Skoči na vsebino

Po peklu....


contesa

Recommended Posts

....

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 228
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

x:((x :cry: Vem, vem, meni je lahko žal. Ne morem drugače. Moral sem iti na predavanje. Če ne, ne bi nikoli zvedel kaj moram za seminarsko napisat, pa že kar priprave na kolokvije pa... xangx mal se moram izgovarjat'.

 

No enkrat se bo moral tudi volkec pokazati iz gozda, po nekakšni čarovniji => xwizardx :zoro: :ph34r: xegox :farb: xsmokex xpartyx .

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Sedaj premišljujem...mogoče bi za drugo leto res lahko izbrali lokacijo z nazivom "Raj"... bi se tudi mi :vragec: -ki upali prikazati..., ne da bi nas bilo strah, da bomo morali ostati tam za zmeraj.

 

Sicer pa; veseli me, da ste se imeli lepo. Smo držali pesti... in prosili teto Vreme da vam bo naklonjeno. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Contesa! x:Xx :palec:

Pametno si naredila, sem glih razmilsjala v avtu, kako dobre obcutke imam in sem prav vesela, da si tole odprla.

Res, vreme - a ste vidl zdaj? :eek: x:px x;)x :palec: xwizardx

Ko smo se MI odlocili, da gremo, je zacelo dezevat malo...

Lepo je pocakalo vreme.

Tudi jaz imam dbest obcutke in sem zelo vesela, ko sem se z onimi, ki jih ze poznam, spet videla, in da sem spoznala nove forumovce, res bomo to morali veckrat ponoviti!

Contesa - ne sam da dobr zgledas, se dobr kuhas - no, pac peces, a ne dvomim, da je tvoja kuha prav tako okusna in izbrana. :palec:

Prav kul se mi zdi, res imam tople in vzhicene obcutke. xsrcx :palec:

Pa se fajn je, ko imam za vec dni zdaj za jest! x;)x x:px x:o)x xDDx

 

.. da pa ne 'pokvarim' tegale, tele teme, grem v Dnevnik postnit, kaksen 'after' smo imeli... Mislim, midva potem oz. nasa family

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, tudi jaz prispela domov!

So me spustili iz pekla, ker sem premalo grešila... in moram še. x;)x x:o)x

 

V glavnem: bilo je kul in res bi se lahko večkrat takole dobili! :palec: x8Dx x^x Prav fajn je videt ljudi in poklepetat tudi v živo! Če ne bi prišla, sploh ne bi vedela, da je free tak fajn dečko, pa da sva z aquasiusom hodila na isto osnovno šolo, pa da contesa tako dobro peče peciva, pa... Eh, ne bom vsega povedala - naj tiste, ki jih ni bilo, firbec matra, pa bodo drugič mogoče prišli... x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tamara, fino, si pool srecno prispela, ceprav bi kmalu ostala brez nahrbtniika! x:Dx x:Dx

 

Kar ne morem, da ne bi malo podozivljala in vse...

Imam res dober vtis... sem malo razmilsjala... Pa ugotovila, kaj mi je tako vsec... tako malo je blefa, v bistvu; namrec, vsakdo med nami je bil (no, pac, vsaj meni se je tako zdelo oz. jaz sem pac to dozivela tako) tocno tak, kakrsen je tudi na forumu, v postih, energija, ki seva iz njega....

 

:vio: xsrcx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tamara, fino, si pool srecno prispela, ceprav bi kmalu ostala brez nahrbtniika! x:Dx x:Dx

x:Dx x:Dx Ja ja, srečno in brez zapletov na cesti! Pa tudi če bi ostala brez nahrbtnika, bi itak opazila šele enkrat spomladi, ko bi ga rabila... in se ne bi niti spomnila, kje je ostal. x;)x Si že vedela, da se ti ga ne splača vzet, ker je bila samo voda notri! x:Dx x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Drugic morate se drugi priti! :palec:

 

Ampak kaj? :xx!: xrolleyesx :o|o: x:o)x x:o)x x:o)x x:o)x x:o)x

Fotk pa ne bomo kaj dosti okol posiljali! x:px

To ste (smo) pa res maherji! x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

... preseneceno ugotovim, ko radovedno hocem snet fotke, da so gor stiri fotke.. ??? :eek: , te nejasne...

