Skoči na vsebino

Vreme in astrologija


borism

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Vojko, jaz mocno upam da ne bo spet potres, ker tega ne prenesem ! :vragec:  xDDx  xDDx

 

Ma kdo si pa želi potresov.

 

Je pa polno potresov vsak dan. Le malo jih je na naseljenih območjih

to je karta potresov v enem tednu na svetu:

 

http://earthquake.usgs.gov/recenteqsww/index.html

 

Lahko noč, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,1k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>Morda je zanimivo pogledati smeroslovno  karto Slovenije za 15. 11. 2004

Kajti, kot sem napisal v opozorilih, je to poseben dan.

Vremenske situacije se sicer šele učim.  Na tem mestu pišem le o

mojih osebnih videnjih situacije po splošnih zakonitostih.

 

Smeroslovna karta - Luo Shu - Devetzvezdni  KI za Slovenijo 15. 11. 2004

http://www.9zvezd.com/karte/slovenija_2004_11_15_4525.jpg

 

Če bo nastala škoda, potem jo opišem takole:

 

področje:

 

858 - Severovzhod Slovenije. Na tem območju je možna zelo velika škoda in veliko težav! Najhujša škoda na infrastrukturnih objektih. Možni plazovi, poškodbe mostrov, velikih  zgradb

 

171 - Sever Slovenije. Težave z vodo in kemikalijami. Možne težave z organizacijo (prometa,....)

 

636 - severozahod Slovenije

Nenadne zaustavitve. Možne težave z elekrtično energijo ali celo z elektrarnami.

 

747 - zahodna Slovenija.  ta trenutek nimam predvida. Morda možne težave v prometu.

 

282 - jugozahod Slovenije: Možni plazovi.  Običajno velikimi.

 

969 - jug Slovenije: morda požari. Lahko nenadne zaustavitve: prometa, tovarn, eksplozije...

 

414- jugovzhod in 393 - vzhod Slovenije: Lahko močan veter. Možne težave z električno energijo. Možna hujša okvara nuklearke.

To je bil hitri predvid za vremensko situacijo za 15. 11. 2004 za Slovenijo.

 

lp, Vojko

 

Ojla Vojko!

 

Tole je pa super, včeraj nisem niti opazil :eek: , zanima me, kako si prišel do posameznih števil, ki so pravzaprav tri števila v posameznih izsekih, lp. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kot veš, Boris

 

Se iz Luo Shuja da razbrati mnogo več, kot pa si mislimo.

Seveda pa je za to potrebno biti dobro informiran in potem se lahko naučimo več.

Kajti sam veš, da za vreme le preskušamo, praktično pa ne poznamo dnevnega vremena na posameznih območjih, niti njegovih posledic, če te niso res velike. Enako velja za druge večje dogodke.

 

Kot dober vzorec je na primer promet v Škofji Loki, ki ga opisuje članek v Gorenjskem glasu in govori o vse daljših prometnih zastojih v Loki..

 

Seveda to ne velja le za Škofjo Loko. Pogledava lahko v Luo Shu in vidiva, kje so tisti deli, kjer nas promet bremeni v:

 

- enainosemdesetletju

- devetletju

- letu

.....

 

Pomen števil v tem primeru je lahko naslednji:

2 - zastoji, plazovi, zemlja, počasnost, zaustavitve, kmetijska zemljišča,.....

6 - nenadni zastoji, blokade, kovinske prepreke, eksplozije, vojska, politiki

7 - promet, eksplozije, kovinske prepreke, ...

4 - prodor, dokumenti, denar, mediji, javnost,.....

 

Napisal sem samo števila za primer v zahodni Sloveniji. Več si lahko naredi vsak sam.

 

http://www.9zvezd.com/karte/skofja_loka_promet.jpg

 

In tako zlahka lahko vidimo, zakaj so škofjeločani - malo prej sem slišal nekaj podobnega za prebivalce zahodnega dela Ljubljane, pritožujejo nad prometom in ga tudi dokumentirajo - prihaja v javnost.

 

 

Seveda je zlahka govoriti o preteklih dogodkih, ali dogodkih, ki ravnokar tečejo.

Težko pa je napovedati KAJ IN KJE SE BO zgodilo. Veliko lažje je povedati, NA KATEREM DELU OBSTAJA TAKŠNA IN TAKŠNA MOŽNOST določenih dogodkov.

 

Zdaj sem seveda dobil idejo, da bi takšen način razmišljanja lahko uporabili pri gradnji komunikacij itn, seveda, če bi država takšna znanja priznala in uporabila.

 

Vojko

 

P.S.

 

Pa še nekaj

 

Iz te karte se vidi, da bo Primorje skorajda gotovo poplavljeno v tem devetletju. Najverjetneje bo to prihodnje leto.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja,sonček in lepo vreme! Zakon! :palec: x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa toplo tudi,upam? x:Ix x8Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Č.v.e.k.a pozdrav!

 

Res je sonček, ampak pred desetimi je pri nas začel pihati orkanski veter, pa je hladno, definitivno je letos v letu Venere vetrovno leto, za drugo leto pa bi lahko res bilo spet sušno leto, letos je bilo recimo dovolj sadja,kar pa ponavadi ni nikoli tudidrugo leto tako, lepo nedeljo, B. x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Č.v.e.k.a pozdrav!

 

Res je sonček, ampak pred desetimi je pri nas začel pihati orkanski veter, pa je hladno, definitivno je letos v letu Venere vetrovno leto, za drugo leto pa bi lahko res bilo spet sušno leto, letos je bilo recimo dovolj sadja,kar pa ponavadi ni nikoli tudidrugo leto tako, lepo nedeljo, B. x:)x  :palec:

 

 

Boris

 

Moje mnenje je, da bo naslednje leto tudi zelo vetrovno, kar seveda niti približno ne izključuje suše.... a kljub temu menim, da bo načelno dobro za rastlinstvo....

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vse, samo snega ne, v mestu! :xx!: Če me pa kaj nervira je pa sol in plundra! xrolleyesx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nič nimam proti Boris, če je v hribih(pa gre smučat kdor želi) v mestu pa ga ne maram. Je sama umazanija in brozga :xx!: da ne govorim kako postane neprijetno ko to vse zmrzne! xrolleyesx Bljak! Sem pristašica sonca in suhega vremena! x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj vem Boris! x:Dx Mene že sam mraz ubija(imam občutek, da mi zmrzuje koža,iz oči mi lijejo solze, samo da pride ta mrzel zrak zraven, bognedaj, da zapiha-potem bi rabila brisalce x:Dx ) Vsem privoščim sneg, samo naj bo čimdlje od mene, pa me ne moti! x;)x x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...