Skoči na vsebino

Lasje...


stankaa

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>moji še zmeraj do riti  x:Dx

 

filing božanski, ko so spuščeni po golem hrbtu  x:Dx

moji se zmeraj do vratu.

filing fenomenalen, ko me nic ne dela zivcno tam za vratom in okol.

 

:vragec: x:Dx x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moji so kratki... in najraje bi jih tko pustila za večno... še mal, pa bojo spet na 2 cm... jutri, pojutrišnem...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz pa ne tch ne msh sicer ke v glavo. :o|o:

niso se she odlocil (lasje), al bodo ravni al skrauzlani, al bodo na ven al na not, al bodo pravzaprav ze cist kul farbca al bo kar nekaj mishjega, ce v drugacni svetlobi pogledas... pa tak...

tko da, nisem zlo zadovoljna, sam se cakam, sem bila prevec postrizhena cez poletje (ker morala, da popravila mal lase in da prisla ven iz 'zastrizhene' frizure)...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nikoli ne reci nikol Mysti x;)x x:Dx.... Moji pa do riti...jih strižem, da naujo do kolen x:Dx Kaj mi pomenijo? Hja kr neki, v bistvu sem ful ponosna nanje, ker so tolk lepi in močni (hvala foter za dobre gene x^x ). Tudi negovat jih se navadiš in pol ni tak problem, pa tudi ful dela ne, kot eni mislijo :inocent:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Nikoli ne reci nikol Mysti  x;)x  x:Dx.... Moji pa do riti...jih strižem, da naujo do kolen  x:Dx Kaj mi pomenijo? Hja kr neki, v bistvu sem ful ponosna nanje, ker so tolk lepi in močni (hvala foter za dobre gene x^x ). Tudi negovat jih se navadiš in pol ni tak problem, pa tudi ful dela ne, kot eni mislijo :inocent:

men je vsec tist kar nekomu pashe.

ce si je kul z lasmi, je men tud kul...

ce si pase, je men lep, kakrsen je ze.

 

saj je tud na ln pri mislih moja misel (ki sem si jo, poleg spomnila, tud napisala enga 16. oktobra enga leta): lepota je skladnost s samim sabo. xyesx

 

z lasmi ali brez... :vio: x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lasje...hm....ja, srečo imam, da imam goste in močne lase, čeprav me malo moti, da so povsem ravni in pač z resastim striženjem dosežem večji volumen, ker sem mi drugače kar poležejo :xx!:

Moji lasje so dolgi, a včasih sem bila postrižena čisto na kratko, na fantka x:Dx x:Dx x:Dx ,pa full ornaž barvo sem imela....Pa mi je tudi pasalo v tistem trenutku, sem se fajn počutla :palec: :vragec:

 

Drugače pa sem na svoje lase ponosna in temu primerno tudi skrbim za njih, izbran šampon, balzam, pa razne obloge si naredim za lase, uporabljam posebno olje za konice....Včasih me ima, da bi si jih kar postrigla, ker je kar dela z njimi, po drugi strani pa..... :o|o: ne,ne,ne....bom jih še nekaj časa pustila....

 

Tudi hčerkica ima lase do pasu, ful lepe in tudi pridno skrbiva za to, da so zdravi in lepi......prav tako ima pa popolnoma ravne, razlika med nama je le v tem, da ima svetle lase.....Seveda, tamala bi pa raje imela črne :sori: ..... :inocent: , v zadnjem času mi pa celo pravi, da bi ona bila postrižena na "bombo" xnckrivx :wOOt: Pač, jo bomo pa postrigli x:Dx :palec: (sam mi je škoda,ker ima res lepe lase)

 

p.s. drugače pa: če nisi lep znotraj, je to opaziti tudi zunaj :o|o: ....tako, da.......

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jap ... vsake oči imajo svojga malarja x:Dx kokr prav pregovor ...

 

jest se lohka tud pohvalm z dobro genetko (kar se las tiče) ... skor nč dela, hitr so razčesani, skor nič se ne cepjo ... aleluja x:Dx

 

pa še natur pramene mam... hudo. kok pršparanga dnarja x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

p.s. drugače pa: če nisi lep znotraj, je to opaziti tudi zunaj :o|o: ....tako, da.......

jp, :o|o: ......vsak si lahko ta stavek predstavlja po svoje...... :palec: xDDx

Lepota las je odvisna tudi od tega,kaj damo v svoje telo, kako živimo, ......torej lepota od znotraj....prav tako je z nohti, ki niso lepi in zdravi, če ta lepota ne prihaja od znotraj..........iz nas,od nas........ xDDx x;)x

