Skoči na vsebino

Energetske pijavke


Marsa

Recommended Posts

Ali je samo 'kemija', ki jo imamo pac s tem clovekom, ali gre dejansko za 'negativno naravnanega' cloveka?

 

Meni se zdi da vsak clovek, ko je bolan ali utrujen ili pod stresom, na neki nacin rabi vec energije iz svoje okolice in nekateri bojo pri tom postali bolj manipulativni kot drugi. Energetska pijavka nima dovolj svoje energije, bodisi zaradi manjevrednostnog obcutka, strahu, bolezni, ljubosumnosti ili zavisti. Vse su to obcutki, ki mocno crpaju energiju, ce se clovek z njimi ne sooca na pravi nacin.

 

No, stvari niso tako zelo enostavne - vsaka energetska pijavka ima omejenu sposobnost vpliva na svoju okolicu in ce je nekdo veckrat zrtev energetskih pijavk, tedaj treba pred vsem poraditi sam na sebi, a ne tarnati na pijavke ! To pomeni da smo mi sami odgovorni za to kome dajemo svojo energijo, zaupanje in ljubezen - ce sami dajemo energijo pijavkam, potrebno je da sebe vprasamo zakaj to zaprav delamo - zakaj se druzimo z ljudmi, ki so nam teski in im ne znamo povedati '' ne '' ? Vsakdo ki zna jasno dolociti meje svog integriteta in resno reci '' ne '' je zasciten pred pijavkama - po mom mnenju.

 

No kaj da naredi energetska pijavka da bi spremenila svoj obrazec obnasanja ? Naj se poskusa zavedati svoje manipulativnosti in obucataka kateri ticijo za njom. Igranje zrtve ali zastrasevalca je dolgorocno gledano slaba strategija za pridobitev pozornosti, ker bo na taj nacin oseba samo odgnala ljudje od sebe. Energetska pijavka rabi pomoc, no mora se nauciti da najprej pomaga sama sebi in da ne pricakuje nemogoce od soljudi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

In poleg tega vse v slovenscini! Pih, ucis se pa kot strela (hehe, se vidi ne sam da si vodnar, pac pa da si 13 tud)... ;) :)

 

Svaka cast, Stardragon!

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zascita?

Najboljsa je - biti egoist. Poceti samo po svoji volji. Ce ti ni, ti pac ni. Sory, ce sem brezobziren... hm..

Ceprav morda jaz tole vseeno malo prevec po skorpijonsko... imam pac nekaj v znacaju, kar mi daje nek...  prezir morda.. do pretirano sibkih...

... ne luzerjev - pac pa luzerjev po lastnem izboru

 

S tem se tudi jaz strinjam - to ne pomeni da clovek nima socutja, ampak socutje je vredna energija, ki se treba dajati onima, ki so to zares zasluzili, a ne onima, ki se sami nocejo za nic potruditi, nego bi rad da vse drugi naredijo za njih.

 

Pa jaz nimam prezir do preterano sibkih, mogoce zaradi vpliva severnog cvora v Ribama in 12. hise v svom horoskopu, no ne maram izkoriscanje in ce obcutim da me kdo pokusa izmanipulirati, tedaj mu jasno povem da to ne gre. Mogoce je to tudi neki skorpijonski vpliv, zaradi Jupiterja v Skorpijonu v 7. hisi in Plutona ki mi aspektira Mesec in Merkur - zelo sem obcutljiva za energije okrog sebe, ampak me vecina energij sploh ne moti, samo ih se zavedam in puscam da grejo pored mene, brez da bi vplivale na mene. Vpliv zavestno dopuscam samo tistim ljudjem, ki jih imam rad in ih spostujem, ampak ni njima ne dovolim da grejo cez rob moje potrpezljivosti xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti si bolj 'lahkotna'... saj ves kako je.

