Skoči na vsebino

Ne ubijaj!


El Nino

Recommended Posts

*glej naslov in opis teme... primejdunej heh upam da si ne bom nakopal slabe karme s komarji, ampak huh, teh pa re sne prena[am.... zdajle sem staknil pet pikov, to dobim če grem zgodaj spat, neki lamer komar me opika.... zgleda da majo sezono okrog desetih...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 131
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

*glej naslov in opis teme... primejdunej heh upam da si ne bom nakopal slabe karme s komarji, ampak huh, teh pa re sne prena[am.... zdajle sem staknil pet pikov, to dobim če grem zgodaj spat, neki lamer komar me opika.... zgleda da majo sezono okrog desetih...

Ja, sej jest jih tut sem vbil ze ... !! :sori:

ampak, ce pomislim, da obstajajo naravna sredstva, ki odganjajo komarke,

potem lahko uvidim, da je nesmiselno ubijati jih, temvec jim le prepreciti

to, da se nahajajo v istem prostoru kakor jas.

 

ja itak je zoprno, ce srbi potem... :vragec:

ampak ponavadi smo storili premalo, da se tega ubranimo na drugacen nacin

kakor le ta, da enostavno ubijemo. - tipicno za cloveka ne :V:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehehe...sedaj mi pa boste zavidali...mene se nikoli ni picil komar...sem pa slisala da pikajo samo komarice.....

 

je pa res da je moja kri tako strupena.....da me resnicno se nobena zival ni piknila....ne komar ne cebela ne osa...no kaco se cakam:)))))))

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehehe...sedaj mi pa boste zavidali...mene se nikoli ni picil komar...sem pa slisala da pikajo samo komarice.....

 

je pa res da je moja kri tako strupena.....da me resnicno se nobena zival ni piknila....ne komar ne cebela ne osa...no kaco se cakam:)))))))

Vse je enkrat prvič,žal!

Saj ti ne zavidamo,ampak je ja še vse življenje pred teboj.

 

A veš o tistem izreku,da se zarečenega kruha največ poje...

Če imaš res tako strupeno kri(v kar dvomimo)se pa pazi,da se ne opraskaš...

 

Obljubi,da boš povedala ko te bo kaj pičilo!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Častna pionirska hehe, celo življenje pred seboj.... haha, hehe, a še kdo vidi tukaj ironijo...

 

Hm Komarji, ja hm razmišljam o tisti zadevi bojda da je en zvok ki jih odganja, visoke ferkvence, ki jih človek ne sliši komarje pa grozno motijo... morda bom moral spat ob glasni bučni glasbi.... (hej, lahko magar sintetično ustvarim zelo visoke tone, edin problem je da če jih predvajam mene vseno bolijo ušesa tud če nič ne slišim... kar je grozna beda.. :) ajd a kdo ve kaj o tem, kje naložim tak zvok za preganjat komarje mam rač v sobi, tako da lahko predvajam celo noč... komarji proč...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: spica...

 

pravijo da je to edina resitev....proti komarjem...

 

jaz imam to v otroski sobi....in pomaga zelo...

 

tako da....ElNino...kar lepo contesso ubogaj....

 

ce bos mene poslusal bos ves popikan..hehehehe x8Dx

 

pa brez panike... x:px

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm kakšno ferkvenco spušča ven tisti odganjevalec komarjev..... ker to lahko tudi jaz naredim..... hehe, zelo visoko ferkvenco, in potem predvajam celo noč........... zelo simpl
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne borism....se enkrat dobro preberi kaj sem napisala.....zascita je v otroski sobi...jaz za enkrat spim v svoji sobi...

 

je pa res da me se ni piknil....noben komar(komarica) niti cebela niti osa....ocitno moja kri res ni dobra za njih....

 

tak pa je tudi moj oce.....tako da sem podedovala po njemu....

 

pa brez panike..predno bo mene cesa strah....bo moral bit najmanj potres 8 stopnje po merkalijevi lestvici...pol pa res me bo strah.... x:Dx :palec: x:px

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne borism....se enkrat dobro preberi kaj sem napisala.....zascita je v otroski sobi...jaz za enkrat spim v svoji sobi...

 

je pa res da me se ni piknil....noben komar(komarica) niti cebela niti osa....ocitno moja kri res ni dobra za njih....

 

tak pa je tudi moj oce.....tako da sem  podedovala po njemu....

 

pa brez panike..predno bo mene cesa strah....bo moral bit najmanj potres 8 stopnje po merkalijevi lestvici...pol pa res me bo strah.... x:Dx  :palec:  x:px

x8Dx Ja Smajcica sem prebral,da imaš zaščito v otroški,ki je pa verjetno manj kot 5m oddaljena od tvoje sobe.Na takšni razdalji naj bi zaščita še delovala.

Po tvojih hrabrih besedah sodeč se te pa res ne znam predstavljati...

