Skoči na vsebino

Barva mojih oblačil danes!


Vojko

Recommended Posts

5. rumene, 2. črne

konec januarja/ 6.januar-

x?x rumena ja, črna pagre h koncu?

podzavestni preobrat: sončno in prijetno pekoče leto. svašta

Zelena išče svoj prostor nekje vmes! Narava bo kruta tudi letos.

 

K bolečina in life gresta skupi, tko k kitajc pa riž.

Tuki neki štima, če je spomlad sinonim za ljubezen, v našem svetu vlada zima...

Sleeping with Andy Warhol!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej zato pa sem na dopustu ta teden....ker sem predstavljala večjo nevarnost od kontejnerja tnt-ja..... x;)x

 

Čestitam

 

5. rumene, 2. črne

konec januarja/ 6.januar-

x?x rumena ja, črna pagre h koncu?

podzavestni preobrat: sončno in prijetno pekoče leto. svašta

Zelena išče svoj prostor nekje vmes! Narava bo kruta tudi letos.

 

K bolečina in life gresta skupi, tko k kitajc pa riž.

Tuki neki štima, če je spomlad sinonim za ljubezen, v našem svetu vlada zima...

 

 

Alica, pa ti si prava za pesmi in predvide!

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hah...sem razmislila o tehle prosojnih vodnih barvah....zanimiva zadeva. od nekdaj so me privlačili kristali, ki so se mavrično prelivali....ne morem se odtrgat od njih....sploh prosojni so mi super.....zato pa definitivno padem na mavrični mesečev kamen in opale....za se potopit vanje in tam ostat...nor občutek....in prav zaradi te obsedenosti ne morem odstranit enga srebrnega prstana, pa čeprav je mesečev kamen v njem že odkrušen....

 

in prav zato so mi ful všeč vse te prosojne prelivajoče zavese, ki so prišle na trg v zadnjih dveh letih....nimam jih sicer doma....sam pa ful odreagiram nanje, če sem v kakšni taki trgovini.....pa na steklo tudi....obarvano, mehurčkasto, navadno.....le raznih brušenj v smislu kristala ne sme bit na njem....to moti moj občutek za svobodo vode.....

 

ahhhhh....barve........do konca zaljubljena vanje....brez možnosti ozdravitve od te trajne okužbe...... :2src: x:px

 

1 9 6

 

doma pa še kar:črna, temno modra, rdeča......v tem slogu.....

 

x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hah...sem razmislila o tehle prosojnih vodnih barvah....zanimiva zadeva. od nekdaj so me privlačili kristali, ki so se mavrično prelivali....ne morem se odtrgat od njih....sploh prosojni so mi super.....zato pa definitivno padem na mavrični mesečev kamen in opale....za se potopit vanje in tam ostat...nor občutek....in prav zaradi te obsedenosti ne morem odstranit enga srebrnega prstana, pa čeprav je mesečev kamen v njem že odkrušen....

 

in prav zato so mi ful všeč vse te prosojne prelivajoče zavese, ki so prišle na trg v zadnjih dveh letih....nimam jih sicer doma....sam pa ful odreagiram nanje, če sem v kakšni taki trgovini.....pa na steklo tudi....obarvano, mehurčkasto, navadno.....le raznih brušenj v smislu kristala ne sme bit na njem....to moti moj občutek za svobodo vode.....

 

ahhhhh....barve........do konca zaljubljena vanje....brez možnosti ozdravitve od te trajne okužbe...... :2src: x:px

 

1 9 6

 

doma pa še kar:črna, temno modra, rdeča......v tem slogu.....

 

x;)x

 

Pa meniš, da je kdo, ki te okužbe nima?

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf, moja prva št. je 2 (7 9) in to je črna in zelo veliko sm v črni....skoraj ni dneva. To so večinoma hlače. Sicer potem to kombiniram s kakšnim živim puloverjem rdeče ali oranžne barve, ampak vseeno sem pretežno črna. Pa tudi lasje so črni. Sej to ni slabo, a? :inocent:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa meniš, da je kdo, ki te okužbe nima?

 

lp, Vojko

 

hm...dobro vprašanje. bi rekla, da se zna zgodit, da ne. poznam ljudi, ki se sicer oblečejo po občutku, vendar jim barve same po sebi niso tako pomembne, da bi uživali, ko jih gledajo...

