Skoči na vsebino

Vreme in astrologija


borism

Recommended Posts

  • Komentarji 1,1k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Vreme v mesecu bele vode 1

 

 

Je nepredvidljivo. Je lahko lepo, jasno, megleno, deževno, več ali manj pa je hladno ali vsaj sveže - v redkih izjemah pa je zelo soparno in tudi lahko zelo hitro spremenljivo.

 

Takšen je mesec december pa vse do 5. januarja.

 

Lep pozdrav, in veselo silvestrovanje, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Suh december, suha pomlad in poletje. xcivx  x;)x

 

 

To! :palec: Iz tvojih ust v božja ušesa Boris! x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Opažam izredno visok zračni tlak danes zjutraj, dolgo beležim vreme zase, ampak 1038 mb se pa ne spomnim, da je kdaj bilo v naših koncih :eek: , .....po planetnih efemeridah bi se moralo drugi teden kaj ohladiti, kar pa še ne pomeni padavin, lep vikend x:)x

 

Hvala Boris

 

Tole je pa res zanimivo.

Ali imaš kakšno dobro vrememsko postajo doma?

 

 

Sam sem pa na www.wunderground.com našel karto, kjer imajo tudi razporeditev gripe po USA. Mi bo prav prišla pri spremljanju energije in bolezni.

 

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko niti ne, le nekaj pripomočkov, pa čute dojemljive x;)x ......lahko si pa pogledaš dobro stvar na tej strani......www.vremenko.net, mogoče te bo zanimalo ali pa še koga drugega, lep pozdrav, B. x:)x

 

Hvala Boris.

 

Ja, se mi zdi zanimivo. Včasih sem se za vreme zanimal veliko bolj kot sedaj.

Samo - vsaka stvar vzame nekaj časa.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
<{POST_SNAPBACK}>Pa je sta Saturn na 22. stopinji ( kozorogovi - svoji! ) in sonce na 10. stopinji 

( kozorogova )....pokazala tudi takšne temperature xcivx , saj ima kar nekaj krajev po Sloveniji pod minus 20 st. C :O:

 

Saturn je po primarnem DZK tisti, ki je pokazatelj zemne energije 5 - Torej tiste, ki lahko karkoli kreira (iz "NIČ") ali pa karkoli uniči! Sicer pa se približuje leto 4 (4. februarja 2005 je začetek te energije.

 

Ko je leto 4, je moč Sonca veliko manjša kot običajno. V letu 2005 je ta lastnost lahko še močnejša, saj je 2005 tudi v devetletju energije 4. Pričakujem torej, da bo sončna svetloba v tem letu - kakršnokoli vreme že bo - veliko bolj šibka kot običajno. Tako se lahko na ljudeh prikažejo tudi depresije, kljub temu, da bo polno dogodkov, celo več, trend k temu, da se bo pojavilo polno novih kreacij, izumov in, da se končno Svet začne premikati izven karmičnega obroča rumene prsti 5, ki seveda še vedno ne izgubi svoje moči,....itn....

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Luna v kozorogu, Kiron tudi, čeprav ne vem, če ima kaj prste zraven pri astrometeorologiji, od danes pa še Mars v kozorogu, še bolj mrzlo bo, brrrr.....jaz še v službu ob idealnih delovnih pogojih + 7,5 st.C, sem podoben še najbolj pingvinu x:o)x x:Dx , grem se jaz odtajat na sonce, fajn se našemite x:o)x x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
<{POST_SNAPBACK}>Luna v kozorogu, Kiron tudi, čeprav ne vem, če ima kaj prste zraven pri astrometeorologiji, od danes pa še Mars v kozorogu, še bolj mrzlo bo, brrrr.....jaz še v službu ob idealnih delovnih pogojih + 7,5 st.C, sem podoben še najbolj pingvinu  x:o)x  x:Dx , grem se jaz odtajat na sonce, fajn se našemite x:o)x  x;)x

 

Uf Boris, ti pa res privoščim bolj tople delovne pogoje.

Pri meni v službi je pozimi vroče - pa zraka ni, ker v sosednjem prostoru ne marajo zračenja, češ, da jih zebe... :xx!:

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hvala Vojko, saj tisti dan je bil dela prosti dan za večino, pa se niti ogrevalo ni, saj tudi nekaj ogrevalnih cevi odprlo, pa naj še "šparajo" naslednjič ob takšnem mrazu, lepo nedeljo tebi in tvojim, B. x:)x  x;)x

 

Hvala enako Boris.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Rekordno nizke temperature :O: xcivx

 

Na prvi marčevski dan je živo srebro pokazalo rekordno nizke temperature, ponekod tudi do -30 stopinj Celzija. Na Obali pa so izmerili najnižjo temperaturo v zadnjih desetih letih.

 

Tudi v Portorožu so ponoči namerili 10 stopinj Celzija pod ničlo. Quote end

Vremenoslovci so v Sloveniji zjutraj izmerili najnižje temperature to zimo. Na Babnem Polju so namerili -29 stopinj Celzija, v Ratečah -24 stopinj. Rekordno nizka temperatura je bila izmerjena tudi v Novi Gorici, -11,5 stopinj. V Ljubljani so izmerili -14 stopinj, na Brniku -21 stopinj, v Lescah -17,5 stopinj, v Slovenj Gradcu -23 stopinj, v Celju -20 stopinj, v Murski Soboti -19,5 stopinje, v Novem mestu -16,5 stopinje, v Kočevju pa -21,6 stopinje Celzija. V Portorožu se je živo srebro spustilo do -10 stopinj. Tako mrzlega marca ni bilo v tem obalnem mestu zadnjih deset let.

