Skoči na vsebino

Lasje...


stankaa

Recommended Posts

Ja itak, so mi pomembni. Jaz imam srednje dolge rjave z medenimi prameni, ki jih bo treba pocasi obnovit. Ful dolge sem imela samo enkrat pa mi bolj pasejo srednji...

Kot otrocicek sem bila blond, potem rjava, v najvecji puberteti rdeca, potem pa kar nekaj casa blond. Tega sem se navelicala in sla na naravno barvo s pramencki. Nikol si nisem mislila, da bi men pasal frfru, samo me je frizer ( btw  :2src:  :2src: ) tako fajn ostrigel, da sem si bila celo vsec.

 

Hm, za frizerja mi ni dat skoda dnarja. Sem sla enkrat k neki drugi ( cas ko so bili popularni crni pramencki sem pa tja na blond lase) izrazit zeljo...ampak ji je spodletelo in namesto crnih pramenov, sem imela celo glavo svetlo plavo. hitro sem odhitela k mojem frizerju, pri katerem sem bila 3 ure, da mi je spucala vse to dol  xrolleyesx Tako da, od takrat naprej sem zvesta stranka moji drazji, ampak boljsi frizeriji  x:o)x

 

hm...jaz tui samo k moji frizerki.....samo enkrat ni mela časa...pa sem šla k drugi....sej postugla me je še te nekak ok....recimo....samo pol...kako frizuro mi je naredla....am..jaz sem bolj rockgirl..taka...kuštrava...bolj štrli bolj štrli...ona me je pša ko eno k... naredla..heh...pol doma pa hitro......vse razmršit..... :o|o: x;)x

 

Pri tipih ne palim na dolge lase.

 

hihi... x;)x ...hm, i do x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jest mam tud eno frizerko k je 1A :palec: :palec: ;sm zlo mal frizerk zamenu v lifu x^x , sm kr občutljiv na frizurco, in če ni tko ostrižen k čem, je cel kažin pol, pr frizerju :vragec: x:Dx (tko je blo, zdej ne več k mam to frizerko že kr neki let x:px :palec: )

 

Me pa goody spedena, sej v bitvu se potrud, tud zase sej sm tm vsakih 14 dni :o|o:

 

Ni kej, frizurca more bit xDDx :palec:

 

Videz pa to, lepota pa to, lev pa to............ x:Dx x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lasje dolgi ali kratki..odvisno kdo jih nosi in kaj je pod njimi x:o)x x:Dx

 

 

Sama imam daljše lase in temno vijolične ...no skoraj črne. Imam pa problem ker imam zelo ravne, kodranje..kemija pa to, ni primerna za njih. Frizerji pa itak ponavadi obupajo nad njimi ...sama najboljši frizer x8Dx

 

pozdravček xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah jaz pa ne tok pogosto  x:o)x POl si pa en spedenancek ti Trudi  :2src:  x:)x  x;)x

kam pa hodite kej k frizerju?

Ja probam bit zmeri spedenan, še preden grem spat se počešem, da lep zaspim x:Ix x:Dx x:Dx x:Dx

 

Frizerja mam v Ljubljani; pa pujsa gre tud tja, k se je treba orng spedenat :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne samo laski, zato hodm tolk pogosto, da mam več al manj isto dolžino las, pa frizurco.

 

Ne uporabljam pa nobenih želejev, pa pen, pa takih zadev :xx!: , si pa doma operem laske z nežnim šampončkom, tko da ostajajo nežni in da se nahranijo s potrebnimi zadevicami x^x

 

Ponavadi zjutraj.......hi hi hi hi, sm dl časa v kopalnici k pujsa, k se morem spedenat in more bit LOOK, just the way I want nč ne sme bit štrlečga pa to, sicer se zgodi, sam pol ni good day for me, se ne počutim dobro in samozavestno x:Ix x^x , sm čudn ne :o|o:

 

x:Dx x:Xx x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne samo laski, zato hodm tolk pogosto, da mam več al manj isto dolžino las, pa frizurco.

