Skoči na vsebino

Energetske pijavke


Marsa

Recommended Posts

x:)x Pozdravljeni ! x^x

 

Moram reči, da sem izredno zadovljen , ker vidim, da se še nekdo ukvarja z problemom izmenjave energije, v našem primeru življenjske energije. Mislil sem namreč, da se s tem ukvarjam sam samcat in da to ne briga nikogar. :palec:

Glede problema pijavk pa bi rad rekel sledeče.Izmenjavanje energij je nujno potrebno, vendar se človek še ni navadil bontona in ravnanja z energijami soljudi.

Obstajata dva osnovna načina izmenjave energije.

- Prvi in pravilni je ta, da prihaja do obojestranske komunikacije in tako do obojestranske

izmenjave energij -> TI POVEŠ NEKAJ, JAZ POSLUŠAM,JAZ POVEM NEKAJ,TI POSLUŠAŠ !!!

- Drugi in lahko rečem način, ki ga uporbljajo pijavke je enostranska izmenjava energije ->

TI POVEŠ NEKAJ, JAZ POSLUŠAM,JAZ POVEM NEKAJ,TI NE POSLUŠAŠ (TI je pijavka)!!!

 

Kako se takih pijavk otresti!?!

Preprosto, vzeti je potrebno vajeti v svoje roke in jih ne prepuščati drugim!!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav vsem.

Misel je energija.V kratkem se da podat da je lahko pozitivna in negativna....

Zanima me kaj ste naredili da rešimo planet zemljo pred ekološkim onesnaženjem negativnih misli...

Se zavedate te navlake in hvala za vaše pozitivno sodelovanje.

Prosim pomagajmo naši zemlji-HVALA v imenu nje!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav vsem.

Misel je energija.V kratkem se da podat da je lahko pozitivna in negativna....

Zanima me kaj ste naredili da rešimo planet zemljo pred ekološkim onesnaženjem negativnih misli...

Se zavedate te navlake in hvala za vaše pozitivno sodelovanje.

Prosim pomagajmo naši zemlji-HVALA v imenu nje!

Askrab

 

Sam menim, da je misel informacija z energijo ali morda, kakor pravi Ljubiša Stojanovič - inteligentna informacija.

 

Zdi se mi pomembno, da zadeve imenujemo s čim bolj pravim izrazom.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Najprej pomedi pod svojim pragom, potem boš drugim pometal…

 

Drugač pa jest verjamem, da ene stvari s katerimi se v življenju srečamo so preizkušnje (ovire), ki se jih moramo naučiti obraniti in odbiti, ker nas lahko resnično energetsko izčrpajo in v življenju zaustavljajo in druge so tiste, ki so nam namenjene, da nam pomagajo v osebnostnem in duhovnem razvoju, da se iz njih učimo, ter tako postanemo boljši in zrastemo.

 

druga stvar je hoteno in nehoteno čustveno izčrpavanje.

nehoteno: tisti, ki nima bo drugemu vzel, tudi če mu noče nič slabega, pač da sebe napolni.

In vi, ki ste vsi tako duhovno močna in razsvetljena bitja, vas pa ja ena sapica ne bo s tira vrgla. Bodi v svojem središču in ne dovoli, da te karkoli premakne iz tega središča. saj ne rečm, da meni to zmeri rata. Sam se pa to pričakuje od enga mojstra, ki obvlada veščine življenja. "Če mal veter zapiha se pa že ne boš prehladu"

 

Drugo je pa hoteno čustveno zajedanje, takih se morš znat pa pač ubrant…

 

Pol so pa še tretji, ki jih pa sam negativa privlač, ker so negativni ljudje, taki ti ne bodo pobrali pozitivne energije, verjetno te bodo pa že od vsega začetka odbijal in boš šel samo stran. in podobno tudi ti boš odbijal njih, ni tist da se + pa – privlačita, negativnost privlači samo še več negativnosti, in če daješ pozitivno boš pritegnu pozitivno nazaj k sebi. Če se motim, me prosim popravite.

 

Tko jest vidim stvari, mogoče obstajajo še četrti, sam ne bi vedu zdele kaj dost o njih povedat.

