Skoči na vsebino

Današnje ženske ne znajo sprejemat komplimentov


El Nino

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>O, Duhec! x;)x

Ja, nekateri imajo pomrznjene ključne dele! x:Dx  :vragec:

 

ja kr dostkrat se zgodi da kdo komplimenta ne razume :D seveda odvisno od tega kolk prefinjen je kompliment :P hihi... :D ehja, danes sem bil kar priden preden sem prišel do poldneva je bila vsaka 10. stvar ki sem jo reku kompliment :D pravzaprav če prav pomislim dan sem že začel s komplimentom :D hjaja če pa tolk paše kdaj komu kaj lepga rečt :D in sploh si ne morem pomagat, če pa ma kolegica tolk doro novo frizurco :D pa k vem da se tko lepo nasmehne če jo kdo pohvali ... :D hihi :2src:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 138
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

danasnje zenske ne znajo...
jaz sem ga dons mensezdi znala.

Sem dobila v ksiht izjavo, da ne more se verjet, da kok stara in da vsaj 10 let mlajsa. x8Dx x^x (ceprav mi dol visijo leta, sem vseen tolk necimrna, da mi pase takle slisat).

In sem rekla: xokx

A jih znam? :8):

 

Ga pa tud znam dat - sem rekla eni lustni danes, da je cist taka kot gwen stefani, kar je od mene totalen kompliment. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma, odvisno od koga. Ce me kdo pohvali glede studija mi to prakticno ne pomeni nic, ker itak zase delam. Glede zunanjosti, mah...sem itak prevec zakompleksana in tudi ko me kdo pohvali, najdem v tem ziher kej slabega xrolleyesx :xx!:

Ce kdo pohvali moje oci naprimer, mi nic ne pomeni, ker vem, da so lepe x:o)x x:Dx

Trenutna pohvala, ki jo dobivam od folka in ME gane: " U matr, ti si pa shujsala"

 

x:Dx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>... in tudi ko me kdo pohvali, najdem v tem ziher kej slabega  xrolleyesx  :xx!:

ja, jaz se tud k temu nagibam... vcasih jih tud ne znam torej... :||

 

Trenutna pohvala, ki jo dobivam od folka in ME gane: " U matr, ti si pa shujsala"
xokx x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hojla!

 

Meni so komplimenti kul. Motijo me le sluzasti, ko veš da si že nevemkolika, ki je dobila isti kompliment, z istim tonom, pogledom....

Ja, tAKI zlajnani, zblefirani, si dobr opisALA, sem si prec predstavljala kaksne take sluze. :|||

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zato je pa terba zmer krpe sabo nost, da sluz obrišeš...al pa robčke...predstavlite si sceno...tip ti da sluzast kompliment, ti mu pa brez besed ponuds robčk...on te začudeno pogleda, ti pa rečš...slino si obriš!!!!! x:Dx

 

Fantje, to ne leti na vse!!!! Da me now kdo linču! xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zato je pa terba zmer krpe sabo nost, da sluz obrišeš...al pa robčke...predstavlite si sceno...tip ti da sluzast kompliment, ti mu pa brez besed ponuds robčk...on te začudeno pogleda, ti pa rečš...slino si obriš!!!!! x:Dx

 

Fantje, to ne leti na vse!!!! Da me now kdo linču! xsrcx

mene celo zali to, da MISLI, da bom padla na take pocen stose... xrolleyesx

 

Jaz nobenga robca jasno ne ponujam, sam ga poparim ali pa polijem z ledenoto. al pa sam padem v smeh totalen. x:o)x x:Dx

 

Pa blazno slabo prenasam (spolna) namigovanja tkole mal, pa mi je hitro ta ton v komplimentih. me moti.

Vsec so mi izvirni ali 'realni' (npr. 'kok dobro se gibas' ali 'kok imas ti energije')...

