Skoči na vsebino

Današnje ženske ne znajo sprejemat komplimentov


El Nino

Recommended Posts

Oj, Pika, thanx x:Xx, saj ni spet tko hudo, saj kakega tud kul sprejmem kdaj. :)

pa tud nisem neka zagrenjena mona spet.. :)

Tule na slikci? hehe, na 3 cm pa cist posvetljena, ampak, ups, thanx! xDDx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 138
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Sem pozabila še to dodat...kura jaz :D

Mam znanca, ki dobesedno spremeni faco v družbi ženske, to moraš bit zraven da vidiš, da je to možno. Res, čist tak razmehkužen in sluzast rata, pa glas postane osladen... :sick: bljah kar slabo mi postane...samo ene pa palijo na to :o|o: xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odvisn, kako se izrazi, če mi reče, da sem lepa rečem sej vem, hvala x:Dx če pa reče da mam dobro rit, pa dobi klofuto, ker me nima pravice na tak način gledat- fuj, mislim sej se itak vidi, če te kdo z občudovanjem al pa na način, ki pove da bi te najraj zdej takoj...... :vragec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ne de, npr. Tak si lep ko neka rožica.... :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: najbolj bede do sedaj :xx!:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>......če pa reče da mam dobro rit, pa dobi klofuto, ker me nima pravice na tak način gledat- fuj, mislim sej se itak vidi, če te kdo z občudovanjem al pa na način, ki pove da bi te najraj zdej takoj......  :vragec:

 

Hehe... Tega jaz kr dostkrat slišim.....pa še nisem nobenemu klofute dala... x:Dx

Sej zna bit, da kdo reče to na tak način, da se ti zdi malo neprimerno, ampak drugače pa je skor isto kot če ti reče kaj lepega na račun kakšnega drugega dela telesa...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče malo off topic ampak vseeno...

 

Imam navado spustit ljudi, da prvi stopijo skozi vrata. Imam navado pridržat vrata drugim, moškim in ženskam. Imam še par takih navad, ki jih bolj ali manj redno počnem.

 

Tega ne govorim zato, da bi se hvalil s svojimi manirami, ampak zato, ker sem že slišal iz ust premnoge dame, da so kavalirji izumrli.

 

Štos je pa v tem, da dandanes tako obnašanje (ki bi se najbrž dalo označit kot kavalirsko) po mojih izkušnjah kot tako ni sprejeto...prevečkrat se dotična/-i ni niti zahvalil/-a, pokimal/-a z glavo, se nasmehnil/-a ipd.

 

Ne, da bi pričakoval zahvalo, vendar se mi zdi, da so s kavalirji izumrle tudi dame/gospodje.

 

Izjema so, kar me ne čudi, starejše gospe in gospodje. Njim še bolj z veseljem pridržim vrata.

 

Je to prinesla emancipacija?

 

 

/če je tema preveč off topic, naj cenjeni/-a administrator/-ka prestavi temo/

Beatus, qui venit in nomine Domini!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tega ne govorim zato, da bi se hvalil s svojimi manirami, ampak zato, ker sem že slišal iz ust premnoge dame, da so kavalirji izumrli.

 

Štos je pa v tem, da dandanes tako obnašanje (ki bi se najbrž dalo označit kot kavalirsko) po mojih izkušnjah kot tako ni sprejeto...prevečkrat se dotična/-i ni niti zahvalil/-a, pokimal/-a z glavo, se nasmehnil/-a ipd.

 

Ne, da bi pričakoval zahvalo, vendar se mi zdi, da so s kavalirji izumrle tudi dame/gospodje.

 

:farb: xyesx xscratchx

 

 

bogleefreak20 x:Ix :palec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jah, jst še nism stara mama, pa če bi mi vrata prdržu, bi ti en lep nasmešk podarila, pa hvala bi rekla. Men se pa dogaja, da glih starejš niso olikani! Zanč bi enga ata u kinu tok prbila....sam, k sm kokr tok kulturna, sm ga sam u mislih zbrcala.... x:Dx Bonton pa tak...jejhata, jejhata.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>kako že gre tisti izraz.. in my experience.. vsaj

Ne samo komplimentov, zadnje čase tudi daril. Za Valentina pa res ne mislm kupovat spodnje perilo, hlačke, nogavice ipd. frkarije... Za Valentinčka se pišejo verzi, se ljubi, so sprehodi, restavracije in se podari vrtnica ali orhideja.

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ne samo komplimentov, zadnje čase tudi daril. Za Valentina pa res ne mislm kupovat spodnje perilo, hlačke, nogavice ipd. frkarije... Za Valentinčka se pišejo verzi, se ljubi, so sprehodi, restavracije in se podari vrtnica ali orhideja.