Mogoče velja zate,da kopriva nikoli ne pozebe...

 

Lep dan,Borism x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ubijem vse.. muhe, komarje, vešče, kobilce.. skratka vse kar pride v stanovanje pa tja ne sodi.. Briga me karma... Bolj moje zdravje, ne bojo mi muhe letale po stanovanju, pol pa ti vse poserjejo, skrajno nehigijensko in nezdravo, komarji pa tud prenašajo razne bolezni, baje tud borelijo... Mam tud smolo, če že komarka piči koga, potem piči mene, dragi ima mir celo noč... x:Dx

Tist vtikač imamo tud doma, da potem tekočina vso noč izpareva, če pa že vidim letečo "nevarnost" pa pok po njej, brez slabe vesti.. A komarja kej skrbi ko me pič, pa se praskam, me srbi, skeli, pa se včasih tko opraskam, da mam pol še kak teden čist razdraženo kožo, tista bunkica.. brrrrr...

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Huh... včasih sem bila 'terminator' insektov... nič, kar leze ali leta, ni bilo varno pred mano...

Tudi čebele sem 'pokopavala v grobnice' (čebelarji... iskreno opravičilo!)... obade natikala na zobotrebce... kobilicam trgala noge... majske hrošče metala v mravljišča... pa še bi se našlo :xx!: .

 

Zdaj pa poskušam sprejeti vsako živo bitje, ki mi prečka pot... če zaide v moj življenjski prostor, se ga poskušam znebiti na miroljuben način.

 

Proti komarjem(kam) v prostoru imam zaščito (čez noč); če pa zalotim katero 'in flagranti', pa jo vseeno zmečkam (in pri tem potihem upam, da bo odletela, preden jo udarim).

 

Edina bitja, pri katerih ne poznam usmiljenja, so mravlje - če se znajdejo na mojem terenu (beri: v stanovanju) in molji.

ポローナ

 

 

Pikapolonica (my blog)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe boris.....tezko tebi ali meni....otroci spijo na podstresni sobi...jaz pa na etazni..pa se so vmes zaprta vrata....

 

na vsak nacin bi rad da me komar pici....seveda me...ampak samo tisti od mojega moza...

 

ostali pa ziher da ne:))))

 

ali si se pa upicil ko komarac ...sej sem vedela da mi bo nekdo zavidal...ali prav ti...pa si nisem mislila...

 

LP..smajcica x:px x:Dx ...mislim prav hecen si mi..pa se simpaticen po vrh....

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj težko meni?Jaz priznam,da me je že pičla komarka ti pa še nisi doživela tega ugodja/občutka-torej še nimamo tvojega priznanja(se spomniš kaj si obljubila?).

 

Ah,saj je še kaj hujšega...

 

Moram priznati,da si se spet "zmazala";privoščim ti pa ne,da te piči.

Dobro tisti od moža....v redu!

 

Saj sem tudi jaz proti tej vrsti insektov;čebele,mravlje,pajke(razen črnih vdov pustim),da oni prevzamejo delo namesto mene(pa še kosilo ali večerjo dobijo).

 

Mislim pa da moramo priznati,če komarja v prvem poskusu ne pokončaš,da se zna izredno dobro skriti(recimo na temnih površinah pohištva...).

 

Lp,Borism x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx :palec: boris.....faca si....zato ti povem en moj dogodek kratek....ko sem bila se mlada... x:px kao... :palec:

 

hm...spoznam fanta..policist je bil...delal se je nekega tezkega..je***a....po dolgem natolcevanju kaksnega ima in kako on to vse obdela..mi sine ideja..(ker sem primorka so pri nas doma tudi soline...nasad komarjev)...da bi malo okusili tega frajercka...

 

pa ga povabim na eno avanturisticno srecanje s priokusom intimnosti...ne vprasaj kam sem ga peljala...na travnato povrsino nase zlate bonifike ki stoji prav na solinarskih tleh...

 

midva se lupckava...pa lupckava...on pa lepo plahta z rokami in maha sem ter tja..jaz ga uspem se slec in ugotovim kaksnega korenjaka ima...ampak mislim da je to tudi bilo vse...tak je bil popikan...ta toti stajerc...pa se tam kam ni bilo treba....da se jaz temu dogodku se danes smejim...sej sem nesramna..sam..ej decko.....to sreco pa imam...lahko je nimam kje drugje ampak tu pa ja... x:px x:Dx

 

:2src: sicer brez skrbi...tebe bom raje na sladoled peljala...pa stran od komarjev... x;)x

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx  :palec: boris.....faca si....zato ti povem en moj dogodek kratek....ko sem bila se mlada... x:px kao... :palec:

 

hm...spoznam fanta..policist je bil...delal se je nekega tezkega..je***a....po dolgem natolcevanju kaksnega ima in kako on to vse obdela..mi sine ideja..(ker sem primorka so pri nas doma tudi soline...nasad komarjev)...da bi malo okusili tega frajercka...