Butasti so mi butasti - npr. 'kok imas ti lepe oci', ko je tak *iz knjige*, kot da bi imel prirocnik, plonk ceglc s sabo tamle v zepu. :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa recimo: Daj mi nameni en hladen pogled, ker mi je tak vroče ko te gledam? x:)x

 

Če ji grem na živce slučajno, bi me potemtakem morala lepo pogledat??? He he. Jaz moram reč, da imam s tem stavkom dobre izkušnje :vragec: x:Dx x:)x x^x

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj to pomeni Marsa?he he x:o)x Če pa res, še nism dobil robčka v zameno za odgovor. x:)x Sicer, jih je pa še kar veliko na zalogi :vragec: :vragec: :vragec: x;)x
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
Sicer, jih je pa še kar veliko na zalogi :vragec:  :vragec:  :vragec: x;)x

To bi pa rada slišala....????No, čakam. xDDx

 

A v stilu: A si kej utrujena dons, k že cel dan po mojih mislih tavaš?

 

Al pa: A veš kaj je najlepše na men? TI!!!

 

x:Dx x:Dx x:Dx No, taki so mem, že slišani.

 

Ampak un s pogledom, je pa uredu. Se nasmejš.

 

Marsa, ti kr sowziwc začni sabo nost...sam pošpricaš, pa je. Mislm, da bo tipo prec dojew, če ma kokr tok soli u glav. Če ne pa....boge učke. x;)x

Popravljeno -> Pika Pikica
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj je tukaj toliko za razpravljat.

Ce ti je nekaj vsec, daj kompliment. Ce bo oseba cudno reagirala, je to njen problem in ne tvoj. pika

[url="http://lilypie.com"][img]http://bd.lilypie.com/YsOMp1/.png[/img][/url]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Marsa, ti kr sowziwc začni sabo nost...sam pošpricaš, pa je.

 

Jaz uporabim drugacen 'solzivc'. :D

Mu recem recimo prec, da sem stara 40 let in da imam 12 let starega sina. :xmas: :madpro:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj je res zabavno, saj men je tedaj tud hecno. xDDx

pa takoj mam mir - ce zelim. ampak saj ni kake strahote, da bi jih morala glih s solzivci odganjat pa tem... x:Dx x;)x .. no ceprav se pa veckrat kdo kaj obrega vame, ker sama okol hodim in tko.. a v glavnem 'sevam' 'ne pipaj' varianto, pa je to tud tko vzeto, a kateri je pa le mal... pac... bolj ... kaj jaz vem, drzen, kateri pa sam brez intuicije. :P ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>... Nisem prenesla, da me sploh kdo glea. Sem imela občutek, da me gledajo zato, ker sem čudna. Grda. In sem si nadela masko nedostopnosti. Noben ni težil.  :vragec:  ...

Jaz cist isto. ce me kdo pogleda, mislim, da imam nekaj na nosu al kaj tacga... in tud ne maram, da me kdo gleda. x:Ix :o|o:

Jaz tud masko nedostopnosti - a so kar tezil, vseen.

Jaz tud ne znam sprejemat komplimentov... ce mi kdo rece, kok si shujsala, mi je grozno, ker morda misli, da sem se 'cist posushila'... :||

ce rece, kok imas lepo kozho, morda misli, poleg onih totalnih gub tamle... :||

Ce rece, kok imas ti energije, pomislim (ali recem), sploh ni res, saj se komaj vlecem...

skratka, vse je narobe... in vse se mi zdi neiskreno. :|

(ali pa nekaj kao realno razlagam, da je samo taka svetloba, da sem tko oblecena, da je to zarad frizure... al kaj tacga)...

x:o)x x:Dx

 

Butast, v bistvu, a ne...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa če bi preprosto rekle sam HVALA in se nasmehnle? Sej notr se lohk vseen butast počutta, ampak ne tega pokazat na vn s spačenim obrazom, dvignjenimi obrvmi in namrgodenim nosom.....?

 

Probita parkrat, bosta vidli, kok je kul. Pa zravn si lohk tud svoje mislta. Zakaj vaju pa neb pohvalil? Marsa, na slikci si prov fejst bejba, pa tko kt človk tud gudi delujš, Mystica, teli žnablčki pa po moje niso tvoji, ampak zakaj bi se sekirala?

 

Vsake oči majo svojga malarja. Nekomu si lohk grda, nekomu pa totalna boginja....hvala bogu, da nimamo vsi istga okusa, k bi blo pol pa res dowgčas.....

 

Zato, keep on smiling, head straight up and be proud of yourself!!!!! Porkafix!

 

Kva sm se razgovorila...matr, šibam na predavanje....dijo. xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...