 

xDDx x:Dx x:o)x x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

AHA,... .nim besed res ne x^x Poleg drage hrane in zanimivo ugodnega vremena :palec:

Hmm... .če bi si dovolu bit bolj dinamičem bi bil še bolj x:Dx ..._ mah o.k.e.y... :palec:

Drugič marsa prpel še sina, no x^x sj sm ti hotu rečt, zakaj ne, pa sm se raj vzdržau ,kot še mnogo vprašanj x:Dx

Me pa veseli, da ste se nekateri res spoznali tko kt je treba xokx to mam res najraje, vse na mestu :palec:

Astra teb pa res nea verjamem neč več, oz. neč prčakujem od tebe, tam se prjaviš, de bi rada pršla, a pole pa kr tk.... xppx

 

Kwa Marsa, nism jest jemu tazadni digitalc, praš Frija kwa je čarau z njim, !

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poki... x:)x

Ja, res smo pogresali tudi Astro, pa Aakhuta, pa se ste se nekateri se mi zdi prijavili... Volka sem npr. malo pricakovala tudi.. pa tko.

Sam tist si pa spregledal oz. preslisal s fotkami, Poki, al kaj... x;)x x:Dx

 

Tamara - naenkrat se je znasel pri mojih nogah rumen nahrbtnik - janso nisem gledala, kaj je notri, samo sem seveda vedela, da definitivno ni moj. x;)x

A voda da je bila? ja, saj je bil mora res nekam tezek... x;)x x:Dx

 

Sam je res hecno, sploh ni bilo, kot da se se ne bi poznali...

Ampak tele fotke... xrolleyesx x:Dx x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne ne ,marsa sm ti napisau zgori v postu ,da je zadnji imel digič mistr Frey. 0n je neki čarau, no...ne jest...jest sm pol ga le držal, me je kontroliral zazihr tut aqwarius. Neč jest kriv,žal. se mi zdi, da je tut alian neki praskala´digitalc... .sm jih jest poslikau zihr enih 7.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej vsi, kwa sem vam fouš! x:px

 

Pa super vreme ste imeli.. :eek: ker tule pri nas je cel dan lilo kot iz škafa, kakšne uro popoldne, da je malo nehalo..pol pa spet naprej delovno xDDx .Pa ne samo za dež... x:Dx

 

(Naslednjič bi bilo pa fino kakšen ezoterični konec izbrati, kakšen gaj, Tunjice, mavrična sobota..).

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MucaMaca! x:)x :palec:

Saj bo (upam) se velikokrat 'naslednjic' - je pa meni bilo glih to vsec, da ni bil ezo... konec... se mi zdi, da je boljse, ce smo sami s sabo, svoj program, kot ce se dobimo, da potem spremljamo nek program, tocen plan itd...

 

Bi bilo pa res fajn, da bi se predlagalo vec teh placev, pa bi vsakic sli drugam, recimo...

Carobnih in magic placev je se ful po SLO, pa se zanje (se) ne ve oz. niso tako 'in'.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V mislih sem bila z vami, kdaj drugic pa upam da v zivo x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi meni je blo cool, veseli me, da ste (smo) lunaši tudi " v živo" fejst folk!

 

Všeč mi je bilo, ker se mi je zdelo, da sem se dobila s starimi prijatelji, nikakor ne s "čisto novimi"! To naredi LF !

Sanjalica, ne vem, česa te je bilo strah! Resda smo dva spekli in pojedli (saj je bil ogenj blizu - Pekel !!! :vragec: :vragec: :vragec: , pa nista bila prav užitna), a z ostalimi smo bili prizanesljivi!

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.

Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.

Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Eh...DAISY....kaj pa če bi bila jaz UŽITNA????

 

Hmmm? Tega me je bilo strah! Spečete in pohrustate! x^x x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

lepo de ste se mel lepo... x^x

 

naslednjich ko me omenjate skupaj z uno, bi prosil, da je vmes vsaj she eno ime...zaradi obchutka

 

 

 

:vragec:  x:)x  x;)x

Vis, Aakhut, tokrat bos pa moral priznati, da si ti bil povrsen, jaz pa zelo skrbna, prakticna in uvidevna, saj sem pricakovala takele vibre s tvoje strani in tako ze v samem postu pravilno poudarila ZAPOREDJE imen in tako torej ze vnaprej poskrbela, da do teh asociacij ne bi smelo priti...

 

a, res smo pogresali tudi Astro, pa Aakhuta, pa se ste se nekateri se mi zdi prijavili...

 

Kot opazis, sem dala vmes vejico, pa se 'pa' in ne npr. x in y...

Kar spremeni pomen....

 

x;)x x:)x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...