Skoči na vsebino

Vaš prvi post


pokowc

Recommended Posts

  • Komentarji 62
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Tezko.

Lahko pa ti povem, kateri forum sem najprej odprla - Astrologija. x:)x

Hmm... pa se za to ne dam roke v ogenj... x:o)x x:Ix

 

Vem pa, katera misel je bila med prvimi od mene gor in to v Mislih?

 

"Stori, kar mores, s tem, kar imas, tam, kjer si." x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh my god.... hm hm hm, ajajaj, hehe, čak to grem pa prav pogledat

 

Kdor nadzira sedanjost nadzira preteklost, kdor nadzira preteklost nadzira prihodnjost. Aries-Libra-Scorpio

 

pod temo Misli, hehe, torej je to tudi moja prva misel, ampak skoraj prisegel bi na spomin da je bila najprej astrologija grem še mal brskat 2 marec, 2002, zagotovo je tista prva ker takrat sem se pridružil tisti dan, edino kar sem tisti dan še pisal je bila Martin Luther King,

 

A man who won't die for something is not fit to live. Dovolj za danes.. ampak tole sem moral napisati ker je moja najljubsa. Aries-Libra-Scorpio

 

 

a ne tale je prva

 

It is impossible to make anything foolproof because fools are so ingenious Aries-Libra-Scorpio

 

hehe, foolproof, je naslov, teme ta je bla prva ampak vse tri so bile točno na 2. Mar 2002 ob 01:01

 

mislim da je blo nekaj narobe s forumom, pa se je vse prekopiralo točno za na tisto uro, ker tam je en kup tem objavljenih isto uro isto minuto, isti dan.... :) hehe ampak ja prva je foolproof, čist v mojem stilu :)

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

He he... moja prva objava pa nima prav nobene zveze z ostalimi mojimi objavami. Pa še pod drugim nickom je bila, ki ga ne uporabljam več. To so bile majice za dojenje (med oglasi)... x:)x

 

Pod tem nickom pa se ne spomnim, katera je bila prva... Hmmm... Bom enkrat malo prebrskala, pa vam naknadno javim. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

 

x!x

 

Cim sem zagledala, da si komentirala, sem se nasmejala in se spomnila tvojih tehle majic in vsega! x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix x:Ix x:Ix ... :sori:

A res? Sem pozabila? Ej, sory, res...

Ali res zelis, da tudi objavo izbrisem?

Ali ni bilo nekaj z imenom samo, kar sem - se mi zdi - zrihtala?

Ej, res sory... nekaj sem zamutila, ocitno..

A - ni sile, po mojem..., In niti malo ni 'ven tolkla' objava, kar pa se ne pomeni, da se mi vse skupaj ne zdi duhovito! x:px x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moj prvi "post" na Luni je bil 9. marca letos, ko me je že nekaj članov "vabilo" na obisk. "Vabilo" v narekovaju zato, ker mi ni tega nihče rekel osebno, ampak z energijo. Točno pred tem, preden sem napisal moj prvi post, je Marsa napisala linke na dve moji strani.

 

Objavljeno: 9. Mar 2003 ob 02:01

Pozdravljena Marsa in vsi, ki se zanimate za astrologijo katerekoli vrste.

 

Marsa, tisti človek, ki je klical v oddajo in ti povedal nekaj stvari po DEVETZVEZDNEM KI-ju sem bil jaz sam, Vojkohttp://www.astrologija.org/forum/html/emoticons/stari/icon_smile_blush.gif. Veseli me, da si tako odprta za svet okrog sebe in kadarkoli te "najdem" na kakšnem radiu, te z veseljem poslušam in preverjam svoje znanje - seveda po KIjevski metodi. Najbolj mi je pri tebi všeč, da si zelo jasna in tudi malo hudomušna, saj se mi zdi, da je pri bralcih horoskopov ena najhujših stvari, ki se jim zgodi, da so vraževerni in pomislijo, da sami ne morejo spremeniti svoje usode, vendar ima vsak človek to možnost.

 

Pa še nekaj besed vsem, ki se zanimate tudi za DZK. 6. marca letos je moja stran Devetzvezdni KI <a href="http://dzk.gajba.net">http://dzk.gajba.net</a>, že eno leto na spletu in vsak mesec so na strani objavljene nove mesečne napovedi in priporočila, zdaj pa tudi že druga letna napoved. Tako vabim vse, ki se zanimate za astrologijo, da stran obiščete.

 

Z veseljem bom odgovoril tudi na vaša e-sporočila Vojko na Devetzvezni KI

 

Vsem želim, da dobro izkoristimo ta trenutek, Vojko

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

citiram moj prvi post v temi Lep dan v Zlati Ribici:

 

" Vsak dan je rojstni dan,

vsak njegov trenutek je nov,

spet se rodimo polni novih moči

za novo delo in nov trud. -Isaac Watts

 

 

to misel imam pred sabo v službi

in mi daje polet in veselje do dela vsak dan

 

Pomisli,

vsak od nas

lahko pripomore

vsak čas,

da je dan lepši,

da je nasmeh večji

in prav nič ni treba čakati na jutri!

 

Toplina in harmonija naj vas vse spremlja

 

 

Pozdravček

Ribica Stanka "

 

 

in tudi danes vsem želim lep uspešen dan!

:) Stankaaaa

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moj prvi prispevek je bil čisto primeren lanskemu letu (pluton na asc in soncu :vragec: ). V Črni luknji...za razliko od Stanke, ki je tako pozitovno naravnana uletela na luno..sem jaz padla globoko...globoko..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...