Skoči na vsebino

Vreme in astrologija


borism

Recommended Posts

  • Komentarji 1,1k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Ja, hvala Boris, z nakupom sem zelo zadovoljna! :palec: x;)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čveka, zakaj si odpovedala :eek:  :sori: , no upam, da si imela razlog, kjerkoli že boš in kadarkoli, fino se imej-te x^x ....lep večer x:)x  :palec:

 

 

zato ker je mraz in ker ima morje,na Pagu,19 stopinj...Imela sem rezervacijo za 9.6....skoraj jutri xrolleyesx

 

presneto vreme :o|o: pa tko sem se veselila trajekta pri Prizni x:Dx x:Dx x:Dx

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sever, ki v tem mesecu vleče, obilo žita v deželo privleče. x:)x

 

a veš,da nisem prepričana,da je bilo v tem mesecu kaj severnega vetra :o|o: x:Dx

 

Počakaj,da razmislim okna na kateri strani hiše je bilo treba največkrat čistiti hmmmmmm aha...jug in vzhod x:Dx

 

Lep pozdrav :palec:

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čveka pozdrav!

 

Le eno pojasnilo, to velja za mesec JUNIJ, saj smo šele 3.junija danes, lep dan x:)x  :palec:

 

 

aja x:Dx se je že včeraj opažal vpliv ,polne Lune x:Dx

 

Hvala za popravek :palec:

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če misliš na "Herschlov ključ", ali pa tole........mlada luna z rogovi "navzgor" pomeni lepo vreme(včasih je to pomenilo skodelico, ker je takšna oblika in so spravljali pridelke)......če je pa obrnena "navzdol" bo pa dež(ker ima tudi obliko dežnika, saj je tudi logično nekje!).......meglica okrog polne lune pomeni padavine, je pa še nekaj praznoverjenj v vezi z prvimi desetimi dnevi polne lune, to je pa že za med vraže, če te pa zanima, se pa lahko zate potrudim, ampak ni povsem vremensko, imaš pa vsekor prav, sem pa začetku teme objavil nekaj menda v povezavi z menami, ampak ne kaj dosti, bolj je bilo v povezavi z naravo in živimi bitji....tolk, lep večer, Borism x:)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če misliš na "Herschlov ključ", ali pa tole........mlada luna z rogovi "navzgor" pomeni lepo vreme(včasih je to pomenilo skodelico, ker je takšna oblika in so spravljali pridelke)......če je pa obrnena "navzdol" bo pa dež(ker ima tudi obliko dežnika, saj je tudi logično nekje!).......meglica okrog polne lune pomeni padavine, je pa še nekaj praznoverjenj v vezi z prvimi desetimi dnevi polne lune, to je pa že za med vraže, če te pa zanima, se pa lahko zate potrudim, ampak ni povsem vremensko, imaš pa vsekor prav, sem pa začetku teme objavil nekaj menda v povezavi z menami, ampak ne kaj dosti, bolj je bilo v povezavi z naravo in živimi bitji....tolk, lep večer, Borism x:)x  :palec:

 

 

ampak meglica okoli polne Lune ,se mi zdi,resnično napoveduje slabo vreme.

Vsaj po mojih'videnjih'sodeč.

 

Lep pozdrav :palec:

 

Ne se trudit Boris,itak odpadlo morje in še danes sem prebrala ,napisal je vremenar,Velkavrh,da bo letošnje poletje,mokro xrolleyesx

Jaz pa toliko planov in načrtov...vse OK ,samo lepo vreme mi manjka x:Dx

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakor vreme na Medarda (torek 8.6!) kane, tako rado ves mesec ostane (trenutno je napoved za od ponedeljka do srede SONCE).

 

 

Kakor se Medard zbudi (pa ne opoldne!), vreme 40 dni drži.

 

 

:detelca:  xrainbowx  xyiyax  xrosex

xcrossfingx xcrossfingx xcrossfingx ...za sonce na Medarda xrainbowx :detelca:

Iz takšne smo snovi, kot sanje...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj bo, v sredo že blizu 30 stopinj :xx!: , spet bo treba iskat senco :inocent: , za vse nikoli ne bo... x;)x

Boris

 

Morda bo res 30 stopinj, a spomni se (ali pa poglej nazaj), da sem napisal, da bo devetletje od 2000 - 2008 bolj hladno - a bolj toplo na severu, da se bodo ledeniki še kar talili.

 

Naslednje leto -2005 - pa bi znalo biti hladno še bolj! In še več taljenja ledenikov na severu!

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakor vreme na Medarda (torek 8.6!) kane, tako rado ves mesec ostane (trenutno je napoved za od ponedeljka do srede SONCE).

 

 

Kakor se Medard zbudi (pa ne opoldne!), vreme 40 dni drži.

 

 

:detelca:  xrainbowx  xyiyax  xrosex

ojla Boris,

 

iz tvoje tipkovnice v Božja ušesa x:Dx :palec:

 

Mislim pa,da tudi svetniki niso več,kar so bili xrolleyesx

 

Upam ,močno upam in stavim na Medarda pa,da vidiva x:Dx

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...