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
  • 1 month later...
mela sem včasih zlo goste pa dolge...pa sem se začela pred tremi leti barvat s peroksidom... :sori: so se mi fajn zredčle pa začele cepit..tko da za novo leto bom sama sebi podarila frizerko, da me pobarva na mojo naravno barvo. x^x x:Dx
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odkar sem si postrigla svoje celoživljenjedolge lase na dolžino do brade, sem z njimi fuuuul bolj zadovoljna, pa sama s sabo tud, ker mi taka frizura veliko bolj paše. So pa lih tok fajn skodrani, da je taka polna oblika frizure, no, včasih mi že dela preglavice. Baje me pomladi...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ufff, lasje x:Dx del mene, ki mi skor največ pomeni x:Dx K sreči mam zdrave in močne, tako da nimam kakšnega velikega dela z njimi x:Dx, čeprav si kljub temu vzamem kar dosti časa zanje x:)x Vsakokrat, ko zamenjam frizerja/frizerko in sem tam prvič, mi rečejo: "Joj kok maš ti goste!" kot da prvič vidijo tolk las na eni glavi x:Dx Enkrat sem si dala trajno (ne bom nikoli več x:Ix ) in frizerka je štela, koliko navijalk bo porabila x:Dx --> bilo jih je 112 x:)x K zdravim lasem po moje najbolj pripomore to, da si jih nikoli ne fenam (no, ja, razen, če se mi kam mudi :inocent:), ampak pustim, da se naravno posušijo. x:)x Na splošno pa ful občudujem dolge lepo negovane lase, tako pri tipih kot ženskah. Najlepša barva las mi je črna (ampak ne pobarvani!, temveč naravni). Enako lepo so mi povsem ravni, valoviti, ali skordani, le da niso mastni in zanemarjeni :xx!:

... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

 

http://freeweb.siol.net/fotomax1/mediac/450_0/media/DIR_249/DSCF0008.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj, se bom morala spet malo pobarvati. je bla moja mami zadnjič tak vesela, ko mi je lahko kupla barvo x:Dx sem imela kratek čas en priblisk, da si bom pustila svojo svetlo barvo las.

:xx!: po črni in rjavi barvi končno spet rdeča. komi čakam na jutri, ko si bom pobarvala lase x:px

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...

Lasje mi pomenijo dosti. Dajejo mi občutek privlačnosti. Verjetno zato, ker ljudje pri meni najpogosteje opazijo dvoje in eno od tega so lasje.

Če bi jih izgubila bi se (vsaj nekaj časa, dokler se ne bi navadila) gotovo počutila golo :unsure:

Imam dolge, blontne, rahlo skodrane, goste lase- po potrebi oziroma želji jih pa tudi zravnam na vsake toliko.

So mi všeč tudi ravni lasje, ki so bolj krhki, lepše padejo... ampak na drugih- zase si nisem nikoli želela drugačnih las.

Tudi si jih ne barvam, ker se mi zdi škoda uničevati lase, pa itak to ni zame- sem bolj natur punca x;)x Kar neko pravilo je, da se ob pomembnih prelomnicah, spremembah v življenju, zgodijo tudi spremembe na glavi, kot nek pokazatelj teh sprememb. Pri meni se to ni nikoli zgodilo. Lahko bi torej rekla, da so lasje ena stalnica v mojem življenju, ki so preživeli vse spremembe :)

Uf, sem zdaj zafilozofirala o laseh x:Ix :eek: x:Dx

Bilo je prijateljstvo,ki je postalo skrivnost...bili so kraji, kamor se ni moč vrniti... bile so laži, ki jih je bilo potrebno izgovoriti... in bila je resnica, ki je ni bilo mogoče zanikati (brokeback mountain)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men osebno, so lasje nekaj lepšega na človeku, še posebej, če so urejeni in da pašejo k obrazu, to velja večinoma za ženske, na tipih niti niso tako pomembni x;)x
Losing my religion
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lasje mi pomenijo dosti. Dajejo mi občutek privlačnosti. Verjetno zato, ker ljudje pri meni najpogosteje opazijo dvoje in eno od tega so lasje.

Če bi jih izgubila bi se (vsaj nekaj časa, dokler se ne bi navadila) gotovo počutila golo :unsure:

Imam dolge, blontne, rahlo skodrane, goste lase- po potrebi oziroma želji jih pa tudi zravnam na vsake toliko.

So mi všeč tudi ravni lasje, ki so bolj krhki, lepše padejo... ampak na drugih- zase si nisem nikoli želela drugačnih las.

Tudi si jih ne barvam, ker se mi zdi škoda uničevati lase, pa itak to ni zame- sem bolj natur punca x;)x Kar neko pravilo je, da se ob pomembnih prelomnicah, spremembah v življenju, zgodijo tudi spremembe na glavi, kot nek pokazatelj teh sprememb. Pri meni se to ni nikoli zgodilo. Lahko bi torej rekla, da so lasje ena stalnica v mojem življenju, ki so preživeli vse spremembe :)

Uf, sem zdaj zafilozofirala o laseh x:Ix :eek: x:Dx

xDDx :palec:

ni sile, ves kolk sele jaz o vsem kar ces. x:o)x x:px

saj si fajn zafilozorifala. x8Dx

 

jaz pa sem tud 'naravna punca' bla, rdecih lick, psenicnih las, takih naravno 'pisanih', kot bi imela pramene, med ravnimi in valovitimi, skratka super, vendar...

no ja, lohk sam recem, da pr men lasje so bli najmanj stalnica. xDDx x:px x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...