Skoči na vsebino

Vreme in astrologija


borism

Recommended Posts

  • Komentarji 1,1k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>Kaj sta se zmenila sedaj :inocent:  xDDx , a sta "uštimala" vreme xcivx , ker konec tedna bo spet ohlajeno in mokro :O:  x;)x 

 

Ma ja, zdaj bo gotovo malo več sonca, ko sva si izmenjala nekaj idej.

 

Eni pa pravijo, da bo toplo. Kako zdaj?

 

Irska in Škotska sta imeli danes krepko čez 12 stopin

v Avstriji in večini Nemčije okrog 0!

 

http://maps.wunderground.com/data/images/eu_st.gif

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

al je veter videt al ne...me nič ne briga. dejstvo je, da pri nas že tri dni piha. zraven je pa še: dež, nato sonce, oblaki, spet dež....po vseh vremenskih ključih....bo to vreme še naprej precej zmešano!...... x^x :vragec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljubljana trenutno 10 stopinj, ne piha in ne dežuje! :palec: x^x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eno vreme kot povožena kura...

 

Sam nimam rad sploščatenih kur x:Dx x:o)x , danes pa za nameček še kar dobro dežuje, saj niti ni čudno, ker je dosti planetov v vodnih elementih.....sonce, mars, saturn, pa merkur in neptun na ribjih stopinjah, kaj še hočemo drugega, vlaga, oblaki in dež je tukaj, saj bo boljše naslednji teden, lp, B. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naslednji teden pa sonček, ja, to hočem! :palec: x8Dx xsrcx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem ce sem na pravi temi, ampak me zanima tista nevihta v Reki - puse mocna bura in je veter iztrgao nekaj drves, pa tudi 20 ljudi je hudo ranjenih, imajo zlome in policija svetuje da se ne gre van. V Splitu je tud hudo, vetar je prevrnuo neke barke in tudi zlomio vec drves. Kje in kako bi se to dalo videti astroloski ?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ne vem ce sem na pravi temi, ampak me zanima tista nevihta v Reki - puse mocna bura in je veter iztrgao nekaj drves, pa tudi 20 ljudi je hudo ranjenih, imajo zlome in policija svetuje da se ne gre van. V Splitu je tud hudo, vetar je prevrnuo neke barke in tudi zlomio vec drves. Kje in kako bi se to dalo videti astroloski ?

 

Živijo Stardragon

 

Hvala ti za to informacijo.

Veš, raje pišem o dobrih stvareh, kajti slabega je že tako preveč objavljenega!

 

A vseeno.

Bom Zdajle naredil karto hrvaške za današnji dan. Pa bom pogledal in morda tudi kaj objavil.

 

Kje pa je vse to objavljeno?

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala ti za to informacijo.

Veš, raje pišem o dobrih stvareh, kajti slabega je že tako preveč objavljenega!

 

Mene je tud presenetilo ! Prebrala sem na straneh

 

Index. hr

 

No, bolj vsec so mi nevihte in burje, kot potresi - njih ne maram in se jih bojim - v Ljubljani so se ovog leta cutila cak tri :C:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ne vem ce sem na pravi temi, ampak me zanima tista nevihta v Reki - puse mocna bura in je veter iztrgao nekaj drves, pa tudi 20 ljudi je hudo ranjenih, imajo zlome in policija svetuje da se ne gre van. V Splitu je tud hudo, vetar je prevrnuo neke barke in tudi zlomio vec drves. Kje in kako bi se to dalo videti astroloski ?

 

 

Poglejva Stardragon!

 

Smeroslovna karta: Devetzvezdni KI - Evropa, 14. 11. 2004

http://www.9zvezd.com/karte/evropa_2004_11_14_4526.jpg

 

Hrvaška je KI-jevsko na jugu Evrope, tako kot Italija, Grčija itn - vse dežele, ki lahko vidimo v polju oznčenem z 1 6 9 (kar je v bistvu ves v hiši 9, letno je tam energija 9, mesečno je tam energijai 6 in danes je na jugu energija 1.

