Skoči na vsebino

Kdo je tukaj najmlajši.... kdo najstarejši...


El Nino

Recommended Posts

heh zaenkrat sem jaz najmlajši in najstarejši v tejle temi z 19 leti... sedaj pa naj se oglasi bodisi kdo starejši al pa kdo mlajši... pa da dobimo najmlajšega/o in najstarejšega/o na forumu....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 99
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

dejansko se je tam najmanj govorilo o starosti... v letih.. hehe, ampak naj povzamem rekord + je 41 rekord - je 19 jst... heh, skratka, moji starši so starejši od vas (42) torej ste vi še mladi... jaz pa sem sorazmeroma star..... za najmlajšo osebo na forumu... sem pričakoval kaj podmladka.... zgleda da ne delajo več mulcev ki bi jim hkrati bila všeč astrologija in internet..... škoda... hehe hm kaj šele da bi iskali samega sebe.... spet bom moral bit satiričen proti družbi.... žalostno je da danes družba mladim vcepi njihovo samopodobo, pa da je nihče ne išče... zgleda da sem jaz spet tisti "ta čudn"... vsaj enkrat na pravo stran
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

heh zaenkrat sem jaz najmlajši in najstarejši v tejle temi z 19 leti... sedaj pa naj se oglasi bodisi kdo starejši al pa kdo mlajši... pa da dobimo najmlajšega/o in najstarejšega/o na forumu....

 

 

Brihten poba.. lahko bi ti bila mamica.. Bi ga skupaj žurala, ker včasih sem ravno tolk "neumna" .. mi ni problem se spustiti na nivo take mladine.. al pa en mal starejše..

 

Oj, mladosti moja.. kje si , kam si šla ?? Smrk..

 

Ti povem , dokler si mlad.. zabavaj se , ne gledat preveč v zvezdice , pa računalnik.. veselje je zunaj.. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A se hecate?

 

Starost je bolj v glavi. Sploh bi pa čovek tud od El Nina pričakoval, da to že ve.

 

Ko sem bila v družbi najmlajša, sem se počutila kot najstarejša (mogoča pa ta družba ni bila glih zame?) Sedaj sem pa že v marsikaterem krogu med starejšimi, pa guess what? se ne počutim tako... ker se dosti mladincev dons obnaša, kot da bi bili že v penziji,...., vedno utrujeni, nič se jim ne da,... vse brez veze,....itak brez kondicije .. brez hobijev..

 

A si hotel starost v letih (EMŠO), biološko, duševno,...???

 

Raje povej, koliko starega se TI počutiš?

 

 

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A se hecate?

 

Starost je bolj v glavi. Sploh bi pa čovek tud od El Nina pričakoval, da to že ve.

 

Ko sem  bila v družbi najmlajša, sem se počutila kot najstarejša (mogoča pa ta družba ni bila glih zame?) Sedaj sem pa že v marsikaterem krogu med starejšimi, pa guess what? se ne počutim tako... ker se dosti mladincev dons obnaša, kot da bi bili že v penziji,...., vedno utrujeni, nič se jim ne da,... vse brez veze,....itak brez kondicije .. brez hobijev..

 

A si hotel starost v letih (EMŠO), biološko, duševno,...???

 

Raje povej, koliko starega se TI počutiš?

 

 

 

xsrcx  xsrcx  xsrcx MucaMaca

 

 

MM - zadetek v polno :palec: ..

 

Tudi jaz pravim tako. Samo kaj, ko te drugi ljudje gledajo včasih kot prikazen.. Pa "tolk" stara .. A s ta mladimi ste ga žurirali ?? jap.. Hvala bogu, da so nekateri mladi toliko "uvidevni" x:Dx , da vedo, da se od nas "ta starih" lahko še kaj naučijo.. ne samo popivanja.., da se da prav OK zabavat , kljub generacijski razliki.

 

 

Jaz se počutim stara x?x , khmmm. pa toliko kot pač sem.. Kdo pa pravi , da določenim letom "pristaja" to.. pa to... Eh, pa ja.. Lahko sem "sproščena" za 25 letnico , in se tudi znorim tako kot sem se takrat.... Vse kar je mlajše, enostavno še ne ve, kako se da uživati.. Jasno, lahko pa sem tečna za 70 letnico.. :xx!:

 

Glavni problem je v tem, da se ljudje preveč obremenjujejo, kaj si bodo drugi mislili o nas, o vas.. Jaz samo pravim.. naj se brigajo zase in naj ne po nepotrebnem moralizirajo.. Včasih je bolje nekatere stvari zadržati zase..

 

Pa lep pozdrav vsem mladincem in mladinkam x;)x ..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...za najmlajšo osebo na forumu... sem pričakoval kaj podmladka.... zgleda da ne delajo več mulcev ki bi jim hkrati bila všeč astrologija in internet.....

:P Saj pravim, stara sem 14, ja točno 14 let. x:Ix x:Ix x:Dx in zanima me astrologija, pa kristali, pa radiestezija, pa na internetu sem veliko...........

toerj, KDO JE TU NAJMLAJŠI, HA???? x:Dx x:Dx x:Dx x:px x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj pravim, stara sem 14, ja točno 14 let.  x:Ix  x:Ix  x:Dx  in zanima me astrologija, pa kristali, pa radiestezija, pa na internetu sem veliko...........

Kristalka... kul tole, ko berem, kaj te pri teh letih zanima x8Dx :palec: ... mene tud neki zanima... si kaj prebirala našo temo o indigo otrokih ?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čas je relativna stvar saj nikoli ne vemo točno koliko je ura, odnosnop kakšen čas je:

saj leto razdelimo n mesece, mesece na dneve, dneve na ure, ure na skunde, sekunde na milisekunde-tisočinke, pa na miljoninke, miljardinke in tako dalje x:)x

www.rael.org
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...in tako dalje... dokler tistga tavelzga časa ne sceframo v čist majhne časke... in enkrat pridemo do brezčasja...  :eek:  x:Ix  x:Dx

Kako pa bomo potem pisali v tole temo kdo je najstarejši, pa najmlajši, pa ... :huh:

 

x;)x

http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/71.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...