Skoči na vsebino

Vreme in astrologija


borism

Recommended Posts

Boris, a danes že lahko kaj vidiš kakšno bo vreme v četrtek in petek?? :inocent:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,1k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Dej nehi :O: ne me strašit??? xrolleyesx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj,to pa ni dobro, bo treba nekaj urediti s tem vremenom! x;)x xwizardx :fiju:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Contesa, plohe popoldan, ampak v četrtek manj kot v petek x;)x 

 

 

se pravi moj piknik,v petek,ODPADE na celi črti.Pa tko sem se veselila roštilja x:Dx

Razmišljam.....kaj hudega me,letos,sploh še lahko doleti.Odpovedala sem morje,

gorenjski konec x?x x?x x?x kot,da je Luna nonstop v Ribah .....

sploh ni treba misliti na garderobo...samo še dobre čevlje,pelerino,marelo ...pa avto čimbliže...to je to... :O: :O: :O: in če je to to :xx!: kje je sploh še kaj drugega kot to x:Dx x:Dx x:Dx

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x x:o)x x:o)x

 

Vremenska napoved:

 

Vremenska napoved je pretežno sončno do pretežno oblačno z občasnimi lokalnimi plohami in nevihtami, razen na celini kjer se utegne zadrževati oblačnost cel dan. Kjer bo sijalo sonce bo toplo in kjer bo pihala burja bo hladno. Temperature bodo od 8 stopinj celzija zjutraj v gorskih dolinah pa vse do 35 stopinj celzija v krajih s soncem....

Na primorskem bo sončno, a že čez dan lahko tudi tam pričakujejo plohe in nevihte. Temperature bodo podobne današnjim, a če bo dež bo vlažnost narasla, temperature pa bodo padle.

 

x8Dx x8Dx x8Dx

 

Ali niso napovedi na naših medijih podobne tem?

 

 

Lep večer, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa predvsem upam, da bo sonček in toplo v četrtek, če ne bom zmrznila v tistem topu, katerega bom imela oblečenega(saj je full lepe barve, ampak tanke naramnice in dekolte)brrr,če pomislim, da bi me zeblo, me vse mine! xrolleyesx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pol bom pa čisto popisana Boris! :eek: x8Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čveka, ti imaš še vedno lahko piknik & roštilj xDDx  x;)x

 

 

Boris :onfire:

 

taprau roštilj mora bit pod milim nebom...samo malo vejic kakšnega bora...ev.smreke lahko ponagaja in zakrije vroče sončne žarke ...vse ostalo je podoba moje kuhinje in opekača :V: :xx!:

 

Bom poročala :palec:

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je pa seveda lahko pričakovati, logično bi bilo, bomo videli :eek: , lahko pa tudi, da bodo nevihte močnejše x;)x

Bolj toplo bo tako ali tako, saj je sedaj na naši polobli največ sonca.

Bo pa veliko neviht - posebej na severu tam po 5. juliju.

Sonce bo udarno in bo "zasmodilo" ne samo ljudi, tudi rastline.

Se bo pa moč Sonca spreminjala in bo vsekakor manjša

kot v preteklem desetletju.

 

Res hladno pa lahko pričakujemo v naslednjem letu.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sonček, Sstane! x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko in ostali, kakšno napoved imate jutri za Ljubno od 11 ure naprej :eek:

Oprosti Stane

 

Tako na kratke časovne termine tudi sam najraje pogledam satelitsko sliko ali pa kar napoved.

 

Ukvarjam se bolj z daljšimi časovnimi razdobji, pa še to bolj na pokušino....

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...