 

Smešno je, vendar res, da če nekomu daš svojo roko in mu pomagaš, takrat gre od tebe ves v plusu, čez dan, dva pa zopet pride nazaj ves pobit in na tleh. To se dogaja, ker so to čustveno labilne osebe. Tudi, ko mu ti pomagaš najti njegovo središče (integriteto), se sam ne zna ohraniti v tem središču. Tko, da mu je treba priskočit še kle na pomoč. Ne ga odslovt z nekaj lepih besed, češ zdaj je pa vse vredu, lahko greš.

zakaj mu ne bi resnično posvetili del svojega časa, da se dokončno pobere s tal in napreduje če že mislite, da res lahko pomagate tej osebi???

Zato, ker nihče noče reskirat svojga dragocenga časa za druge, to je problem, ker pol začne pa lahko na lastnih vratih škripat…

 

Pol pa še to, tud kle se strinjam, družte se z ljudmi, ob katerih se dobro počutite, saj taka družba, kjer se ljudje ne štekajo res ni za nikamor in tudi prav dolgo ponavadi ne zdrži, čeprav jih navidez držijo skupni interesi.

 

PS:Kdor pač verjame, da je zoprn, težek in vsem v napoto, takšen tudi bo. Saj tisto pa menda že poznate: "Vse, kar si zamisliš obstaja"

Misel se porodi iz energije in rodi energijo,

čista energija (jin/jang) ŕ slabe misli ŕ slaba energija

čista energija (jin/jang) ŕ dobre misli ŕ dobra energija

 

mi imamo na voljo čisto energijo kozmosa in čisto življenjsko energijo (prano), kaj iz nje ustvarjamo (jin ali jang) je pa naša stvar. Da je misel iz energije, vam pove že dejstvo, kako lačen postaneš, če se cel dan učiš… xrolleyesx

Ustvarjajte dobre misli o sebi in drugih, pa ste naredili že velik korak, k temu da bo boljš, samo ne si pa lagati. Če verjameš, da je nekdo lahko dober, tudi če ni, in če mu pošiljaš svoj +, obstaja možnost da bo res postal boljši. Če mu pošiljaš svoj -, ker je on slab, boš rodil sam še več minusa ----- (to sem že zgori povedal).

 

Še jest bi pridal eno meditacijo (bele krogle) na temo zaščite sam jo morm še prepisat, ker je v papirnati obliki (plod moje domišljije in je nastala v burnem navalu ustvarjalnosti).

 

kmalu…

za dons pa to, tema me je pritegnila in sem se odloču malo pridružit, čeprav gre mogoče že malo proti koncu.

 

lp, miha

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dbest, ker si se pridruzil, Miha! x:)x :palec:

Ja, ful dobro si razmisljal...

Tisto pa le daj, tisti plod tvoje ustvarjalniosti. :)

Tema ni proti koncu - rabili smo se kaksnega Mihasa ali koga, ki jo bo spet aktiviral. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

NE MEČTE BISEROV SVINJAM!!

Tako najlaže ohraniš svojo energijo.Največkrat te pijavke rabijo samo poslušalce, in če jim kaj komentiraš ponavadi niso pripravljene te sprejeti oz, ti energijo vrniti-ti jo v bistvu vzamejo.Itak bodo naredile posvoje, takoj ko obrnejo hrbet.To so dost težke osebe, take je treba takoj na trda tla postavit, da te ne izpijejo, pa se iz ust potem sliš mal nesramno, ampak verjemte-imam izkušnje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

upam iz dna duše da odžiram energije vsem tistim, ki jih ne maram.

Volkec, v takih odnosih sam puščaš ogromno svoje energije...

 

 

xrolleyesx :o|o:

:palec:

 

Ja, ja Volkec, le poslušaj Matejo.

 

Ene pijavke so narejene ravno na ta način - posebej tiste, najbolj javne, ki jih gledamo po TV, poslušamo po radiu in beremo v časopisu - mnogi od teh živijo le na račun sovraštva - pa so se na to specializirale in navidezno dobro živijo - "navidezno"! - seveda, le poglej njihove obraze na televiziji, kadar jih kaže bolj na blizu, razrvrana koža, kolobarji.......

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Super si tole napisal!

Ravno zadnjič berem o takemle osebku z enim kupom plastičnih operacij za sabo. Pa zraven slikca, oprava po najnovejši modi, kup pudra in bojnih barv - ampak tale oseba kljub temu ne kaže niti leta manj kot kakšna znanka ali soseda pri enakih letih (po mojem skromnem mnenju raje več!)

