Skoči na vsebino

Barva mojih oblačil danes!


Vojko

Recommended Posts

zdravo

 

647

bež krilo z "zlatim " robom, bež majčka, črno - rjavo-bakrena-zlata (karo) jakna

 

počutje : optimizem na vidiku ( mal se kaže ) :)

 

lep pozdrav

http://th300.photobucket.com/albums/nn10/hidingthepain/th_ththgorgeous.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdravo

 

647

bež krilo z "zlatim " robom, bež majčka, črno - rjavo-bakrena-zlata (karo) jakna

 

počutje : optimizem na vidiku ( mal se kaže ) :)

 

lep pozdrav

 

 

Lepo, še več: odlično.

 

Le tako naprej...

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa se spomniš, da si kdaj v sebi našla nekaj lepega in postala odlične volje?

 

Saj ni treba biti takoj danes dobre volje!

 

Samo pomisli...

 

Vojko

 

Tudi to se zgodi...samo me prej kdo drug spravi v dobro voljo in potem kar žarim :)

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mura hvala

 

Pinka jaz pa ponosna nase, da sem vse manj odvisna od tega kar počno drugi... nekakšen tempelj postajam... no sej so trenutki, kot je danes, samo tud to doživljam na drugačen način... mirno... dnevi vulkanov so minili

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pinka jaz pa ponosna nase, da sem vse manj odvisna od tega kar počno drugi... nekakšen tempelj postajam... no sej so trenutki, kot je danes, samo tud to doživljam na drugačen način... mirno... dnevi vulkanov so minili

 

Živjo Ksenia,

sej nisem mislila tako ampak da nekateri zelo dobro vplivajo name in me spravijo v smeh...seveda se tudi sama odločim za to, ker če se bom hotla smilt sama sebi se bom in me ne bo nihče spravil v dobro voljo...

Je pa res, da pri meni dnevi vulkanov še zdaleč niso minili vendar zelo močno delam na tem...;)

 

Danes sem v črnem z nekaj belih dodatkov :)

Počutje je uredu

 

4 8 1

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mura hvala

 

Pinka jaz pa ponosna nase, da sem vse manj odvisna od tega kar počno drugi... nekakšen tempelj postajam... no sej so trenutki, kot je danes, samo tud to doživljam na drugačen način... mirno... dnevi vulkanov so minili

 

Voda je voda. Včasih je podobna ognju.

 

Ko je ogenjček majhen, je topel in prijazen, ko vzplamti....

 

Ali ni z vodo nekaj podobnega?

 

Želim ti vse lepo in morda pomisliš, da bi kakšno okno v templju vseeno odprla. mogoče celo vrata ...

 

 

Lep pozdrav, Vojko

 

Živjo Ksenia,

sej nisem mislila tako ampak da nekateri zelo dobro vplivajo name in me spravijo v smeh...seveda se tudi sama odločim za to, ker če se bom hotla smilt sama sebi se bom in me ne bo nihče spravil v dobro voljo...

Je pa res, da pri meni dnevi vulkanov še zdaleč niso minili vendar zelo močno delam na tem...;)

 

Danes sem v črnem z nekaj belih dodatkov :)

Počutje je uredu

 

4 8 1

 

Ja Pinka

 

Pa si želiš vulkanov? Ko vulkan izbruhne lavo, pogorijo vsa drevesa na njem.

 

Meni pa se zdi, da si ti v osnovi drevesne narave in se mi zdi škoda, da bi zaradi okolja ogenj požgal drevo....

 

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes spet modra...počutje super :)

 

4 8 1

 

Ja Vojko res je škoda, da sama sebe "požigam"...vsak dan se vse bolj zavedam tega in tudi že delam na tem...;)

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes nosim oblačila rdeče barve, ker se ognjeno počutim.

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Voda je voda. Včasih je podobna ognju.

 

Ko je ogenjček majhen, je topel in prijazen, ko vzplamti....

 

Ali ni z vodo nekaj podobnega?

 

Želim ti vse lepo in morda pomisliš, da bi kakšno okno v templju vseeno odprla. mogoče celo vrata ...

Lep pozdrav, Vojko

mislim, da pri meni ne bo rušilne moči vode... čeprav zadnje čase sem gotova samo v to kar je mimo, še tisto je odvisno od mojega videnja in tisto kar je v danem trenutku in tud to je lahko iluzija...

oj sej so vrata priprta, vendar na drugačen način kot so bila ;)

danes kavbojke in črno bel roza pulover...

počutje - danes je luna, danes ne bi o mojem počutju ;) tko razmišljam da mi časa zmanjkuje za druge stvari ;)

178

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

rdeč pulover in bele hlače.....
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
Rjavo zelena kombinacija....počutje super :)

 

4 8 1

ane, kaj je to z nami osmicami zadnje čase?

meni sta všeč pretežno zelena in čokoladno rjava ... ampak zadnje 3, 4 dni pa samo še zelena.

pa lila in roza sta mi spet všeč.

črne pa ne spravim nase, pa da me kolješ.

 

sicer pa vedno bolj ljubiteljica mornarsko modre - postajam prava Devica. x:Ix x:Dx maram pa tudi nežno modro in turkizno ...

 

858

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes je zopet dan, ko vidite naprej. Ko zlahka spznavate lastnosti ljudi in ko v vseh podrobnostih spoznavate prednosti tistega, kar se vam je morda še včeraj zdelo kot zavora, zdaj pa postaja tetiva loka, s katero lahko še nekaj dni uspevate izstreliti prave rešitve. Naredite to jutri in najkasneje v ponedeljek. Vse te iniciative postavite tako, da se bodo po tem času izvajale same po sebi. To vam zagotavlja uspeh.

 

nič čudnega da je dans tak fajn dan :)

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ane, kaj je to z nami osmicami zadnje čase?

meni sta všeč pretežno zelena in čokoladno rjava ... ampak zadnje 3, 4 dni pa samo še zelena.

pa lila in roza sta mi spet všeč.

črne pa ne spravim nase, pa da me kolješ.

 

sicer pa vedno bolj ljubiteljica mornarsko modre - postajam prava Devica. x:Ix x:Dx maram pa tudi nežno modro in turkizno ...

 

858

 

Meni je zelena že kar kakšno leto ali dve ena najljubših barv...črne pa tud ne maram čeprav jo nosim predvsem za službo...se mi zdi najbolj elegantna...

 

Danes je moje počutje totalno na psu...rjava barva

 

4 8 1

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uglavnem črno bela z dodatkom nežno roza, modre ali zelene. Danes me je pritegnila zelena. Počutje spremenljivo.

 

M 656

"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"

...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...

Martin Kojc

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...