Skoči na vsebino

Izjava!


stankaa

Recommended Posts

Izjava, ki jo je kdo izrekel ali pa ste jo sami izumili

in je po vaši presoji vredna, da jo citirate semle.

 

Kot npr. Izjava tedna ali leta

 

Kot nekaj kar vam je bilo strašno hecno,

ali strašno dobro

 

Lahko vzamete od kod iz foruma in prilimate sem k zbirki

 

pa veliko užitkov pri tem!

 

;)

 

Stanka

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa je važno katerega leta.... ? hehe, no jaz vam povem da jih je ena knjiga polna, avtor Douglas Adams, knjiga pa "Zadnja Priložnost"... neverjetna res.... hehe, same take izjave padajo... scier pa mi je všeč, tista od Einsteina, če bi radi da bodo vaši otroci uspešni jim berite pravljice, če bi radi da bodo še bolj uspešni, jim preberite še več pravljic..
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vse ljudi...lahko varaš nekaj časa,

nekaj ljudi lahko varaš ves čas,

ne moreš pa varati vseh ljudi ves čas...

                                                            P.T.Barnum

x;)x  x:px

 

Astra

astra, sicer bi na dejavnost Barnuma to bilo nadvse logično.

Sem pa isti zrek slišal, da sta ga izumila še dva ameriška predsednika.

Lep pozdrav!

 

http://www.gamespy.com/avatars/av/GD/gd51.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole pa je bilo pred skoraj 20-imi leti, ko se je moj brat R. odselil na svoje (v podnajemniško stanovanje). Živel je sam in si je tudi sam kuhal. En dan pa pride k njemu na obisk oče, in brat mu ponudi neko mineštro, ki jo je skuhal. Očetu je bila mineštra zelo okusna, in ko je prišel domov, je rekel mami (svoji ženi):

"Veš kaj, ... ko bo eden od nas dveh umrl, bom jaz hodil k R. jest!"

x:Dx x:Dx x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

V Mariborskem Sončku, torej v Varstveno Delovnem Centru Zveze Sonček (celebralci) so tudi začeli "ukvirjat" izjave ... nene, samo hecam se.x:Dx JiH pa računalniško printajo nalepijo na steno. Kao izjave leta. Kot so mi rekli, imajo z invalidi zmeraj večje težave, ker nočejo delat, no, in ena izjava je bila od T., to sem pozabil, ena pa od N. (da she jaz malo o zasebnosti x:Dx ) in da se glasi:

 

"Delam samo takrat, ko se mi ljubi, pa še to se mi nikoli".

 

x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kljuka - ves kako sem bila BESNA (ampak prav zares) ko sem kot majhna prebirala Alan Forda (imam 12 let starejso sestro, pa sta s tipom njenim skoz imela tole, pol mi jih je pa se starejsi sosed dal ful, tako da sem imela -in pravzaprav se imam, ce ni zgnilo kje v kleti, zdaj cakajo na tamalega- celo zbirko).

No, in sem bila prav besna na tegale Broja jedan.. ko je tole fural - vsi za enega varianta...

Ampak strip je bil pa carevski - ga ni tako dobrega (vsaj zame) - toliko humorja na tistem pikrichu placa (10 x 15 cm ali pac nekaj takega) - vsaka risbica, vsaka linija, pika ilustracije, je bila svoja zgodba, in vsak spljash je bil za crknit!

 

Noro dobro... a broj jedan pa - za zadavit! :xx!: x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...