 

danes: črno, jeans in svetlomodro....

 

počutje: ok

 

1 9 6

 

x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Ma ja Mačona

 

Vedno več bo črne in modre v 2006!

 

lp, Vojko

saj sem verjetno že pisala kaj o mojem odnosu do črne. tako je: ali sem vsa v črnem in se počutim totalno cool, drugih barv niti povoham ne, potem pa pride obdobje, ko je ne prenesem ne na sebi, ne v svoji okolici. to se ponavlja v periodah.

modra - maram predvsem svetlo modro in turkizno, določeni odtenki me pa prav odbijajo. dolga leta nisem prenašala modre in nisem imela niti ene cunje v modri barvi. občasno mi je všeč tudi temno modra, celo paše mi, taka bolj slivova.

 

danes pa spet črna in vijolčna in se že kar utesnjeno počutim v tej kombinaciji, najbolj bi mi zdaj sedla svetlo zelena.

 

858

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf, moja prva št. je 2 (7 9) in to je črna in zelo veliko sm v črni....skoraj ni dneva. To so večinoma hlače. Sicer potem to kombiniram s kakšnim živim puloverjem rdeče ali oranžne barve, ampak vseeno sem pretežno črna. Pa tudi lasje so črni. Sej to ni slabo, a? :inocent:

 

Tvoje barve uspeha so temno rdeča, vijolična, oranžna...

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes si pa zvezda!

 

lp, Vojko

 

 

A da sem bila zvezda...joj nic se na spomnim...x;)x

 

Vojko katere barve so pa zame dobre....no zadnje čase me zelo svetlo zelena in oranžna privlačita....drugače pa nosim zelo veliko modre predvsem svetlo modre....

 

481

 

Lp in srecno...

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uh me ze dolg ni blo tu, ciao Vojko in vsi! :vio:

 

se fockam, k sem glih v svojih barvah pa sem vidla osvezeno.

torej, sem oblecena v zelene hlace in v rdecezeleno majico.

pocutje, dbest. :vio: x^x

 

(9 4 1)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

živjo Vojko!

 

tudi jaz se te tako kot amis oblačim pretežno črno, zadnje čase pa me vleče proti temno vijolični. najbrž v tem kontekstu ne pomeni uspeha.ali pač? x:)x

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

živjo Vojko!

 

tudi jaz se te tako kot amis oblačim pretežno črno, zadnje čase pa me vleče proti temno vijolični. najbrž v tem kontekstu ne pomeni uspeha.ali pač? x:)x

 

Andromeda

 

Rad ti bom odgovoril, ko mi podaš tvoje KI znake ali rojstni datum.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravljen!

 

moji najlubši barvi sta črna in zelena; takšna je tudi barva mojih oblačil. katere so barve mojega uspeha?

rojstni datum: 15.1.1981.

 

lep dan***

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Andromeda

 

Rad ti bom odgovoril, ko mi podaš tvoje KI znake ali rojstni datum.

 

Lep pozdrav, Vojko

 

 

ooops:) 8 1 3 so moja števila. zakaj mi je vijolična nenavadna? ke se sicer oblačim bolj v zemeljske barve.

hvala za odgovor in lep pozdrav!!! xDDx

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravljen!

 

moji najlubši barvi sta črna in zelena; takšna je tudi barva mojih oblačil. katere so barve mojega uspeha?

rojstni datum: 15.1.1981.

 

lep dan***

 

Druidka

 

Tvoja barva uspeha je rumena.

 

Tudi zlato se rumeno sveti !

 

 

lp, Vojko

 

 

živjo Vojko!

 

tudi jaz se te tako kot amis oblačim pretežno črno, zadnje čase pa me vleče proti temno vijolični. najbrž v tem kontekstu ne pomeni uspeha.ali pač? x:)x

 

Andromeda 8 1 3

 

Tvoja barva uspeha je temno modra.

Vijolična pa najbrž zato, ker si še pod vplivom vijoličnega ognja - posebej ta mesec.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[Andromeda 8 1 3

 

Tvoja barva uspeha je temno modra.

Vijolična pa najbrž zato, ker si še pod vplivom vijoličnega ognja - posebej ta mesec.

 

lp, Vojko

 

hmmm... temno omdre imam pa zelo malo v omari... bo treba u shopping:) hvala vojko!!!

lp, andi

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...