Skoči na vsebino

Dotik


loncek1

Recommended Posts

  • Komentarji 106
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Tako se šlatat (dotikat) po tem netu, tukile eni zlo dobr obvladajo x:Dx

ko pa bi se morali pokazati, ko bi šlo za prave dotike, jih ni pa nikjer! x;)x

Meni se včasih kar slina cedi iz monitorja od vseh tistih cmokov :vragec:

 

Hvala za kompliment....devetnajst bilo nekoč, že zdavnaj..še komaj pomnim...

"Noben pameten človek si ni nikoli želel, da bi bil mlajši."

Z dotikom lahko izrazimo naklonjenost, ljubezen, ali pa tudi kaj drugega. (No, mene si se prijetno dotaknila !)

Tisto drugo nekatere še predobro poznajo. Zato je danes strah, da gre pri dotikih za spolno nadlegovanje ali pedofilijo, upravičen. Tudi verbalni dotiki v obliki opolzkih opomb so zelo moteči.

Ponavadi smo pa "lačni" ravno dotikov. Pravih...

V prelivanju energije so tu že veliko napisali ...

 

Lia, čeprav sama poudarjaš, da nisi več mlada, si še zelo sveža ! x:Ix

Včasih slišim očitek, da bi rad izgledal mlajši. A jim poskušam razložiti, da bi bil rad samo vitalnejši.

V gore hodim ob času in na način, ki ni običajen. Zato jih tudi srečavam zelo zelo malo. Razen sedaj, poleti. Včasih me gore ne zanimajo...

Jutro je že daleč, nič ne bom sanjal, da se kdaj srečava v gorah, ker v naklučja ne verjamem. Danes bo treba še malo odsanjati službo.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa vprašaj?Pa prosim ,da se drživa teme... x;)x

sej sm te x!x

 

evo skopiram:

 

ja, kva zdej??

kaksni energetski potomsci? a ti so tudi lahko??

ali torej fasejo, ker ne, ali ker da?

mogoce res, ampak vseen tudi drgac cutmo kdaj..

a jih je!? ne da bi vedu!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja Kristalka :2src: :inlove: kok te je lepo brati x:Xx . Užij vsak dih...

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še enkrat ...za več moraš pa mal po knjigcah pobrskat...

 

Teorij kolikor je ljudi...Meni je pač ta TAO verzija najbolj všeč....dopuščam pa možnost, da je še kje kaj, ker še pač na svoji poti nisem srečala.....

 

P.s.

Misel zate Free za današnji dan od Kerševana

 

"Zakaj razmišljaš?Česa se bojiš?Odpri svinčena vrata do srca, nasmehni se in izgovori : Ljubim te!"

 

:wub: Hitro stopi do izvoljene pa ji tole povej!

ne upam se.

hvala

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hitro stopi do izvoljene pa ji tole povej!
ne upam se
Potem se je pa vsaj dotakni, če sta sta kompatibilna, bo tudi ona to začutila!

Hej FREE!

P.S. Saj s ptiči to znaš, sem bral včerej... če je na tvoji frekvenci, bosta oba to začutila.

(pred leti mi je ena izgledala še kar kul, a ko sem se je dotaknil, sem v hipu spregledal , koliko je ura! - da je to ura brez C brrrr, hlad mraz led.)

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Manjkrat se opečeš, če se ne dotikaš prevročih zadev! x;)x

Ni res - ne opečeš se, če si cool!

 

Saj res - FREE, bodi enkrat COOL!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Manjkrat se opečeš, če se ne dotikaš prevročih zadev! x;)x

x:px Hehe, počas pogruntaš da če se vročih stvari dotakneš za zelo kratek čas se ne opečeš... in pol iz tega sklepaš da če se nečesa dotakneš velikkrat pa po mal.... je lohk tud presneto vroče pa te nič ne peče :D x;)x

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...

potemtakem bi bil zanimiv test, da imamo zaprte ci in se nas dotikajo razne osebe (zaporedje); potem pa povemo katera oseba se nas je najbolje dotikala, ipd...

no, verjetno bi bili zelo preseneceni, ko bi videli obraz in telo tiste osebe a!!?? x;)x

--------

Vprašanje je, kdo se me dotakne?

