Skoči na vsebino

Barva mojih oblačil danes!


Vojko

Recommended Posts

nikka prva cifra je res mogoče 4ka ampak tu imaš tri števila..pogledaš si še poznak(odvisen je od meseca in datuma rojstva) :palec:

če mi napišeš datum ti takoj povem tvoje cifre :vio:

 

 

 

svetlo zelena in jeans

 

bukovniško jezero je tak negativno na mene vplivalo, da me še danes glava boli :o|o:

 

822

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tvoje ki številke so 436 :vio:

 

tukaj je pa napisano nekaj o tebi :palec:

 

tukaj pa boš našla tudi predvide, splošne in osebne..klkneš na 4-ko in se ti pokažejo posamezni mesečni predvidi :palec:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko,prosim ,če lahko napišeš,v kateri barvi oblačil,bi se jaz kot 2 9 7 najboljše počutila.

 

Upam,da ti ne dajem prevelike naloge.

Kako pa se ti kaj počutiš v teh dneh ?

 

Hvala za odgovor in lep pozdrav !

mani

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to si lahko v miru sama izračunaš na Vojkovi spletni strani - www.9zvezd.com kar malce se potrudi, ne bo ti žal, ker boš izvedela marsikaj zanimivega!

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hejla..

 

še lahko meni nekdo pove-izračuna moje KI številke?

 

23. 5. 1989, 12:25 (podnevi)..MB

 

lepo prosim xsrcx

 

spela

ti pa si

 

288

 

hehehe čist obratno od mene, js sem pa 822 x;)x x:Dx :palec:

 

tu pa o tebi piše x;)x klik

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala obema... sem že sama nekaj brskala po strani..pa sem bila malo zmedena.. nema veze.. v glavnem, hvala x;)x xsrcx xsrcx

 

mislim da bom potrebovala kr nekaj časa da bom skapirala vse to... čeprav morda zgleda čist simpl.. bomo vidli..

 

zadnje čase mi pašejo predvsem rjavi toni, rumena, črna.. oker mi je pri srcu trenutno.. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kristalka

 

Se mi je zdelo - po barvah oblačil!

 

Če je tako, potem upoštevaj svoje znake 4 5 4.

 

4 srček

5 obnašanje v družbi

4 življenjska smer, način življenja

 

Lepo se imej, Vojko

 

 

no.. kak je zdaj to?

 

2 8 8 ... al 4 5 4 ... al jaz sploh ne razumem vsega ..? x:)x :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala obema... sem že sama nekaj brskala po strani..pa sem bila malo zmedena.. nema veze.. v glavnem, hvala x;)x xsrcx xsrcx

 

mislim da bom potrebovala kr nekaj časa da bom skapirala vse to... čeprav morda zgleda čist simpl.. bomo vidli..

 

zadnje čase mi pašejo predvsem rjavi toni, rumena, črna.. oker mi je pri srcu trenutno.. xsrcx

vojkove strani so zelo zanimive, res veliko zveš. je pa res, da si moraš za takšne stvari vzeti čas, da jih v miru prebereš in premisliš.... no, veliko užitkov ti želim xDDx

 

drugače pa sem tudi jaz začela malce eksperimentirat z barvami: včeraj sem se dala v črno :O: , danes sem dodala roza. :eek: no, bomo videli kako se bom počutila na koncu dneva.... ampak pogrešam belo, vseeno...

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no.. kak je zdaj to?

 

2 8 8 ... al 4 5 4 ... al jaz sploh ne razumem vsega ..? x:)x :eek:

no, tudi jaz sem zračunala 288, tako da ne vem kako in kaj. drugače pa sama preveri - v zgornji vrstici na vojkovi strani imaš link , ko se ti odpre, klikneš na osebni . potem se ti odpre razpredelnica z letnicami in klikneš na svojo in dobiš osnovno število. na koncu besedila je link za več in te vrže na stran, kjer je več napisanega o tvoji številki, potem lahko klikneš v zgornjem desnem kotu za podznak in tam klikneš še za tvoj datum potem ugotoviš, da si 288...

 

upam, da sem dala prave linke xDDx

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x Dragi Vojko,menjam garderobo in me zanima poleg zelene katero barvo mi še predlagaš?

 

445

Hvala xsrcx

 

Angeo

 

Temno modra ti bo dala veliko energije celo leto. Podobno a malo manj bela in poslikana bela.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...