Skoči na vsebino

Vreme in astrologija


borism

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Zdravo Vojko!

 

Malo sem opustil te teme, ker je že leto naokrog, če ti pa kaj pomaga, lahko nadaljujem z pregovori ali opazovanjem. :inocent:

 

Glede zdravja bi lahka bil tudi boljši, dokler bom tu bom OK, lep pozdrav in vse dobro, Boris x:)x  :palec:

 

Pozdravljen

 

Ja, kje pa si Boris?

 

Kar zadeva objav, se odloči ti. Kot veš, smo odprli nov forum. In bom tukaj pustil malo manj energije.

 

Želim ti vse najboljše, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,1k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Kakšno bo vreme konec tedna? :inocent:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hočem sonček! :o|o:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Conti tegale od danes akomuliraj, upam, da znotraj pa je in bo sonček.....oblačno bo, deževno, pa tudi dost se bo ohladilo x;)x 

 

 

Sem poskusila Boris. Z vremenom mi sicer ni uspelo,je bilo pa toliko boljše razpoloženje in počutje! x;)x :palec:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Enako Vojko!

 

Ponavadi ob mrkih končujemo stvari, želim ti vse dobro, lp, Boris x:)x

 

 

Moj zobar je stvari končeval. Tako navdušeno svedral zob,da se mu je zlomil :inocent:

Zob namreč :xx!: Zdravil ga je dva dni .Trapasto predvsem,da sem pozabila na mrk.

No ja..vsaka šola nekaj stane.Samo moja bo kar precej. Itak od Plutona ogrožena Luna v drugi hiši :O:

 

Lep pozdrav

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko,

 

se zgodi.Upam,da ni bilo kaj hujšega  :o|o:  Imaš kakšno zvezo z Ovni in 19.stopinjo?

Morda paTehtnico ?

 

Lep pozdrav

 

Joooooj Čveka, ko bi kaj razumel od tega kar pišeš!

 

Ja, morda sem včasih zaletav kot oven in včasih kar predolgo tehtam stvari.... :o|o:

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko živjo,

 

ma neeeee...sem omenila 19.st.Ovna ker se je 8.4. na tej stopinji dogodil sončev mrk

kar se ljudem,ki imajo na tej stopinji,recimo Sonce,Luno,asc.desc.MC-IC...pozna in se jim bo poznalo še najmanj leto dni :xx!:

 

Glavno,da je hiša prazna oz. je v njej samo vladar hiše.

 

Lep pozdrav

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko živjo,

 

ma neeeee...sem omenila 19.st.Ovna ker se je 8.4. na tej stopinji dogodil sončev mrk

kar se ljudem,ki imajo na tej stopinji,recimo Sonce,Luno,asc.desc.MC-IC...pozna in se jim bo poznalo še najmanj leto dni  :xx!:

 

Glavno,da je hiša prazna oz. je v njej samo vladar hiše.

 

Lep pozdrav

 

Hvala za razlago.

 

Saj sem se samo malo pohecal!

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko živjo,

 

ma neeeee...sem omenila 19.st.Ovna ker se je 8.4. na tej stopinji dogodil sončev mrk

kar se ljudem,ki imajo na tej stopinji,recimo Sonce,Luno,asc.desc.MC-IC...pozna in se jim bo poznalo še najmanj leto dni  :xx!:

 

Glavno,da je hiša prazna oz. je v njej samo vladar hiše.

 

Lep pozdrav

 

Že deluje, mislim na kvalitetn zobobol, pa še izgleda, da bo moral en zob ven, hvala sončem mrku na ASC :xx!: , bo vsaj po tem v spominu ostal, če ne bo hujšega, vse dobro x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boris, kako kaže z vremenom za vikend ob morju? :inocent:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe,zdaj pa vse vem! x;)x x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zeleni Jurij je tu, zato nekaj narodnih izročil ob tej priložnosti:

 

Kolikor dni so žabe pred Svetim Jurijem regljale, toliko dni po Sv. Juriju bodo molčale.

 

Jurij zakuri in odpre nam duri.

 

Če se vrana, že ob Svetem Juriju skrije v žito dobra letina, veliko žita na vse glas vpije.

 

Ob Juriju trte slepe, vina nade lepe.

 

Sveti Jurij se rad razkuri.

 

Lepo nedeljo in lepe Prvomajske praznike VSEM, Borism x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pravjo da bo lep vreme čez praznike,kva prav pa na to astrologija, Boris?

 

Prazniki so dolgi, še posebej, če si je kdo vzel kakšen dan prosto, mislim, da bo vsega po malem, tale polna luna meteorološko v škorpijonu mi ni všeč, kar pomeni vsaj bolj oblačno-deževno eno do dvotedensko obdobje, še posebej, ker se je izpopolnila med 4 in 5 zjutraj.

 

Bo vsega po malem, za vse okuse, lepo nedeljo, B. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...