Aja, na fotkici me spominjas na eno igralko... cakaj... hm... igrala s samom Shepardom nekje sta bila fajn, ko sta se zarolala, pa se je izkazalo da je njegova hci.... potem pa se, aja, Zoey do groba, ze vem, Julie delpie (ali nekaj tacga). Ful si mi taksna al pa vsaj vibra podobna..

Morda je strelec ona (a mas ti tud kaj v strelcu).

Eh, kaj, ribe, jaz imam stelij (x4 + kiron). :D :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Morda je strelec ona (a mas ti tud kaj v strelcu).

Eh, kaj, ribe, jaz imam stelij (x4 + kiron). :D :P

 

V Strelcu samo generacijski Neptun, podznamenje sem Oven in tudi mi je Mars v Ovnu na asc, a Mesec je v Biku. Ko clovek ima Mesec v Biku, je uglavnom potrpezljiv, samo je pomembno da ni lacen, ker tedaj postaja nepotrpezljiv, padne mu sladkor v krvi in sl. xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha potem pa oven, se ti vidi, luna v biku (uh kolk tacga folka poznam).

Sladkor v krvi, a ne, ubozcku? ;) :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... no ne maram izkoriscanje in ce obcutim da me kdo pokusa izmanipulirati, tedaj mu jasno povem da to ne gre. ...zelo sem obcutljiva za energije okrog sebe, ampak me vecina energij sploh ne moti, samo ih se zavedam in puscam da grejo pored mene, brez da bi vplivale na mene. Vpliv zavestno dopuscam samo tistim ljudjem, ki jih imam rad in ih spostujem, ampak ni njima ne dovolim da grejo cez rob moje potrpezljivosti  xDDx

 

 

 

Se strinjam :palec: :palec:

 

Poznam eno osebo v svojem okolju, ki je tako (blazno) obremenjena s tem, kdo ji škodi, da sploh ne more funkcionirati normalno. Za vsako stvar krivi druge. "To mi je ta naredil, zaradi njega mi gre v poslu slabo, zaradi onega se je moja hči ločila, to je tašča naredila, to je sama črna magija...." :xx!:

 

In s svojim jadikovanjem dobesedno izsesa vsakogar, ki jo je pripravljen poslušati... :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

..do katerih sem tudi sama odklonilna ali negativna. Nikoli še nisem bila izčrpana ob človeku, ki mi je bil simpatičen.

:palec:

.Zato se pijavk niti ne branim. Začutim kdaj mi kdo žre energijo, poiščem razlog v sebi oz. tisto, kar me pri njem moti in to poskušam(pri sebi) odpraviti. Jasno je,da vedno ne gre tako enostavno,takrat se pač umaknem in si vzamem čas

:palec:tudi sorodniki in starši so lahko
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

:8): .Pa jaz nimam prezir do preterano sibkih,

:8): ,no ne maram izkoriscanje in ce obcutim da me kdo pokusa izmanipulirati, tedaj mu jasno povem da to ne gre.

:8): .zelo sem obcutljiva za energije okrog sebe,ampak me vecina energij sploh ne moti, samo ih se zavedam in puscam da grejo pored mene, brez da bi vplivale na mene. Vpliv zavestno dopuscam samo tistim ljudjem, ki jih imam rad in ih spostujem,ampak ni njima ne dovolim da grejo cez rob moje potrpezljivosti

:palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nepoznavanje nas ne šćiti pred posledicami....

 

 

Neukvarjanje , ne pomeni potem imunosti....

 

 

Tiščanje glave v pesek in sproščanje pa tud molitev ne pomaga kaj dosti.....Lahko omili ne more pa odpravit....

 

 

In če verjamete ali pa ne, se manipulira z vami......z nami...........z vsakim izmed nas.... :inocent:

 

To so moja spoznanja in moje izkušnje in ni rečeno, da imate vi podobne....

