Skoči na vsebino

Današnje ženske ne znajo sprejemat komplimentov


El Nino

Recommended Posts

  • Komentarji 138
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Hja to je vse krivo zarad današnjega načina življenja.... včasih se to ni zgodilo tako...... hehe, vsaj men se zdi......... po pričevanju starejših ljudi sodeč, danes je ves svet nekam bolj hitr, človek nima več časa sprejemat komplimente kaj šele dajat.... redke res znajo sprejemat,.... hehe, ampak se da ja :), ni več v neznanju, temveč v časovni stiski problem.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...
:D back to the future :D evo prejle sem dobil tak lep kompliment :D sej bi odpru novo temo ampak tale bo lih prava nekateri ljudje so mi ful pomembni in ko me kera izmed teh oseb pohvali sem na vrhu sveta...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehehe...te teme pa še nisem opazila...

 

Ja, najlepše je res prejet kompliment od osebe, katere mnenje ti dost pomeni... Sem pa jaz vseeno med tistimi, ki ne znajo sprejmat komplimentov. Nikol ne vem kako reagirat, pa skoz se trudim ugotovit, al je bil kompliment res izgovorjen iskreno. No, jih pa vseeno rada slišim x:Dx

 

Veliko ljudi daje komplimente vsepovprek, brez da bi mislili resno, kar rečejo... Jaz jih raje dajem bolj poredko, pa takrat iskreno... x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hja js dajem komplimente enim ljudem že skor zato ker so jih navajeni dobit, enim pa tko bolj poredko ker vem kolk jim je sladko... takrat kadar je lih treba :)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dosti komplimentov definitivno ne znam pravilno sprejet x:Dx nikoli ne vem kaj nazaj rečt, dostikrat pa mi gre samo tak debilen nasmešek na obraz pa pol upam da bomo hitr prešli na kako drugo temo w:Iw

Ne rastem s komplimenti, dobim in cenim potem pa probam čimprej pozabit in se spomnit kadar pride kriza x:Dx

Rada pa dajem komplimente, male ampak iskrene :palec:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz pa mislm,da vsaka ženska zna sprejet kompliment, samo ne zna se "pravilno" odzvat oz. reagirat-hmmm pa smo spet tukaj,ker to je relativno,kaj je za koga "pravilno" ??? ampak vseeno mislm,da je še vedno odvisno predvsem od koga dobi kompliment in kaj ji ta oseba predstavlja,pomeni...skratka sm mnenja,da punce znate sprejemat komplimente x;)x :palec:
honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja moski, kako pa vi kej komplimente sprejmate?

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst mislm, da ga zdej pa znam sprejet. K sm bla še najstnica sm ful grdo odreagirala, ker sm mislila, da si vsi kr neki zmišljujejo. Pol mi je pa nekdo dal nasvet, da nej v vsakem primeru, če mislm, da jekompliment iskren, al pa ne, rečm: HVALA in se nasmejim in jo pol kjst najbl odnesm. Če je bil iskren kompliment, je itak kul, če pa ne, sm pa osebo zajebala, ker sm ga vzela zares!!!!

 

A sploh kdo ve, kaj sm napisala? Jst tud ne.... x:Dx

 

Vsekakor jih je pa premal. Jst če mam nekoga rada, mu povem, da dober zgleda in tud, k se slinš, lohk s tem dost poveš. Ampak slinš se lohk samo okol ta prave osebe, ne pa tko, k greš mim delavcev, pa bi jim res mogla en lavor pod žnable nastavt.... x:Dx

 

Kva me trga. x;)x

 

Vsi ste najlepši in najboljši in najpametnejši in najzanimivejši.

 

Kva sm vm na dušo pihnla....masivna plučnica bo... x:)x

 

Pika poka

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdi se mi da dandanes vsi preveč šparamo s komplimenti. Zakaj ne bi dali komplimenta, če nam je nekdo ali nekaj resnično všeč? Vedno najprej premislimo, če bi sploh pohvalili in kake besede bi izbrali. Bedno, a ni mnogo bolj iskreno in lepše povedano, če je brez razmisleka in iz srca izrečeno, ker te je pač nekdo ali nekaj navdušil(o). Jaz ne šparam s komplimenti, kadar me presune to tudi povem. Vidim pa da ljudje sploh ne znamo sprejemati komplimentov, nerodno nam je, najbrž zato ker jih premalo dobimo in pol vedno tisti neki dvomi, da človek ziher ne misli resno :o|o:

Jaz se namsehnem in rečem hvala, a je to tako težko?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma sej ženske znate sprejemat komplimente, samo sčasoma postajate imune (npr.: kot na analgetike x:Dx ), pa je potrebno dozo zviševat, vse dokler jih več sploh ne zaznate, potem pa pravite, saj me sploh ne opaziš več, sploh se zame ne brigaš, vseeno ti je, če kaj nardim dobro... Potem pa rečeš, ja sej pa sem ti to rekel včeraj, pa to, pa to, potem pa ženska reče, ah to, to je itak normalno..., neglede na to, da si na ta isti kompliment bil, kot moški NEKOČ, zvečer very lucky guy x;)x x;)x x;)x Nekoliko karikirano x:Dx x:Dx
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Milf, tole velja kar obojestransko! x:Dx  x;)x  Je pa res,da je zelo odvisno kdo daje komplimente! Od nekaterih si jih vesel, od drugih pa te sploh ne ganejo ali pa ti grejo celo na živce. Sicer pa se da jasno pokazati kdo ti je všeč  že na ta način, kako sprejmeš določen kompliment ali gesto! x;)x  x:)x

 

Zelo dobro Conti, le da nekateri tega ne dojamejo..... :sori: ,imajo zal IQ na visini sibirske temperature x:Dx !

 

P.S. Ne mislim tebe, Milf, da ne bo pomote x:Dx x;)x !

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ma sej ženske znate sprejemat komplimente, samo sčasoma postajate imune (npr.: kot na analgetike  x:Dx ), pa je potrebno dozo zviševat, vse dokler jih več sploh ne zaznate, potem pa pravite, saj me sploh ne opaziš več, sploh se zame ne brigaš, vseeno ti je, če kaj nardim dobro... Potem pa rečeš, ja sej pa sem ti to rekel včeraj, pa to, pa to, potem pa ženska reče, ah to, to je itak normalno..., neglede na to, da si na ta isti kompliment bil, kot moški NEKOČ, zvečer very lucky guy x;)x  x;)x  x;)x  Nekoliko karikirano x:Dx  x:Dx

x:Dx x:Dx :inocent: :o|o: :sori: x:Dx x:Dx x:Dx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...