 

Kot sem že večkrat zapisal, je 9 tista energija, ki poudari - ojača druge energije s katerimi "je skupaj" v isti hiši.

 

Mesečna energija 6 podpira energijo vode 1.

Energija 6 deluje stalno, a lahko se kar naenkrat zaustavi. Močno podpira energijo vode 1, katera pa je pod vplivom energije ognja 9, razigrana, silovita, spreminjajoča.

 

Kot vidimo, vreme prizadeva celo južno Evropo in kolikor vem, so pod vodo tudi Benetke (Venezia). Nisem pa še našel nobenih dokazov - fotografij ali zapisov o tem!

 

Na vreme vpliva tudi devetletna energija.

Devetletna prevladujoča energija je 4, katera je "odgovorna" za veter. To pomeni, da je od 2000 do 2008 manj megle - saj jo prežene veter.

 

Devetlena energija na jugu Evrope je 8 - ta kaže na energijo, ki se jo stežka premakne - ko se jo pa, je silovita.

 

Vojko

Popravljeno -> Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ne vem ce sem na pravi temi, ampak me zanima tista nevihta v Reki - puse mocna bura in je veter iztrgao nekaj drves, pa tudi 20 ljudi je hudo ranjenih, imajo zlome in policija svetuje da se ne gre van. V Splitu je tud hudo, vetar je prevrnuo neke barke in tudi zlomio vec drves. Kje in kako bi se to dalo videti astroloski ?

 

In poglejva še Hrvaško - Ta karta sicer najbrž bolj kaže na politične kot geografske razmere. Morda bi bilo boljše pokazati na ožje geografsko območje - morda Istro ali pa Balkan.

 

Smeroslovna karta: Devetzvezdni KI - Hrvaška 14. 11. 2004

http://www.9zvezd.com/karte/hrvatska_2004_11_14_4526.jpg

 

Pa vseeno poglejmo!

 

Letno je na tej strani energija rdeče kovine 7, katera je podobna 6, le da je malo manj vihrava, a vseeno dinamična - tu v tem trenutku ne vidim posebnosti.

 

Mesečno na tem področju vlada energija vetra - močna, prodorna energija, ki se je ne da zaustaviti.

 

Dnevno - energija bele vode 1, ki je lahko destruktivna.

 

Toliko zelo na hitro.

 

Vojko

Popravljeno -> Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morda je zanimivo pogledati smeroslovno karto Slovenije za 15. 11. 2004

Kajti, kot sem napisal v opozorilih, je to poseben dan.

Vremenske situacije se sicer šele učim. Na tem mestu pišem le o

mojih osebnih videnjih situacije po splošnih zakonitostih.

 

Smeroslovna karta - Luo Shu - Devetzvezdni KI za Slovenijo 15. 11. 2004

http://www.9zvezd.com/karte/slovenija_2004_11_15_4525.jpg

 

Če bo nastala škoda, potem jo opišem takole:

 

področje:

 

858 - Severovzhod Slovenije. Na tem območju je možna zelo velika škoda in veliko težav! Najhujša škoda na infrastrukturnih objektih. Možni plazovi, poškodbe mostrov, velikih zgradb

 

171 - Sever Slovenije. Težave z vodo in kemikalijami. Možne težave z organizacijo (prometa,....)

 

636 - severozahod Slovenije

Nenadne zaustavitve. Možne težave z elekrtično energijo ali celo z elektrarnami.

 

747 - zahodna Slovenija. ta trenutek nimam predvida. Morda možne težave v prometu.

 

282 - jugozahod Slovenije: Možni plazovi. Običajno velikimi.

 

969 - jug Slovenije: morda požari. Lahko nenadne zaustavitve: prometa, tovarn, eksplozije...

 

414- jugovzhod in 393 - vzhod Slovenije: Lahko močan veter. Možne težave z električno energijo. Možna hujša okvara nuklearke.

 

 

To je bil hitri predvid za vremensko situacijo za 15. 11. 2004 za Slovenijo.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...