 

Bom pa izredno vesela, če me prepričate v nasprotno x8Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja in duhov je polno okoli nas in zlobnežev in energetskih sesalčkov in hudobnih škratov in zmajev... Zaj se pa dajmo fejst sekirat. To, da so, sem prepričana miljonprocentno ziher, e, ma kaj, nič za to, tako je bilo in bo, nič me ne ustavi, da si danes zvečer ne bi privoščla xx x;)x

in mi je čisto vseeno kaj bo vsa tista gužva in kaj energetski pijavec mislo... :palec: Naj se ma po svoje :vragec:

Ne daj se Ines

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Neukvarjanje

Opsala, potem ne stekas.

ne gre za neukvarjanje.

Cakaj, te bom nekaj drugega vprasala:

kaj mislis, ali je delo samo delo ali je lahko tudi nedelo delo?

ce znas delat, znas v obeh primerih. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ali ne lahko nedelo tudi delo,

dobro si to zastavila.

pred kratkim mi je nekdo rekel, da bo mi podrl moj sistem in nato sem rekla, ne saj v tem primeru ga sploh nimam

 

(čez čas sem se to spomnila in sem sama pri sebi zaključila, da v bistvu je moj sistem tak, da ga v tem področju nimam in še zaenkrat nočem imet...)

; )

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Opsala, potem ne stekas.

ne gre za neukvarjanje.

Cakaj, te bom nekaj drugega vprasala:

kaj mislis, ali je delo samo delo ali je lahko tudi nedelo delo?

ce znas delat, znas v obeh primerih. :palec:

 

 

:vragec:

 

che hochesh NEDELAT morsh najprej znat DELAT

 

666 zlomkou....(uchasih :xmas: -ou)....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"zadela je filozofijo u čelo,

našla je BIT okroglo in debelo...

 

Smisel življenja je ležanje na plaži,

z možgani na off

in čivavo na straži....."

 

Zlati moji , če bi znala ne bi vas spraševala Stanka, Aakhut, Marsa......

 

 

x8Dx :vragec: :inocent:

 

 

Kdor vpraša je bedak eno uro, kdor pa ne, pa vse življenje.(Kitajski pregovor)

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najprej je ena izkusnja, ce je sploh.

Potem jo presezes, gres cez; naslednja je ze lazja.

... kdo ni bil kdaj v skusnjavi ... in hitro se vcepijo slabe misli same... kar pridejo...

 

Si rekla da sem naivna - naivna bi bila, lia, ce ne bi misliala, da stalno dobivam kaksne shuse, sam smo rekli da pogumnega in cvrstega ne rabi bit strah, vsakdo pa lahko to postane (pogumen in trden, ZDRAV), ko se (s strahom in negativnostmi) sooci.....

 

Glej to - ves kolk folka mene recimo opravlja (tu na mojih os., jaz prakticno omogocam, da ti tam pises kar zelis, recimo lazi tudi, neresnicnosti in vse, ustvarjas zdrahe, zlorabljas)... a mislis, da to ni skodljivo?

Mislis da je skodljivo samo ce na forumu napises marsa je kura ali ce mi fizicno skodujes?

No, in a sem? xDDx

To je tak primer, ki bo vsak postekal, ker je 'sele na tej stopnji'. ;) :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Bom pa izredno vesela, če me prepričate v nasprotno...

 

Torej te prepričujem, pod pogojem, da boš res vesela.

Namreč to, o energetskih pijavkah, veš, je čista laž.

Življenje je čudovito, lepo, narava in ta naš planet je nepopisljiv dar,

prav tako kot nam je v dar življenje in potem je na nas, kaj naredimo iz njega, ali se sekiramo zaradi pijavk, ali pa si naredimo, da nam je lušno!

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[Življenje je čudovito, lepo, narava in ta naš planet je nepopisljiv dar,

prav tako kot nam je v dar življenje in potem je na nas, kaj naredimo iz njega, ali se sekiramo zaradi pijavk, ali pa si naredimo, da nam je lušno!

 

 

:eek: :eek: :eek:

 

Eh, sej, sej IN VENDAR SE VRTI x:)x ....sam to še te vprašam, kaj si to danes pila, da ti je tak na vesele vsekalo x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}> Najprej je ena izkusnja, ce je sploh.