 

 

no ja, če imaš nekoga rad, mu to pokažeš vsak dan in ne samo za "Valentinčka" in ni potrebno z materialnimi dobrinami ampak z fizičnimi dejanji in tudi kaka lepa besedica.. x:Dx

 

glede komplimentov...hmmmm se strinjam,da je čist odvisno od koga so in kakšni so x:Dx predvsem mora bit človek pri podarjanju komplimentov spontan!

Itak,da ne znamo oz. nočemo(nekatere) sprejet kompliment nekega sluzastega "pritenderja" ,ki ima že izrabljene fore oz. ne premore toliko domišljije,da se spomne kaj novega :vragec: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>uuuu Electra-  x:px ikona prva liga. :palec: Si čist po mojem okusu x:Dx

 

Hmmm- komentar na tvoj komentar- oštro :vragec:

Itak da nočemo nekatere  sprejeti komplimenta nekega sluzastega pritenderja....brez for izrabljene domišljije....če pa smo  grde, debele, majhne in nesamozavestne, nam vsak kompliment prav pride x:Dx

 

hmmm punca,če sebe ne spoštuješ in ceniš, kako te lahko potem drugi?? xrolleyesx če si ti ta na ikonci DIANA, potem ti jaz dam kompliment-izžarevaš sexipil x;)x mimogrede sm gledala slikce in sm te nekje tudi zasledila,ma nimaš bit kaj zakompleksana si zelo simpatična in sexipilna x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ciao Elektra, dobrodosla! :palec: x:)x

 

res je, sem se hotla ze vtaknit... Diana, kaksne so to fore neke... :||

Grda, debela?

Grda je zelo subjektivno... poglej reklame za beneton al kaj tacga...

manekenke, 'cvet lepote' - pa ti bo jasno, da ni nekih pravil sploh, pravzaprav.

Debela? eni ne marajo kosti in kozhe; jedra, sochna bejba ni debela... ampak je sexy.

Majhna?

Al pa velika?

Eni majo rajs majhne...

 

.... recimo jaz. :) ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko smo ze glih v primerni temi - zelo si mi vsec na ikonci. :palec:

Imas nekaj tacga... 'pravega'. :palec: x;)x

Fajn ko si se pridruzila, vidim da tud znas rect 'B!' - kul. xyesx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>no ja, če imaš nekoga rad, mu to pokažeš vsak dan in ne samo za "Valentinčka" in ni potrebno z materialnimi dobrinami ampak z fizičnimi dejanji in tudi kaka lepa besedica..  x:Dx

:palec: Valentiček mora bit vsak dan, to pa še ne pomeni, da moram vsak dan kupovat pr' Hasotu&Mujotu x;)x .

 

Kar se tiče lepe besedice, kaj pa če nekdo ni zadovoljen z samo lepo besedico?

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:palec:  Valentiček mora bit vsak dan, to pa še ne pomeni, da moram vsak dan kupovat pr' Hasotu&Mujotu  x;)x .

 

Kar se tiče lepe besedice, kaj pa če nekdo ni zadovoljen z samo lepo besedico?

 

hmmm se pa malo bolj potrudiš in ji pripraviš kak romantičen večer.... x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>no ja, če imaš nekoga rad, mu to pokažeš vsak dan in ne samo za "Valentinčka" in ni potrebno z materialnimi dobrinami ampak z fizičnimi dejanji in tudi kaka lepa besedica.. x:Dx

 

 

 

 

strinjam se..........FIZIČNA DEJANJA...........VSAK DAN............VEČKRAT :palec: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>kaj nino, ktera te je oklofutala? :lol:

Ma ne sej, misln da moraš bit pazljiv ko ji kaj rečeš, ampak ne preveč xokkx

 

:D hihi okloftala me je ena škorpica... je bla pa ena ovnička še bolj predrzna mi je (na srečo v nesreči) hladen čaj zabrisala v fris... sam tist ni blo zarad komplimenta, čeprav sva bila v takem prijetnem vzdušju :D hihi

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:D hihi okloftala me je ena škorpica... je bla pa ena ovnička še bolj predrzna mi je (na srečo v nesreči) hladen čaj zabrisala v fris... sam tist ni blo zarad komplimenta, čeprav sva bila v takem prijetnem vzdušju :D hihi

 

Ja, Ninč, s kakšnimi bejbami maš pa ti opravka? A si ji ti vsaj vročga nazaj zabrisu x:Dx Hihi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...