozofski - imaš koga,imaš čime ali čemu!!!

xsmx

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sedem stvari, ki so ženskam dolgočasne v postelji

Urška/Vip.hr

Povsem gotovo je, da nihče ne želi, da pridevnik 'dolgočasen' opisuje njegove ljubezenske sposobnosti v postelji, zato preberite nekaj nasvetov, da se boste izognili nekaterim 'usodnim' napakam. Če želite, da se partnerka vrne 'po še', ne smete početi naslednjih stvari:

1. Vprašanje za dovoljenje

Prav ničesar privlačnega ni v spraševanju za dovoljenje za seks z žensko, ki vam je všeč. Dober ljubimec ve, kako ji pokazati, da je pripravljen in kako 'zanetiti ogenj' brez neposrednega vprašanja 'Bi želela, da zdaj malce seksava?' Nekaj enostavnega, kot intenzivni pogled ali dotik, ki mehča kolena, sta bolj učinkovita načina, da dobite, kar želite.

 

2. Predvidljivost

Če sta skupaj že nekaj časa, lahko to v resnici predstavlja slabost. Razlog, da so bile stvari med vama s partnerko na začetku zveze tako vroče, je deloma zaradi tega, ker niste vedeli kaj pričakovati in kaj vas čaka. Če želite ohraniti isto stopnjo vzburjenja tudi v prihajajočih mesecih (letih) zveze, poskrbite, da večkrat vnesete nekaj novega. Naj vas ne plašijo novosti, v katerih bosta oba uživala; ne dovolite si situacije, v kateri bo predvidljiv vsak vaš premik. Na primer: če ste do sedaj za predigro porabili pet minut, ji sedaj namenite petnajst in si jo 'privoščite'. Nad tem, kaj jo bo doletelo, bo zelo presenečena, vas pa bo presenetil njen odziv.

 

3. Mehanični seks

Večina žensk se strinja, da je seks brez čutnosti precej dolgočasen – ni je ženske, ki bi si želela, da se jo obravnava kot lutko za napihovanje – razen, seveda, včasih. Sicer to ne pomeni, da vam mora vsak spolni odnos 'zmešati pamet', vendar vseeno upoštevajte, da je ženska in jo tako tudi obravnavajte. Zato bodite ljubimec njenih sanj in vsaj enkrat tedensko 'se ljubite' z njo v pravem pomenu besede. Če tega ne želite, bo našla nekoga, ki bo to z veseljem počel...

 

4. Ne potrudite se dovolj

Čeprav večina žensk (kot tudi moških) meni, da morajo biti zadovoljne s katerimkoli spolnim odnosom, v katerega se spustijo, je res, da začne večini rutina presedati. Če želite preprečiti, da se vaša partnerka naveliča spolnosti, morate v postelji vložiti dodatni trud. Sedaj pridemo do črke 'r'. Če niste uganili: govora je o romantiki... Dejstvo, da se ženske sploh ne zanašajo na to, je vaša prednost, ki jo morate izkoristiti – če boste samo enkrat romantični, se ji bo zdelo, kot da ste prišli z drugega planeta, in predala se vam bo v celoti.

Na primer: pustite ji ljubezensko sporočilo, v katerem opišite, kaj bi ji želeli početi, kaj bi želeli, da ona dela vam, kaj naj obleče, ko vas bo vsa željna pričakovala, da se vrnete k njej. Pripravite romantično večerjo v dvoje in jo zapeljujte ob glasbi. Napišite pesem zanjo in stopila se bo kot kocka ledu. Potrudite se, da ji ugodite tudi naslednjič, ne samo zato, da ji preneha biti dolgočasno, temveč da vam tudi ona vrne v isti meri.

 

5. Isto mesto

Če si ženska zapomni vsako razpoko na stropu spalnice, ste lahko res nejevoljni. No, ne skrbite, enostavna sprememba je menjava lokacije, ki lahko reši takšno situacijo. Počnite to pod tušem, v avtomobilu, na osameli plaži, v gozdu… Možnosti je neskončno. Pustite domišljiji prosto pot in pazite, da vas ne zalotijo.