Potem jo presezes, gres cez; naslednja je ze lazja.

... kdo ni bil kdaj v skusnjavi ... in hitro se vcepijo slabe misli same... kar pridejo...

 

Vsaka moja naslednja, je težja x^x ravno da imam filing, da sem nekaj spoznala, šele ugotovim da pojma nimam.......

Si rekla da sem naivna - naivna bi bila, lia, ce ne bi misliala, da stalno dobivam kaksne shuse, sam smo rekli da pogumnega in cvrstega ne rabi bit strah, vsakdo pa lahko to postane (pogumen in trden, ZDRAV), ko se (s strahom in negativnostmi) sooci.....

Glej to - ves kolk folka mene recimo opravlja (tu na mojih os., jaz prakticno omogocam, da ti tam pises kar zelis, recimo lazi tudi, neresnicnosti in vse, ustvarjas zdrahe, zlorabljas)... a mislis, da to ni skodljivo?

Mislis da je skodljivo samo ce na forumu napises marsa je kura ali ce mi fizicno skodujes?

No, in a sem? xDDx

To je tak primer, ki bo vsak postekal, ker je 'sele na tej stopnji'. ;) :P

 

Prav maš..... misli škodijo....res je ...ni treba da človeka z mesarico napadejo.....vidiš to je to, ne kapiram več kako in s kom se povezovati in kako in kdaj se izolirati....enkrat ti je povezava z ljudstvom v napredek , drugič te pa ravno take povezave zmasakrirajo.....

 

 

 

Kar nas ne ubije, nas okrepi :madpro: :switz:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vsaka moja naslednja, je težja

Dobro, to je res, po stopnjah pac, kot nisi vedno v prvem razredu in nekoc se naucis racunati tud 2 + 2.. :D in v tem smislu jasno je tezja - ali bi sicer imelo smisel, zakaj osvajati osvojljivo ze?

Ponavljati ze, pac pa vsakic ponovno odkrivati car 1+1?

ja, ok, saj je res lusten, sam dej poglej, ce dodas 9-ici katerokoli cifro, je sestevek cifer 9. A ni fajn? ja, to je mal tezje ze...

A je pa lazje, ker so osnove ze osvojene. x^x

 

Ne skrbi, pol vse pride ko je cas in ko mora, nobena lekcija ne pride ne prej ne kasnej. ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

Glej to - ves kolk folka mene recimo opravlja (tu na mojih os., jaz prakticno omogocam, da ti tam pises kar zelis, recimo lazi tudi, neresnicnosti in vse, ustvarjas zdrahe, zlorabljas)... a mislis, da to ni skodljivo?

Mislis da je skodljivo samo ce na forumu napises marsa je kura ali ce mi fizicno skodujes?

No, in a sem? xDDx

To je tak primer, ki bo vsak postekal, ker je 'sele na tej stopnji'. ;) :P

 

 

 

:xx!:

kaka beda.

tisti ki na skrivaj opravljajo so tako beeeeedni!!!! :xx!:

 

mislim- a boš s tem kaj popravil če nekaj šušljaš za hrbtom. v bistvu- strahopetnost. se ti lahko samo smilijo.

seveda če tega sami ne počnemo xcrossfingx x?x potem si pa zasluzimo.

ampak to zahrbtno pa.... :V: ni bolj zanikrne stvari.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tako pac je, Aira, in tako bo vedno, tak je clovek tudi, zal.

Ampak v bistvu zdrah pa tega pa ne maram in tega je bilo ze dosti tu, zato pa ne trzam, samo vem, da je.

Res se pa vcasih zamislis ob toliksni pozitivi, da je to mozno.

Ampak v bistvu se s tem ne ukvarjam, kot vidis, nisem nic burno ven padala ali da bi se mi zarad tega kaj meshalo al kaj tacga, sam pac to vem, pa sem povedala. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...