Skoči na vsebino

Je sex sprostitev


contesa

Recommended Posts

  • Komentarji 487
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>strelci? aa, ne steelci pa smo bolj tipi znanja in modrosti x:Dx

Škorpiji zlo tečno - moški

biki pa zelo trmasti x:Dx

 

Si pa res najdu same pozitivne lastnosti.... x:Dx

 

Res ste strelci tipi znanja in modrosti, znate bit pa tud zeloo tezki v dolocenih stvareh. Sem zivel 8 let s strelko......pa se par jih poznam.... :vragec: x:Dx

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mislim, da to ni značilnost škorpijonov, samo upam si rečt, da sem dobr starš! x:Dx

jaz pa si ne upam tega rect... lohk sem, lohk pa nisem.

sem cist ok, sam lohk bi bila boljsa, sam tega pa se ne znam, ker se nimam izkusenj in torej navodil (svojih, saj edina zalezejo, ker ima vsak svoj primercek v lajfu). xDDx

npr. sebi se zdim celo prevec popustljiva, tamalemu pa se zdim stroga in da 'skoz tezim' (kar se meni zdi zelo krivicno do mene xDDx).

 

aja, sex, sprostitev, jaz pa o vzgoji. :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[Res ste strelci tipi znanja in modrosti, znate bit pa tud zeloo tezki v dolocenih stvareh. Sem zivel 8 let s strelko......pa se par jih poznam.... :vragec: x:Dx

 

 

:palec: :palec: xyesx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jaz pa si ne upam tega rect... lohk sem, lohk pa nisem.

sem cist ok, sam lohk bi bila boljsa, sam tega pa se ne znam, ker se nimam izkusenj in torej navodil (svojih, saj edina zalezejo, ker ima vsak svoj primercek v lajfu). xDDx

npr. sebi se zdim celo prevec popustljiva, tamalemu pa se zdim stroga in da 'skoz tezim' (kar se meni zdi zelo krivicno do mene xDDx).

 

aja, sex, sprostitev, jaz pa o vzgoji. :P

 

 

:palec: xokx xyesx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>xyesx ...boljš, da sploh ne probajo.  :vtz:  :sniky:  :devil:

 

Aja, pa tud težki k kanon znamo bit, ni nbenga dvoma xcivx . Sam pravte, da seksamo tud dober, ne.... :inocent: Al ni to tema?  x:Dx  x:Dx

 

 

 

a si ti kozorog???? xrolleyesx

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>He,he,he, sestrca! x:Dx

 

Jaz pa mislim takole;

 

Rad seksam in na vse mozne nacine, ki ustrezajo obema! Nimam predsodkov in tudi ne zavor! Pomembno mi je, da oba uzivava! Bolj, ko vidis partnerko (/partnerja) uzivat, bolj uzivas sam! Tako vsaj jaz cutim! x:Dx

 

Vendar pa je pri meni pogoj ljubezen in zato, ce bi iz kakrsnegakoli vzroka ne mogla vec seksat, bi to sprejel in si pac pomagal (ali bi mi pomagala) sam! Vendar zato zveza ne bi trpela in iskanje druge, samo zaradi seksa.....I don't think so! :xx!:

 

Moje skromno mnenje! :vragec:  x:Dx

 

:palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

 

Se v celoti strinjam. Sex se mi zdi nekaj najbolj intimnega, kar se lahko zgodi med dvema osebama, zato ga ne obravnavam kot športne igre. Niti se mi ne zdi umestno,intimne zadeve razgaljati javno, za čim takšnim se po moje vedno skriva neka frustracija. Če pa je že govora o tem, kateri moški so najbolj rajcig, pa sem absolutno za rake, z marsom v škorpijonu (ravno prava mešanica nežnosti, subtilnosti, pohote in vzdržljivosti). :2src: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
<{POST_SNAPBACK}>:palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:

 

. Če pa je že govora o tem, kateri moški so najbolj rajcig, pa sem absolutno za rake, z marsom v škorpijonu (ravno prava mešanica nežnosti, subtilnosti, pohote in vzdržljivosti). :2src:  :palec:

Imaš statistiko x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
<{POST_SNAPBACK}>V bistvu nobenega- kaj ne veš, da je mars v raku v padu...tega si pa nihče ne želi. Mam raje marsove škorpijone x:Dx

Bu, na te živalce se nič ne spoznam :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

predvidevam, da potemtakem tudi ribe z marsom v skorpijonu pridejo v postev... x:Dx x;)x

x:o)x

-----------

:palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:

 

Se v celoti strinjam. Sex se mi zdi nekaj najbolj intimnega, kar se lahko zgodi med dvema osebama, zato ga ne obravnavam kot športne igre. Niti se mi ne zdi umestno,intimne zadeve razgaljati javno, za čim takšnim se po moje vedno skriva neka frustracija. Če pa je že govora o tem, kateri moški so najbolj rajcig, pa sem absolutno za rake, z marsom v škorpijonu (ravno prava mešanica nežnosti, subtilnosti, pohote in vzdržljivosti). :2src:  :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oooo,fuck,Conti, kak sm pa tok fino temo spregledu! x:px :2src: x:Dx Se bo treba pretolčt čez pol pa kej več napišm! x:Dx x8Dx

Drgač pa škorpica, dobra tema! :palec: x:px

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, k tole berem, ugotavljam, kok pogrešam sex...to je neki tok lepga! Ko nekoga ljubiš in je v tebi in bi gar posrkal vase. če bi lahko, se prilepil, ovil okoli njega in užival v trenutkih naslade....joj...SEXALA BIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!