 

6. Preglasni ali premalo glasni

Pretirano vzdihovanje in ponavljanje določenih besed vas lahko zamori, tako kot tudi, če je vedno tiho. Zatorej najdite srednjo mero, s katero ji boste sporočili, da uživate, in da za to ne bodo vedeli prav vsi sosedje. 'Pravilna' izbira besed vzburi večino žensk, vendar naj ne bodo to prve tri besede, ki vam padejo na pamet. Govorite ji, da to, kar dela, dela nepopisno lepo, da izgleda vroče ali kaj bi želeli, da vam dela oziroma vi njej... Prepustite se vašim najglobljim željam in preženite naveličanost iz vaše spalnice za vedno.

 

7. Nikoli ne eksperimentirate

Če ste že nekaj časa skupaj s partnerko in želite ohraniti seksualno privlačnost, poskusite z novimi položaji, delite svoje fantazije, zamenjajte vlogi, skratka začinite svoje spolno življenje ali pa tvegajte, da se med vaše rjuhe naseli dolgčas.

 

Ljubimec iz sanj

To je seštevek vsega, česar ne smete oziroma naj ne bi počeli, ampak ne obremenjujte se, saj večina žensk nima prezahtevnih pričakovanj. Vse, kar si želijo, je, da se malo potrudite in ustrežete njenim fantazijam.

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ampak ne obremenjujte se, saj večina žensk nima prezahtevnih pričakovanj. Vse, kar si želijo, je, da se malo potrudite in ustrežete njenim fantazijam.

ti si kar zatiski oči, ja...

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 8 months later...

Uh tole pa je tema.....

Tkole v kratkem: vse kar paše gre.

Ne paše: nasilje - razen da me "poči pod riti" kot se je izrazila mačona...

 

Trenutno je najbolj IN sex na avtocesti med vožnjo.....oz oralna zadovoljitev moškega in prstne igre mojega moškega mene...grrr....za znort....

Če nisva skupaj...poje telefonski sex....

...igračke...itak....

pozicije.....spredi, zadi, zgoraj spodaj če bi mela na bokih lukne bi tud od leve pa z desne....orala je zakon....

...gledanje filma in kurjenje uro in pol.....potem pa še nadaljno uro in pol predigre...pol pa še nadaljne dve ure sexa....pol pa še dokler zmoreva....razvajanje....

..banja...tuš...avto...miza, pult....prikolica (kok se to trese,haha)....morje...

 

G TOČKA....hvala za g točko in za vse ostale od A do Ž točke....

 

Aha...pa v troje in več....noup, to mi pa ni...še vedno verjamem v to, da je sex stvar za dva (+ igračke so v igri seveda, haha)

 

Sex je definitivno sprostitev. Ko bo postala "nujno zlo" se ne bom šla več!!!!

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdajle vidim tole osvezeno (ej tud enga komentarja nisem pogledala, sorchy) in prvic vidim, kako me nekaj moti...

sprostitev? :bomb:, nujno zlo? :sori:

 

kaj pa preprosto - uzitek? xDDx x8Dx :onfire: :flower: xhypnox

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja, če lahko izbiraš le med dvema obcijama potem sprostitev, drugače pa absolutno čisti UŽITEK....
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>mah, 'naravna' bi pac potem bila kaksna druga *selekcija*...

ker bi v osnovi drugac zastavili, ne bi prihajalo do prenaseljenosti, ker bi folk ustvarjal ljubezen, ne pa sexa (= vec lacnih otrok in srecnih).

Sex je najnizja oblika ljubezni. Socutje pa najvisja.

 

 

<{POST_SNAPBACK}>zdajle vidim tole osvezeno (ej tud enga komentarja nisem pogledala, sorchy) in prvic vidim, kako me nekaj moti...

sprostitev? :bomb:, nujno zlo? :sori:

 

kaj pa preprosto - uzitek? xDDx x8Dx  :onfire:  :flower:  xhypnox

 

:vragec:

 

hmmmmmmm.....spet mal kontradiktornosti klele x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk x:)x ..... x:Xx x;)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aakhut - sex kot posledica najcistejse vzhicene platonske ekstaticne ljubezni. x:o)x x:Dx x;)x

 

a sem se zmazala? x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...