 

'Ledena doba' v Evropi xcivx

 

Na Bavarskem, kjer se je živo srebro spustilo na 44 stopinj Celzija pod ničlo, govorijo o "ledeni dobi". Na jezeru Funtensee na Bavarskem so ponoči namerili kar minus 44 stopinj Celzija. To za te kraje niti ni rekord, saj tam pomnijo celo minus 46 stopinj mraza. V mestu Augsburg so pri minus 24,1 stopinjah izmerili najbolj mrzel 1. marec, odkar tam merijo temperaturo. V Oberstdorfu pa je živo srebro padlo na minus 25 stopinj.

 

Na bavarskih avtocestah je zaradi goste megle prišlo do dveh verižnih trčenj, pri čemer je bilo ranjenih najmanj 25 oseb, razbitih pa je okoli 100 avtomobilov.

 

V Švici je bila minula noč najbolj hladna v tej zimi, saj so se temperature spustile tudi prek minus 30 stopinj Celzija. Najbolj mrzlo je bilo z minus 32,4 stopinjami Celzija v Buffalori na prelazu Ofenpass v kantonu Graubuenden. Švicarske železnice so morale zaradi zamrznjenih kretnic na nekaterih železniških odsekih začasno ustaviti promet in preusmeriti vlake. Zato je nastalo precej zamud.

 

Polarni mraz se je spustil tudi nad italijansko prestolnico Rim, kjer so morali opicam v tamkajšnjem živalskem parku pomagati s puloverji in termoforji. Italijanska televizija je davi prikazala posnetke velike orangutanke, kako si oblači zguljen pulover. Vodstvo živalskega vrta je živalim poleg tega razdelilo še stare odeje. Šimpanzom so delili tudi topel čaj, rogljičke in piškote. Vse živali so zaradi za Rim nenavadno nizkih temperatur, ki so se vrtele okrog ničle, dobile tudi dodatne porcije hrane.

 

Snežna odeja je pobelila tudi plažo v Nici .......

 

Celo v južnoitalijanskih mestih, navajenih sonca, kot sta Neapelj in Bari, je snežilo. Na severu so v nekaterih planinskih predelih Furlanije in Južne Tirolske izmerili do minus 30 stopinj. Po napovedih meteorologov naj bi v Italiji še nekaj časa vladal "sibirski mraz".

 

Hrvaški obmorski prebivalci pa so se v okolici Makarske zjutraj zbudili v izredno mrzlo jutro, pri čemer so na najvišjem vrhu Biokova izmerili temperaturo minus 20 stopinj Celzija. Na gori je sicer več kot en meter snega.

 

Zasnežena Črna gora

 

Na severu Črne gore so izmerili nov zgodovinski rekord v višini snežne odeje, ko so na Žabljaku namerili :eek: 230 centimetrov snega. :eek: To je največja snežna odeja, odkar izvajajo tovrstne meritve. Z najnovejšim zaznamkom se je prejšnji rekord, izmerjen v nedeljo, povečal še za osem centimetrov.

 

Neprestano sneženje je povzročilo izpad elektrike v številnih vaseh na tem območju, mnogi kraji pa so tudi povsem odrezani od sveta.

 

Vir.www

 

Mislim, da ni kaj dodati, zima v pravem zamahu, toplo se oblecite, lp x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...
<{POST_SNAPBACK}>Živijo Boris

 

Zdaj pa že "krvavo" potrebujem kakšen tvoj vremenski pregovor.

 

Upam, da si zdrav in v redu.

 

Vse dobro, Vojko

 

Zdravo Vojko!

 

Malo sem opustil te teme, ker je že leto naokrog, če ti pa kaj pomaga, lahko nadaljujem z pregovori ali opazovanjem. :inocent:

 

Glede zdravja bi lahka bil tudi boljši, dokler bom tu bom OK, lep pozdrav in vse dobro, Boris x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zdravo Vojko!

 

M

 

alo sem opustil te teme, ker je že leto naokrog, če ti pa kaj pomaga, lahko nadaljujem z pregovori ali opazovanjem. :inocent:

 

Glede zdravja bi lahka bil tudi boljši, dokler bom tu bom OK, lep pozdrav in vse dobro, Boris x:)x  :palec:

 

 

Boris živjo,

 

 

a te spomladanska utrujenost daje? Mene tudi :xx!:

Ampak če dobro pomislim nas bo kmalu dajala poletna vročina in potem zimski mraz x:Dx x:Dx x:Dx

Vreme pa še naprej napoveduj,saj so tvoji nasveti(napovedi) vedno dobrodošle.

 

Lepo pozdravljen :palec:

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Boris živjo,

a te spomladanska utrujenost daje? Mene tudi  :xx!:

Ampak če dobro pomislim nas bo kmalu dajala poletna vročina in potem zimski mraz  x:Dx  x:Dx  x:Dx

Vreme pa še naprej napoveduj,saj so tvoji nasveti(napovedi) vedno dobrodošle.

 

Lepo pozdravljen :palec:

 

Hvala Č.v.e.k.a!

 

Me ne daje, se še ne pustim x^x xDDx

 

Dobrodošle že napovedi, a je kaj "haska" x:o)x x:Dx

 

Lep pozdrav tebi in tvojim x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...