 

Ne uporabljam pa nobenih želejev, pa pen, pa takih zadev :xx!: , si pa doma operem laske z nežnim šampončkom, tko da ostajajo nežni in da se nahranijo s potrebnimi zadevicami x^x

 

Ponavadi zjutraj.......hi hi hi hi, sm dl časa v kopalnici k pujsa, k se morem spedenat in more bit LOOK, just the way I want nč ne sme bit štrlečga pa to, sicer se zgodi, sam pol ni good day for me, se ne počutim dobro in samozavestno x:Ix  x^x , sm čudn ne :o|o:

 

x:Dx  x:Xx  x;)x  :palec:

x;)x O hudo!!!!!!!!!!!!!!!!!! x^x x;)x

Nasmejala sem se mal.

Sam sej je prav, da neki das na videz. Ce imam jaz bad hair day, pridejo v postev baretke :2src: :2src:

 

Budala ma fajn lase ja :2src: :palec:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ce imam jaz bad hair day, pridejo v postev baretke  :2src:  :2src:

 

Budala ma fajn lase ja  :2src:  :palec:

Si te kr probam predstavlat, pa take laske, k si prej opisala..............mmmmmmmmmmmmmmm............ xsrcx xsrcx :2src: :2src: :2src: I likr It x:Xx x;)x :palec:

 

Buena :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... se vedno ne stekam tega padanja na lase... xrolleyesx

Al pa - sam da ma en(a) dolge, pa je ze nad, nic hudega, ce mastni, redki, brez leska... sam da lasje... xrolleyesx :o|o:

 

Tipi pa so mi velik bolj vsec s kratkimi, itak... :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kakšen pomen las...ja dolgi pa močni lasje..so simbol moči, zdravja...hm tudi seksualnosti...

 

Drugače pa saj ..so tudi ženske, ki so postale rodovnice..nune...ostrigli, pa vojake strižejo čisto na kratko..ravno zaradi tega, da postanejo podložni, da zgubijo moč...

 

To kot simbolični pomen las. Če je še kakšen ...

 

Drugače pa, kaj pa vem?

 

Pozdravček xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem mel Čupo, zdej mi pa tko bol paše, pa bol prov pride, že tko sm predolg v kopalnici, me Pujsa vedno preganja xrolleyesx x:Dx

 

enivej.........so izjeme itak............sej nisem vzel zlonamerno, mal se probam hecat x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Strelka, stekam simbolicni pomen las, ne stekam pa padanja na lase....

Moc in vse to.... daje pa tudi meso, pa je veliko bolj 'in' bit vegi.

Kako pa pol z lasmi? :8):

zakaj ni 'in', da kazes jasen obraz, brez olepsav, z lasmi je vsak lahko lepsi, ostrizi bejbo, dolgolasko, pa bomo videli, kolk bo ostalo od lepote... ce je res lepa in kul, bo tudi s kratkimi.

Lasje so pa tudi leglo golazni razne lahko, daljse so, raje imajo. :D :P ;)

 

Saj to je ze 6. stran teme sicer (nisem ziher, ce celo ni se kaksna kje), smo ze kaksno rekli o tem...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja sej to je čisto res...kar si povedala.

 

Ampak dejstvo je saj jaz tko opažam npr. pri moških...palijo na blond lase, če pa so dolge..so pa itak spet čist fertik.

 

če pogledaš npr. kakšno reklamo. ajde za kakšen deodorant, kaj vidiš...blond lase zgoraj brez, pa kakšen mlad nabiti mladec z srednjimi dolgimi lasmi...večina!

Zgleda da to vpliva na psiho ...na male možgančke x:Dx x:Dx

 

Ja ene ženske pa so spet čist fertik na dolge lase moških ..al pa npr na brado...druge naplešce...itd

 

 

No obstajajo tudi izjeme x:Dx

 

Ma ne vem ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, saj... res je, tudi na lepotnih tekmovanjih,... ne spomnim se skratka, da bi bilo prav veliko kratkolasih missic...

A mislim, da smo to tud ze dali skozi.

Ja - dolge blond lase, kao... xrolleyesx x;)x x:o)x x:px :vragec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...