Skoči na vsebino

Barva mojih oblačil danes!


Vojko

Recommended Posts

sis, sej bo...kakšen dan ne pali nobena finta...takrat je za počakat da mine...in navadno je naslednji dan res bolš.....

 

....na nas torej.... xcheersx ..... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

me prav zanima, če bo vojko kaj komentiral, kaj vode gnjavi danes....moram pogledat v koledar, kje je 1ka.....

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no dej. k jz to pojma nimam.

 

sam jz sem že en teden taka... no včeri sem mela dobr dan... tko res fajn.. neki mirna sem bla v seb, čeprov se ni nč lepga dogajal....

 

neki more bit... :!!: k JZ ne prevzemam odgovornosti x:Dx x:Dx :inocent:

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če sem prav skombinirala tole, potem je 1ka na poziciji rdeče kovine 7......to pa vodo podpira....hm....čudno.....torej mora biti nekaj drugega..... :o|o:

 

...ostane sam še varianta "počakaj, da mine".... :vragec: x;)x xcivx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm Aiwa jaz sem tud že cel teden bolj tko, pa sploh ne vem zakaj? Jaz tud upam, da bo jutr bol al pa vsaj kmal.

 

Moja barva danes azurno modra in oranžna. Počutje pa bolj na psu kokr vidte.

 

481 :xx!:

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če sem prav skombinirala tole, potem je 1ka na poziciji rdeče kovine 7......to pa vodo podpira....hm....čudno.....torej mora biti nekaj drugega..... :o|o:

 

...ostane sam še varianta "počakaj, da mine".... :vragec: x;)x xcivx

 

Amis

 

Barve nam lahko sicer pomagajo, pomembnejša je hrana in okolica, katero si zberemo, posebej pa še naša umska usmeritev!

In mi se o energiji KI najbrž sploh ne bi pogovarjali, če ne bi bila pomembna tudi ta.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma sej vem, vojko...ta teden jem samo zelenjavo...z izjemo včeraj....še malo, pa se bom spremenila v zajca.....

 

 

x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, pa se moja lupinica:

zivo rdeca, udobna, bombazna trenirka, pa crna majica, pa povsod bele crte :D

 

Pocutim se pa tko... restless

 

(941 verusus 932)

Collective creation has been spinning and many times repeated itself. Well, guess what? The universe is ready because you are ready to create a new pattern of intention upon this precious planet.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že 3 dni sem oblečena v kavbojke in nekaj v zelenem tonu zgoraj ... pač majica, pulover ... od svetlo do olivno zelene .... Počutje: odlično, optimistična, polna energije itd. ...

Sicer pa ... zadnje čase, ko si kupim kakšno cunjico, je vedno rdeče barve ... rdeče nikoli nisem marala, bog ne daj da bi si še pred nekaj meseci kupila kaj rdeče barve, sedaj mi pa samo take stvari v oči padajo (v roku enega tedna sem si kupila že 4 rdeče stvari) .... aja pa tudi bela barva :2src: mi je zelo fascinantna te dni hmmmmm ... mi zna kdo razložiti, zakaj? Mal se mi meša, verjetno x:Dx

 

9-9-5

... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

 

http://freeweb.siol.net/fotomax1/mediac/450_0/media/DIR_249/DSCF0008.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa zadnje čase sam modro vidim oziroma kupim. Zadnjič smo šli v mal večji šoping in sem kupla kr 6 modrih majc še dobr da v drugih odtenkih. Sej počutm se pa res še vedno blue.

 

 

 

481

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dons sm mela pa rdečo majico+bež hlače+črn pas+sivo belo srajco (zdele sm trenutno v pižami)

mi je blo zanimiv.. ponavad ne nosm rdeče, dons pa sm jo po dolgem cajtu spet oblekla, no počutje je blo porazno, predvsem popoldne, sam po moje ne zarad barve ampak šole :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...