Skoči na vsebino

Izjava!


stankaa

Recommended Posts

veš zabava je želja. pa naj bo to zabava kot sladoled al pa obisk nekoga....al...vse kaj je človekov cilj je ena optimistična želja. vse ostalo ljudje hodjo na zabave, da naredijo vtis, radovednost potešijo, službena obvezna zabava, preprosto razvedrilo.., ...

Potem pa boljše, da ne greš, da ne pokvariš še njim zabave x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pokowc,to kar si naštel je načrtovano!

Jaz sem pa rekel nenačrtovano,npr.sediš v avtu z 3-4 osebami sam kot nekadilec,trezen kot voznik;ostali imajo imajo pa druge lastnosti(kadijo eno za drugo,vpijejo čez eden drugega)in hočejo še ,pa še...v mali diskač feštat do jutra,kjer se kadi,da se ti oči solzijo,tako da kadilci mislijo,da se namenoma jokaš.Saj bi šel ven,ampak zunaj je -19 stopinj.ti si pa rahlo oblečen.No zdaj se pa imej fajn....

 

Ne govorim iz lastnih izkušenj,čeprav je že bilo blizu. :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..po moje se te morjo navadit drugi, da lahko tko tut delajo s tabo..Zakaj pa se pustiš, ne znaš rečt dovolj, vljudno al pa na nek zdrav način nakazat, hmm

potem se lahko sprehajaš gor pa dol, pa nekje obtičiš ob vhodu vrat, kjer je vedno nekak svež kisik, al pa se sprehajaj na wc, pa si oblivaj obraz z vodo x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pokowc,to kar si naštel je načrtovano!

Jaz sem pa rekel nenačrtovano,npr.sediš v avtu z 3-4 osebami sam kot nekadilec,trezen kot voznik;ostali imajo imajo pa druge lastnosti(kadijo eno za drugo,vpijejo čez eden drugega)in hočejo še ,pa še...

to da so v avtu 3-4 osbe z drugacnimi navadami kot ti... pravis, da je nenacrtovano????? kak pa ste skupaj prsli v avto? na bus, vlak, ladjo....je ze lahk nenacrtovano... ampak avto????neki pa je ze mogl bit nacrtovanega nooooooo x:Dx

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe... x:)x

 

ne lubi se mi bit jezna............ x:Ix ker pr gobah vedn jezna pridem domov, se mi vse poskrijejo! Ostali, ce gre kdo zravn, pa vse najde se tist kr ni treba! x:Dx Kak xrolleyesx (videt) to kr isces?

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe... x:)x

 

ne lubi se mi bit jezna............ x:Ix  ker pr gobah vedn jezna pridem domov,  se mi vse poskrijejo! Ostali, ce gre kdo zravn, pa vse najde se tist kr ni treba!  x:Dx  Kak  xrolleyesx  (videt) to kr isces?

Tipično žensko razmišljanje(ne ljubi se mi,izgovori,še pa še....),da ne boš kdaj rekla,da nisi bila povabljena.

Praviš,da se ti poskrijejo gobice(malo se moraš pripognit,pa kaj vsepovsod pogleduješ,gobe so na tleh,razen onih lesnih,ki kakor vem se pobirajo okoli Velike noči) x!x

 

Vseeno lepo nedeljo :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

se hiter prispevek:Izjava za v okvir:

 

KUKULELE

 

x;)x x:Dx

 

kaj se gob tiče, pa sem tako dobre jurčke jedla ta vikend mmmmnjami,

še sreča, da ima ata čas po gobe hodit (dobesedno) x:Dx

ampak čez lisičke jih pa ni, veš borism...

 

stankaaaa

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

He, me je stankaa s tistimi lisičkami spomnila na ene druge lisice...

 

Sva se enkrat s hčerko približevali našemu parkiranemu avtu. Opazim, da je prednje kolo zablokirano s tistim rumenim železjem, pa rečem osuplo: "Huh - lisice!" :eek:

Hčerka pa se začne navdušeno ozirat okrog in vpraša: "Kje so?"

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha tamara, a tebe so tud prometni najebali.. jao, meni so dal gor listek, hm, bastards..... hehe, obstaja samo en kraj kjer ne bom parkiral, pred hidrant, gasilci so neusmiljeni....... sem zadnjič parkiral na most.... :)O hehe ampak ena izjava taka z reklame za Elan, "Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno." Po drugi strani pa življenje je preveč resna zadeva da bi jo bilo vredno zaupati posameznikom...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...