Skoči na vsebino

Iskrenost cloveka...


smajcica

Recommended Posts

  • Komentarji 73
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Kaj pa vem, Tina, meni nekoč take lastnosti niso bile všeč in takrat si tudi sama nisem bila všeč. Smešno, a ne? No pa je treba najprej pred svojim pragom pomesti x^x x:Dx . Najprej moraš biti sam sebi všeč, da so ti lahko drugi všeč in da si ti lahko všeč drugim.

 

Zanimivo se mi je tudi to zdelo, da npr. če velikokrat ponavljaš določeno trditev o sebi, tudi če ni resnična, začnejo drugi sprejemati to kot resnico. Npr. da ne kuhaš dobro. Tudi če v resnici kuhaš dobro in ponavljaš to trditev, ustvarjaš vtis, da ne in to sprejmejo za resnico in tudi ti sam.

 

Skratka svinjsko sem si všeč, prava Svinjica sem, pa tudi vi vsi ste presneto simplastični x^x x:Dx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pigs!

 

 

sicer pa dvomim da so prašiči iskreni.... če so kaj podobni ljudem lažejo.... sicer pa niso vse laži slabe... v nekaterih okoliščinah se lahko zlažeš in s tem preprečiš da bi se nekaterim ljudem škodovalo... recimo, v srednjem veku... tvoj sosed skoči v grofov gozd in ubije srnjaka, da bo nahranil svojo sestradano družino, v normalnih okoliščinah bi bil to hud prekršek, in ko pride grof mimo te vpraša če kaj veš o enem izmed tisočih jelenov ki jih grof itak ne rabi, se lahko mirno zlažeš, ne nič ne vem.... sem že naredil to, in ja to je pomoje sprejemljivo, iskrenost, hm to je najbrž tudi še kaj drugega, včasih je zanič stvar.... je bila ena punca, ki je druga stvar ki mi jo je rekla (prva neka vljudnostna fraza) da je velikokrat preveč iskrena.... v letu in pol se mi je zlagala enkrat, pa to ni iskrenost, iskrenost je da poveš osebi, kar misliš najbrž, tudi to, med drugim, morda da ostaneš iskren do sebe, torej zvest do svojega mnenja je tudi drugo... vsekakor iskren sevet bi bil boljši svet... vendar pa v našem svetu iskrenost ni vedno boljša... vsaj na žalost sem to odkril jaz osebno....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No pa naj še kdo reče, da pujski nismo iskreni. Pipija je zanimalo, kaj je pedofilija, iskreno je izrazil svojo radovednost, Melhijad mu je pa iskreno želel razložiti zadevo in sta odpujsala. x:Dx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najhujša kombinacija je "iskrenost"+egotrip. ki se sprevrže v udrihanje vsepovprek. v stilu:saj sem povedal samo resnico!

 

iskrenost je tudi občutek za drugega...

 

pa ne jemat tega osebno...take so pač moje izkušnje...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Guest sanjalica

Iskrenost...

 

Kako radi jo imamo vsi; pa vendar nas iskrenost zaboli.

 

Všeč mi je, če je kdo iskren in si za iskrenost vzame čas; da pove, da sem "težak", "zakomplicirana", "zakompleksirana", "zafrustrirana", "frigidna", "lažniva", "zlobna", "ljubosumna"...karkoli...da mi pove in mi tudi obrazloži, zakaj je prišel do te ugotovitve in me tudi pusti, da povem svoje stališče o tem...in se spustiva v besedni dvoboj... Ljubim tako iskrenost...

 

Dokler pa je samo: "Ti si nora..." pa take "iskrenosti-odkritosti" nisem pripravljena sprejeti in požreti.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjalica :palec: ! Tudi jaz tako razmišljam.

 

Pred kratkim sem imela en tak primerek, ko je tip skozi govoril, kako je iskren in ima rad iskrenost... Ko pa je prišlo do tega, da bi se morala o neki stvari iskreno pogovoriti, se je najprej umikal, potem pa še lagal... :xx!: Fuj!

 

Ja, iskrenost je sposobnost priznati svoje tudi najbolj skrite želje, potrebe, napake, pomanjkljivosti... (najprej samemu sebi, nato še drugim). In da si to sposoben, moraš biti najprej zelo samozavesten, da se ne bojiš odziva na svojo iskrenost - pripravljen moraš biti tudi na nerazumevanje okolice.

Če pa naletiš na razumevanje, pomeni, da si naletel na še eno iskreno in samozavestno osebo. To pa je že loterija... x:o)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Tamare to je res, mormo najprej samemu sebi priznat resnico.... x:)x ne mormo bit do drugega iskreni, ce se do sebe nismo... Tk sm se spomnla... je ena nasla pod hcerkino posteljo kontracepcijske tablete pa jo vprasala, cigave so (neumn vprasanje!) una ji pa da od njene kolegice... pa ji je kr verjela!!! k vsak ve, da so njene... Ma se sami seb se tolk tezk sprijaznimo z resnico, da bi bli iskreni... Pa sej kdor se laze, se tud laze sam sebi...

 

Joj iskreni mormo bit najprej sami do sebe, da smo lahk pol se do drugih... radi mormo met najprej sami sebe, da lahk pol mamo se ostale... k lazemo tk lazemo sami seb, pa zravn drugim... use seb! hehehe pozna kdo se vecje egoiste? :O: x:Dx

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kapica! x;)x Točno o tem sem pisala že na 1. strani te teme. Enkrat pa tudi v eni temi o zvestobi...

Enako je z zvestobo: če varaš partnerja, v bistvu varaš samega sebe - ker sebi ne priznaš, kaj je narobe v zvezi, kaj si želiš v zvezi, kaj pričakuješ... In potem, ne da bi prej razčistil z zvezo (sam s sabo in s partnerjem), greš drugam iskat tisto, kar ti manjka... In po mojem tako nikoli ne najdeš, ker sploh ne veš, kaj iščeš... Ker ni iskrenosti do sebe.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 7 months later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...