 

V bistvu se takšni ljudje gibljejo v povsem nezdravih sferah, kjer se drug drugemu smehljajčkajo, v resnici si pa le odžirajo energijo! Vojko, zadetek v polno!

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

MucaMaca...tvoj post je v meni vzbudil vprašanje...

 

izgleda in let

 

koliko je dedno da pri (naprimer) 40 izlgedamo tako kot izgledamo, ali naše notranje zadovoljstvo vpliva nato ali so gube in njihov prezgodnji "prikaz" gensko pogojeni...

 

Koliko smo objektivni - samokritični - da se vemo oceniti...kakšni smo... (če bi šli po cesti in bi se zagledali...koliko vizualnih let bi si prisodili?)

 

Kompliciram...a so to planeti krivi x?x x?x :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x xDDx

Sanjalica - po mojem nista mislila teh gub...

Pri slednjih se namrec prav vidi, kako so postavljene, kaksne so, in tako zaradi cesa (priblizno) so nastale.

Imas sporten folk, jadralce, smucarje, ki so zelo mladostni in ful energetski in tudi pozitivno vibrirajoci, pa imajo ful gub - izklesan obraz potem recemo...

Sem pa jaz podobna - vedno tudi pogledam pri sebi ali se kaksen dejavnik takole, preden prehitro sklenem kaj... :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MucaMaca...tvoj post je v meni vzbudil vprašanje...

 

izgleda in let

 

koliko je dedno da pri (naprimer) 40 izlgedamo tako kot izgledamo, ali naše notranje zadovoljstvo vpliva nato ali so gube in njihov prezgodnji "prikaz" gensko pogojeni...

 

Koliko smo objektivni - samokritični - da se vemo oceniti...kakšni smo... (če bi šli po cesti in bi se zagledali...koliko vizualnih let bi si prisodili?)

 

Kompliciram...a so to planeti krivi  x?x  x?x  :vragec:

Sanjalica

 

Marsa je odgovorila skoraj na vse kar sem ti želel povedati.

 

Eno je fotografija - čeprav se tudi tam marsikaj vidi, drugo je pogled v živo.

 

Pustimo gene. Poglej vesele možakarje pri 70 letih ali pa 40 letno Školjko, pa boš videla razliko.

Pa še kar nekaj takšnih je, ki so bili še pred nekaj leti skoraj mulci, zdaj so pa (tudi optično) razvaline.

 

O tem bi se dalo razpravljat, pa ne kanim. Za klicaj ti napišem le naslov spletne strani iz katere se da veliko tega razbrati - zakaj in kako razmišljam. www.skyhero.com (članki na levi strani)

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Obljuba dela dolg...

 

No, takole jest sem tole natipkal.

 

Vsem, ki se bodo lotili branja želim prijetno meditiranje.

 

Naj vas pijavke ne izpijejo.

Po tejle meditaciji bodo v vaši bližini izgubile še svoje seske x:)x

 

lp, Mihas

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
vsa energija je sestavljena tut iz nevidnih Duš sil,ki so se potoma odraščanja prsesale na nas in to je treba tut čistit ,poleg rutinske´navlake´.Tanke nitke, vezi in vlakna, vse to naj bi redno pucali˝..vsaj letno..Tko spadajo uroki, prekletstva, hudobna neizrečena dejanja... .
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Obljuba dela dolg...

No, takole jest sem tole natipkal.

Vsem, ki se bodo lotili branja želim prijetno meditiranje.

Naj vas pijavke ne izpijejo.

Po tejle meditaciji bodo v vaši bližini izgubile še svoje seske x:)x

lp, Mihas

kako sdal pa attachment zravn?? :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ene pijavke so narejene ravno na ta način - posebej tiste, najbolj javne, ki jih gledamo po TV, poslušamo po radiu in beremo v časopisu - mnogi od teh živijo le na račun sovraštva - pa so se na to specializirale in navidezno dobro živijo - "navidezno"! - seveda, le poglej njihove obraze na televiziji, kadar jih kaže bolj na blizu, razrvrana koža, kolobarji.......

lp, Vojko

tv, mediji...

ja, mam malo, nekaj iskusenj takih kot pravis,

je pa tudi veliko in vec dobrih!!