Če se me dotakne zeeeloo zoprn in (bolje rečeno) odvraten človek, mi je zelo neprijetno...najraje bi takega človeka malce za ušesa x;)x in mu rekla:"Bodi priden, mali! Rokice za hrbet!" x:)x

 

Jah, čeee paa se me dotakne taprava oseba...TO PA JE FEELING...OBČUTEK IN POL... :wub: x:px x:px

 

Yoko

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kr verjem...

ne bi z zaprtimi ocmi rada testirala tega.

se dotikam s tistimi, ki si to izberem tud jaz. xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

če se me dotika poznana oseba, lahko skoraj znorim, ampak samo, če se mi dotika lasišča - znorim od ugodja x:px , moj dragi pa se me lahko dotika skoraj povsod - razen podplatov in reber uf, tega ne prenesem in zato me včasih zanalašč "dreza" pod rebra, da pošizim :xx!:, ne, na tem predelu ne prenesem niti sapice, ...

zoprni so mi tudi dotiki na troli in to, kar znorim in začnem vihati nos :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zoprni so mi tudi dotiki na troli in to

:xx!: :mad2: :sick:

 

ne prenesem, ce kdo rine vame, se stiska obme ipd. :sick:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

uf, včasih kar zadržujem dih, ker enostavno ne prenesem, da ... saj vsi veste, milo in žajfa primanjkujeta :xx!: :vio: xcivx

ampak včasih res kdo nalašč rine vate :xx!: :!!: jaz kar grdo začnem gledati okoli sebe al pa delam čudne frise, sam če bi zaleglo, pa ne. xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 10 months later...
Zame so dotiki zelo pomembni, dotik ti lahko pove marsikaj, če ne vsega. Ko si utrujen, žalosten ali pa vesel in nasmejan, dotik je vedno primeren. Odvisno pač kje, kakšnega in s čim si ga zaželimo..
res so "pomembni" (no vsaj iz mojih "uck")... :8):

ustvarjajo vedrino (ni nujno), povezujejo misli, izmenjujejo energije,.....

ucinki dotika govorijo v nekem skupnem jeziku, k ga razumejo (ce so pozorni na-to) le tisti k se "dotikajo"...

 

zame je najlepši dotik, ki ga začutim predno se dogodi... :2src:
x:)x pol ni nepricakovan...?

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jest se pa se vedno rada pr fotru kdaj pocrklam x:Ix tko, ko recimo sedi na kavcu, se k njemu stisnem pa mal pocrklam...... full mi je fajn k vem, da sem v enem objemu pa vedno na varnem x:Ix

 

pol mi je pa vseen al sem zdej izpadla ocijeva puncka al pa ne x^x

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jest se pa se vedno rada pr fotru kdaj pocrklam x:Ix tko, ko recimo sedi na kavcu, se k njemu stisnem pa mal pocrklam...... full mi je fajn k vem, da sem v enem objemu pa vedno na varnem x:Ix

 

pol mi je pa vseen al sem zdej izpadla ocijeva puncka al pa ne x^x

 

Čist kul. :palec: Sam se nikoli nisem dotikal staršev (no, kot dojenček verjetn že), nekak to ni bilo "v navadi", tud njiju nekak v glavnem nisn vidu kaj se kušnit, objet, za roke prijet, pa čeprav sta od rane mladosti ostala skupaj in sem prepričan, da sta si tudi ostala zvesta......to je blo bl po fotrovi metodi, kaj besede in te npr. pozornosti, dejanja so pomembna......saj po svoje ima prav, pa vseen......tako da je še danes kak moj objem in dotik s starši nekak nesproščen, čeprav ne odbijajoč. Sicer pa imam rad dotike, vendar vedno rabim čas, neko bolj zbližanje, da se jih privadim, jih sproščeno sprejmem in dajem ter v tem uživam......ko pa, pa je ful fajn. x:)x :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...