Skoči na vsebino

Slika dneva


pokowc

Recommended Posts

Ja ves :flower: ROBIDICA :flower: ampak tala JOSKARCA se vedno vodi! xsuperx

 

Tale JULIJSKI frajar pa je :flower: ALEFckou :flower: ljubljenec, saj me je prosil, da slikco povecam! No, zdaj, ko se jo je NABULIL, sem jo zopet pomanjsala! Oprosti Alef, toda prvo so moji ljubljenci na vrsti, potem sele tvoji! xrolleyesx

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja ves :flower: ROBIDICA :flower: ampak tala JOSKARCA se vedno vodi! xsuperx

 

Tale JULIJSKI frajar pa je :flower: ALEFckou :flower: ljubljenec, saj me je prosil, da slikco povecam! No, zdaj, ko se jo je NABULIL, sem jo zopet pomanjsala! Oprosti Alef, toda prvo so moji ljubljenci na vrsti, potem sele tvoji! xrolleyesx

 

Ne bom te nahrulu, ne se bat... xsrcx

Ti bom čist lepo, nežno, potihem zašepetal na uho:

PA SUNCE TI BOŽJE, ŽENSKA! A TI NISEM ŽE ENKRAT REKU DA NISEM PEDER!

NE MI POPAT DEDCOV GOR! KAJ SI BOJO PA MISLIL O MEN TLE NA FORUMU!!!

x:Dx x:Dx :vragec: :vragec: x:Xx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: ALEFcek :flower: nej si misljo kr si cjo! No, vids, sm te tolk spruvucerala, d si kr barvno zaceu pisat! xsmx

No dobr, dobr, pol si pa tole striptizetco uglej! Sam mors prtisnt, ne, pa pucakat, d zakurbla!

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx :vragec: :palec: x:Xx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx Aaaaaah, no to sm ducakala, d si zdej se pisat nehu, aaaaaaaaaaaah, kooooncn ti je en/a usec! xrolleyesx

 

Ob tvoji duhovitosti sem ostal brez besed... xDDx xsrcx x:Xx x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa še ena mucka, k se je odločila, da bo zrušila Strela in bo ona taglavna plavalka.
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Paše, pa čeprav je leden...
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x

 

O še ena veverička. :P

"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če hočeš bit taveč frajer morš imet tak leptop
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...