 

na tv sem se razen pri eni ali dveh osebah zavedal,

da me energetsko zelo motijo, kot da me sesajo;

v vecini pa nisem imel nikakrsnih pomislekov, da

bi kdorkoli kaj hotel.

prav ene se spomnim in imela je taksen obraz kot si navedel.

 

sicer pa so bili tudi tam in so razlicni ljudje,

tako, da jih ne mecem v 1 kos.

 

jaz bi se vprasal zakaj se jim godi kakor se jim;

ce naj bi bilo tako kot pravis!?

karma? vse ma svoje razloge...

verjamem, da nekdo, ki javno nastopa dobi podporo;

vodnikov, drugih ljudi, etc...

torej, ce zivijo od sovrastva drugih, zakaj so potem oni pijvke??

ne razumem?

vak naj bi spuscal energijo skozi sebe; lahko je tece vec ali manj;

nekdo je sposoben vec, nekdo manj! ce si medijska osebnost

jo 'morda' lahko veliko, seveda pa odvisno tudi kaksne!

verjetno, da tisti, ki je oblikovalec, pevec, dizajner, ketor, etc...

delujena spolnem in grlenem nivoju in ima ponavadi ta 2 nivoja

bolj odprta kot nekdo z manj kreativnim delom.., torej je

verjetno tako tudi v medjskem poklicu, kot drugot!;

ce je nekdo spiker ima verjetno sposobnosti diplomacije, komunikacije

in hitrega misljenja, iznajdljivosti, etc...

 

verjamem, da nekdo, ki je pod vplivom toliksnih energij poslusalcev,

medija, kamer, etc... nima ravno lahko delo!

osebnost mora imeti mocno da zdrzi vplive in spusca energijo skozi sebe;

ce tga ne pocne pa je morda se toliko huje zanj!!

vec ko energije tece skozi nas, ki jo blokiramo, vec skode si lahko naredimo!!

in obratno: manj ko je tece in ce jo blokiramo, maj skode lahko nastane!

1 od razlogov zakaj nekdo ne mara biti viden, ociten, javen in se izpostavljati!!

ker se ne zeli soocati z samim seboj in pretokom energij!!

- ni pa nujno seveda!

 

...ce je nekdo kozno zvrvran ali to pomeni, da je bil pod vplivom sovraznih misli

gledalcev, poslusalcev, etc... ?? - ce te prav razumem??

 

kaj pomeni biti pijavka v tem primeru:

da nekaj pocnes in se napajas z energijo poslusalcev in je ne das naprej?

ali pa se napajas z njihovo energijo, ce hoces ali noces, ker jo pac dobis z pozornostjo?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Okoli tega ena lastna izkusnja - brez nauka ali posebne pameti (to prepuscam tistim, ki se bolj razumejo na energetske zadeve od mene):

 

Precej se pogovarjam z ljudmi (astrologija, zna se). Pogovori so praviloma po dve uri ali morda malo manj, izcrpni, clovek prijeten ali tezak, kakor kdo, potrudis se, tudi razdajas, ce je treba, nato pa clovek vec ali manj zadovoljen gre. Prides domov oziroma gor v stanovanje in ti zena pravi, da si bel kot stena, cez petnajst minut pa te (na primer sredi julija) pricne zebsti. - ?

 

A ce sem se tak analitik, mi doslej se ni ratalo najti vzorca. Zelo lepo in enostavno bi bilo, ce bi lahko rekel "aha, tale je pa tolk tezila pa ni hotla nehat pa nic ni bla zadovoljna, pa sem zdej energetsko scuzan" ali pa "pravzaprav sva se cel cas bolj kregala kot menila". Jok, nic takega. Opazil sem celo to, da se to zgodi tudi po pogovoru, kjer sva zadovoljna in dobre volje oba. - ?

 

In se nekaj: pri takem poslu je vcasih malo problem zascititi se; s tem zasebno nimam kaj dosti tezav - 'steklena kocka' cisto dobro deluje. Ce pa se zascitis pri delu s stranko, potem nisi zadosti notri in svojega dela ne opravis najbolje. (Ali pa se moram to nauciti poceti drugace.)

 

Vsekakor zanimivo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...