Skoči na vsebino

Lasje...


stankaa

Recommended Posts

Lasje... hmm...

Vedno sem imela kratko ali nekako srednjo dolžino (ponavadi paž), sedaj pa sem se odločila, da si bom pustila malce daljše......

Pravijo mi, da kar kul izgleda.... x8Dx

Moje mnenje je, moški= kratki lasje ("vojaška frizurca"), ženska= vsaj srednje dolgi, če ne daljši...

Ampak vsak ima svoj okus.

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej je kul blond... oreng sprememba. jz pa sm se pa mal bl na rjav spet farbnla. sem se ful naveličala blond in zdej zgledam tkole... (sm si mal fru fru nardila x:Dx )
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

samo potem si se ti mogla mal posvetlit. ker jz mam še kr precej svetlih... samo imam take fajn debele temno rjave pramene.... sej men je tud hotla na kontra stran narest (bi jaz zdaj kej vidla) pa niso tko fajn padli... xrolleyesx hi hi hi

dve škorpji z dobrimi čupami... midve že veva kaj je dobr x:Dx x;)x

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>samo potem si se ti mogla mal posvetlit. ker jz mam še kr precej svetlih... samo imam take fajn debele temno rjave pramene.... sej men je tud hotla na kontra stran narest (bi jaz zdaj kej vidla) pa niso tko fajn padli... xrolleyesx hi hi hi

dve škorpji z dobrimi čupami... midve že veva kaj je dobr x:Dx  x;)x

 

:D hehe kake frizurce.... bemu :D da točn vem v keri uč jo morem pogledat... :D dobra iznajdba.. :D :D

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

full lepa barva las aiwa! Pa conti.. ker mata baje podobno.. :palec:

tak bi se pa še jst dala iz rjave na takole pobarvat, sam če me znal.. :2src:

Ko oreng na blond bi bla katastrofa, sem enkrat lasuljo tako dala gor.. x:Dx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Contesa, skoda ko nisi dala barvne fotke, me prav zanima, kako je videti svetlejsa na tebi. xyesx

 

Ja, pri Aiwi mi je zelo vsec, fajn barva, ti zelo pase, aiwa...

 

Jaz pa nisem za pramena, pa itak imam 'pisane' lase. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tinal, tud kul, sam ti svetla bolj pase :2src:

 

 

Zanima me, ce veste o kej o tem silikonu za na lase, ki naj bi bil super za konice, proti cepljenju pa to....sem slisala, uporabljam pa ne....

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men pomenjo tolk, da se grem ostrič- ostrič...a je to beseda? Čudna.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pa sem ugotovil super foro za hitro "ureditev" mal daljših las........zjutraj si kapo dam na glavo za par minut, pa je  x:px  x:o)x  x:Dx

 

dobr je ta fora ja ... kr ostanejo nekak tam... :D

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...