 

Ne, sam za eno noč ne sprejemam ponudb...bom raj počakala....k mi to ni...

 

Ful ne morm sexat, če nism zalublena...nč mi ne pomen...sm 1x probala in sm si vmes skos želela, da bi blo čimprej mim...sej ne, da ne bi blo dobr, sam res mi ni...čudna sm, vem! :o|o:

 

Uglavnm, manjka mi...čeprov mi bolj manjka cartanje, objemanje, lupčkanje in ostale nežnosti, ki sčasoma privedejo do sexa. Ah.....kje si, jebač moj bodoči? :xx!: x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx Ker nimam dlake na jeziku, niti kje drugje, sem odprla temo o sexu, ki je pri nas vseh kar priljubljena! x:px

In sicer, kakšen užitek najraje nudite partnerju in kakšnega on vam? Imate kaj proti oralnemu in analnemu sexu? Ali ste čisti klasiki in vam najbolj odgovarja vaginalno?

Vam je sex nekaj vsakdanjega(večkrat na dan), le nekajkrat na teden, enkrat na mesec, ali vas sploh ne moti tudi, če ni sexa? Si zanj vzamete čas(12 ur) x:Dx ali ste pristaš hitrega sexa?

Komur ni nerodno govoriti o tem, ga vabim, da mi razkrije svojo seksualno plat in če si upa! :palec:

Torej, kar se mene tiče nimam seksualnih zavor, poizkusila sem že vse, a vedno najdem tudi kaj novega kar me prevzame! x:Dx Umrla bi za žgečkanje po celem telesu(ko mi partner izpolni to željo, ni problema, naredim vse kar reče)  x:px Jaz pa pri njem najraje oralno(mora  biti gladko obrit, to je pogoj) Definitivno vsak dan(razen med perilom 5 dni), vzameva si čas, včasih ne spiva nič ali pa malo(uporaba hladnih obkladkov nujna po dolgem sexu, drugače se kar težko hodi) Ampak če gre za sex se lahko malo stisne zobe xsrcx

 

 

Hehe, vsega boga imam rada.

Od položajev vse možne inačice od zadaj, stoje tudi, zgoraj.

Najraje na stolu ali kavču, v avtu sem tudi, v kadi, na njivi med pšenico, že dolgo oba sanjava, da bi na mizi in pa v gozdu.

Najraje imam, da me zadovolji s prstom, zraven pa se mi prisesa na bradavičke, rada imam, če me izziva in se mota okoli muce kot maček okoli vrele kaše, dokler ne popizdim. Rada imam, če mi med seksom gnete rit, ali me poči po njej.

Tudi jaz ga rada grabim za rit, za bradavičke, rada se prisesam na njih, rada ga zadovoljim oralno, njami...

Najraje zjutraj ali po kosilu, zadnje čase tudi ponoči. Pogosto kolikor je le možno, včasih tudi večkrat na dan. Včasih pa mi enostavno ni in takrat ga raje samo zadovoljim oralno in mam mir.

Najraje imam, če mi med seksom sploh ne pride in me po seksu še pomuči s prstom in popelje v nebesa. Včasih zadržujem orgazem in jih potem doživim več.

Še dosti tega je za sprobat. :vragec:  x:Dx  x;)x

<{POST_SNAPBACK}>Joj, k tole berem, ugotavljam, kok pogrešam sex...to je neki tok lepga! Ko nekoga ljubiš in je v tebi in bi gar posrkal vase. če bi lahko, se prilepil, ovil okoli njega in užival v trenutkih naslade....joj...SEXALA BIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!

Ne, sam za eno noč ne sprejemam ponudb...bom raj počakala....k mi to ni...

Ful ne morm sexat, če nism zalublena...nč mi ne pomen...sm 1x probala in sm si vmes skos želela, da bi blo čimprej mim...sej ne, da ne bi blo dobr, sam res mi ni...čudna sm, vem! :o|o:

Uglavnm, manjka mi...čeprov mi bolj manjka cartanje, objemanje, lupčkanje in ostale nežnosti, ki sčasoma privedejo do sexa. Ah.....kje si, jebač moj bodoči? :xx!:  x:px

Vsaka drugače, po svoje, ampak, ...bravo :palec:

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Smo včasih rekel, da mormo pazit kaj si želimo x;)x Ne verjamem, da boš dobila kar si želiš, če te bo nekdo zgoraj uslišal v zvezi z "jebačem"  :vragec:  x;)x  x:Dx

 

Kje si moj bodoči mož, z mercedesom, vilo, jahto, helikopterjem, avionom, vikendom v Grčiji, Španiji, Turčiji, z milijoni na banki, najlepši, najboljši in neskončno zatrapan vame???

 

Mick, a je zdej kul? :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>V bistvu nobenega- kaj ne veš, da je mars v raku v padu...tega si pa nihče ne želi. Mam raje marsove škorpijone x:Dx

 

Marsov škorpijon rigth here baby... ča kše na krožnik se dam pa serviram ... :inocent:

 

hm nagajiva zadeva tale mars v škoprijonu...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kje si moj bodoči mož, z mercedesom, vilo, jahto, helikopterjem, avionom, vikendom v Grčiji, Španiji, Turčiji, z milijoni na banki, najlepši, najboljši in neskončno zatrapan vame???

 

Mick, a je zdej kul? :inocent:

x:Dx x:Dx :palec: mudelka! x:Dx x;)x

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...