Skoči na vsebino

Barva mojih oblačil danes!


Vojko

Recommended Posts

jst sm pa woman in black ztadnji teden x:Dx pižamo mam rumeno :vio:

aja, včeri sm mela gor moder jeans pa zelen pulover z roza črtami (sm se mogla prav prsilt da sm se v barve oblekla) pa moram priznat, da ni blo tko slabo... :inocent:

 

vojko, zakaj črna???

 

hvala, andi 813

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vojko, mene tud zanimajo moje barve...

 

v modrem sem.. nedoločljivega razpoloženja :sori:

 

335

 

 

In modra je tvoja barva uspeha!

 

Pa saj lahko oblečeš tudi druge barve, normalno!

 

lp, Vojko

 

Katere so pa moje barve?

 

1 - 6 - 9

 

tancy

 

rumena in vse beš, ki vlečejo bolj na rumeno

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zadnje čase še vedno pretežno v črni, vijolični in sivi....le perilo je bolj svetlih barv....počutje skulirano...notranje zadovoljstvo....tu in tam kakšen premik nazdol ali navzgor....nič drastičnega.

 

mesec vijoličnega ognja je minil bistveno bolje, kot tisti zadnji primer...zahvaljujoč upoštevanju vojkovih nasvetov...dovolj spanja, gibanja in zelenjave....družbene dejavnosti in socialni stiki brez pretiravanja in poznih nočnih ali zgodnjih jutranjih ur.....

 

trenutno v svetlo sivi barvi....pa u noge me zebe, ker piha spod vseh vrat..... x:)x

 

1 9 6

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst sm pa woman in black ztadnji teden x:Dx pižamo mam rumeno :vio:

aja, včeri sm mela gor moder jeans pa zelen pulover z roza črtami (sm se mogla prav prsilt da sm se v barve oblekla) pa moram priznat, da ni blo tko slabo... :inocent:

 

vojko, zakaj črna???

 

hvala, andi 813

 

Živijo Andromeda

 

Po moje boš v črni več ali manj naslednji dve leti, tudi kasneje, po letu 2008 bo črna kar reden gost v tvoji garderobi.

 

Pa tudi temno modra, a ta te najbrž malo moti. - zato črna, ker si v hiši energije bele vode in ta stimulira črno in temno modro barvo.

Pomladi in čez leto ti utegnejo biti všeč tud zelo transparentne in nežne barve.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

trenutno v čokoladno vijolični in vijolični.....še zmer mi pašejo najbolj ti odtenki, pa črna in temnomodra...

 

počutje: fajn...in komaj čakam vikend... x:px ...nekaj FS planov za uresničit...pa kakšno sliko narisat....se pozna, da se kljub vsemu bliža pomlad....več življenja v krvi in novih načrtov....

 

1 9 6

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

trenutno v čokoladno vijolični in vijolični.....še zmer mi pašejo najbolj ti odtenki, pa črna in temnomodra...

 

počutje: fajn...in komaj čakam vikend... x:px ...nekaj FS planov za uresničit...pa kakšno sliko narisat....se pozna, da se kljub vsemu bliža pomlad....več življenja v krvi in novih načrtov....

 

1 9 6

 

 

Ha ha, da vidiš amis

 

Te bo ta pomlad zavrtela, da se še tegale ne boš več spomnila....

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

blazno mi paše zadnje cajte kombinirati črno z močnimi barvami (vijola, rdeča, pink, ...).

drugače pa me spet po dolgem času vleče k malo bolj naravnim barvam - kaki, bež - mi BTW zelo pristajajo.

mam filing, da bom letos v vseh možnih barvah, čeprav večinoma v črni.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ha ha, da vidiš amis

 

Te bo ta pomlad zavrtela, da se še tegale ne boš več spomnila....

 

lp, Vojko

:eek: :eek: :eek: ...da vidim kaj :eek: ...a da me bo zavrtelo :switz: ...mi kar paše tako...bi samo ščepec več dinamike....s poudarkom na ščepec.....

 

hm...če bom sam barve zamenjala...pol ok..... x:Dx

 

trenutno v svetlo modri in črni (vojko, a je to že napredek?)

 

počutje: ves dan delala pa prestavljala pa čistila pa....bla bla...in zdej sem čist fertik....horizontala here I come..... x:px

 

1 9 6.........

 

:vio: x;)x :vio:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dons sem čist v modri barvi hlače, čevlji, majica, pulover, nogavice, še sp. hlačke. Samo modrc je črn - pa sej ga nau nobem vidu :palec:

 

Sam sej sem itak vedno skoraj cela v modrem.

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živijo Andromeda

 

Po moje boš v črni več ali manj naslednji dve leti, tudi kasneje, po letu 2008 bo črna kar reden gost v tvoji garderobi.

 

Pa tudi temno modra, a ta te najbrž malo moti. - zato črna, ker si v hiši energije bele vode in ta stimulira črno in temno modro barvo.

Pomladi in čez leto ti utegnejo biti všeč tud zelo transparentne in nežne barve.

 

Lep pozdrav, Vojko

 

aaaa, zanimivo!

 

hvala za pojasnilo. me še pa tut mal vijolična grabi x:Dx je pa res da so mi temne barve trenutno pisane na kožo, kar pa niti pod razno ni odslikava trenutnega počutja x:)x

 

aja, pa da ti povem, da se hvalim s tabo x:Dx mami je kupla neko feng šui knjigo, ker bomo preurejal kopalnico in mi začne neki razlagat o 9 zveznem ki-ju, jst ji pa sam rečem: jaaaa mami, jst to vse vem, ma vojko eno fajn internetno stran... x:)x (pol sm bla pa pečena ceu popoldne, sva čist celo pregledle in ne morem druzga rečt kot pa da je res super!!!!

 

tko da lep pozdrav še od moje mami x:Dx

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aaaa, zanimivo!

 

hvala za pojasnilo. me še pa tut mal vijolična grabi x:Dx je pa res da so mi temne barve trenutno pisane na kožo, kar pa niti pod razno ni odslikava trenutnega počutja x:)x

 

aja, pa da ti povem, da se hvalim s tabo x:Dx mami je kupla neko feng šui knjigo, ker bomo preurejal kopalnico in mi začne neki razlagat o 9 zveznem ki-ju, jst ji pa sam rečem: jaaaa mami, jst to vse vem, ma vojko eno fajn internetno stran... x:)x (pol sm bla pa pečena ceu popoldne, sva čist celo pregledle in ne morem druzga rečt kot pa da je res super!!!!

 

tko da lep pozdrav še od moje mami x:Dx

 

 

Ooooo, hvala Andromeda

 

To je lepo, da se vse več ljudi zaveda pomembnosti svojega okolja in svojega razmišljanja...

 

No in tiste, katere KI 9zvezd res zanima, je skoraj pred vrati že nov dvodnevni Tečaj, seminar, delavnica in tam se res lahko naučiš (ti ali tvoja mama - ali obe) vse kar potrebujeta zase v vsakdanjem življenju. Pa še Feng Shui bo potem lažji.

 

Lep pozdrav obema, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ne Klarus kako je to hecno?

 

Komaj si 'padla v vodo' pa si že vsa v modrem....

 

Še bolj pogosto bo tole...

 

lp, Vojko

če sem iskrena se mi v sanjah vedno bol pojavlja element vode..zadnjih 14 dni v vsakih sanjah xrolleyesx

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

dopoldne: temno modra, temno zelena, črna, turkizna.

popoldne: vijolčna, temno modra, roza.

 

počutje: spremlja me sreča.

858

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...