 

pa ga povabim na eno avanturisticno srecanje s priokusom intimnosti...ne vprasaj kam sem ga peljala...na travnato povrsino nase zlate bonifike ki stoji prav na solinarskih tleh...

 

midva se lupckava...pa lupckava...on pa lepo plahta z rokami in maha sem ter tja..jaz ga uspem se slec in ugotovim kaksnega korenjaka ima...ampak mislim da je to tudi bilo vse...tak je bil popikan...ta toti stajerc...pa se tam kam ni bilo treba....da se jaz temu dogodku se danes smejim...sej sem nesramna..sam..ej decko.....to sreco pa imam...lahko je nimam kje drugje ampak tu pa ja... x:px  x:Dx

 

:2src: sicer brez skrbi...tebe bom raje na sladoled peljala...pa stran od komarjev... x;)x

Zdaj sem pa res v dvomih-nimam prave slike o tebi.Deluješ mi nadpovprečno herojsko v javnosti-doma ali v notranjosti si pa mogoče bolj občutljiva x?x z;saj verjamem tole z tvojim fantom...

Dobro,da nisem policist?!

 

To bi bolj spadalo v temo maščevanje...

 

Praviš, ko sem bila mlada(sama sebe podcenjuješ)?!

Kako že gre:toliko jih šteješ kakor izgledaš,ali toliko kako se počutiš....

 

Hvala glede povabila na sladoled;pa saj velja povabilo tudi za pozimi,ko je manj škodljiv.A ja,pa še komarjev ni toliko,kaj.

 

Lep večer in prižgi luč za čez noč pri odprtem oknu če upaš...?

Saj ne;ne delaj tega zaradi tvojih okoli tebe,prosim!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: ....hehe...nisem heroj...se pa zelo rada hecam in se zelo rada smejim tudi na moj racun...zakaj pa ne...sej zivljenje je lepo in ne smemo si ga zamorit s problemi k vecjemu si s takimi malenkostmi polepsat dan... x:)x

 

sladoled velja...pijacka tudi.sam cas si je treba vzet....

 

okna so vedno odprta tudi ce sveti luc...ker je pri nas prevec vroce...sam ni straha...moji doma se ze zascitijo..preventiva....

 

glede tega ko sem bila mlada...no ja sedaj sem se bolj nora kot takrat priznam....po dusi vecni veseljak...po srcu pa vecno mlad...tako nekako gre....hotela sem le poudarit....da je to bilo priblizno dogodek pred skoraj 20 leti nazaj....kar pa ni malo...ane... x;)x

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Smajlica, kaj pa je to 20 let (za katedralo)?

 

Si po 20 letih še tako poredna, da bi fanta ponudila komarjem za marendo?

 

Sicer pa imaš prav. Važno je, kako se počutiš, ne pa EMŠO. Dokler ti še grejo traparije po glavi, toliko časa si še mlad(a).

Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

 

bigm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kakšen užitek mi je brat tukaj poste tako polne veselja, in sreče, človek prav pozabi, na tiste bolj negativne teme kot je spalv in to.. hehe, res, saj mi je vseeno, kaj je na to temo, malo je pritisnila burja, in komarji so zanič letalci tako da jih ni več.... hehe.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El Nino ...ves kaj mislim....da bi morali imet odprt forum samo za take hecne dogodivscine...vice in razne stose...x;)x

 

vcasih to ljudem manjka....sej samo pikica na i za dobro voljo.... x:o)x ...sam vcasih prav ta pikica ti polepsa jutro ..dan...in noc... :palec:

 

 

smajcica.....

 

sicer pa z mano v druzbi ne more bit kaj druzga kot smeh....hahahahahaha x:Dx x:px

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ubijem vse.. muhe, komarje, vešče, kobilce.. skratka vse kar pride v stanovanje pa tja ne sodi.. Briga me karma... Bolj moje zdravje, ne bojo mi muhe letale po stanovanju, pol pa ti vse poserjejo, skrajno nehigijensko in nezdravo, komarji pa tud prenašajo razne bolezni, baje tud borelijo... Mam tud smolo, če že komarka piči koga, potem piči mene, dragi ima mir celo noč...  x:Dx

Tist vtikač imamo tud doma, da potem tekočina vso noč izpareva, če pa že vidim letečo "nevarnost" pa pok po njej, brez slabe vesti.. A komarja kej skrbi ko me pič, pa se praskam, me srbi, skeli, pa se včasih tko opraskam, da mam pol še kak teden čist razdraženo kožo, tista bunkica.. brrrrr...

za info:

muhe so lahko tudi koristne;

ker razelektrujejo (zmanjsujejo povrsinsko napetost) prostor, ljudi, etc...

primer: delal pribl. 6h za pc, se dobil s frendico, vse muhe name.

podobnih iskusenj vec.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...