Skoči na vsebino

Po peklu....


contesa

Recommended Posts

Hehe... x:px ne bos me, ne...

Tudi na TO sem pomisllla, ce mi verjames ali pa ne, in ker izhajam iz stare sole, sem gospa srednjih let, ki da nekaj na lepo obnasanje in vse, sem seveda dala damam prednost... x:)x x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 228
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Današnji dan smo držali gor, vsi ki smo se zbrali v Peklu!  Čeprav so napovedovali dež, smo imeli srečo in nas ni zmočilo!  

Vsi ste bili super,polni pozitivne energije in mislim, da nisem edina, če rečem, da bi to lahko naredili bolj pogosto!  

Prosim za vaše utrinke,slike sledijo,tisti,ki vas ni bilo,pa vam je lahko žal!  

 

Moje misli natančno, morali bi urihtat mesečna srečanja, magar na kavici v ljubljani, al pa res ultra žuri vsake par mesecev, v peklu (hehe no ime je fajn kraj pa lahk še zamenjamo), v bistvu res kul ste ja lunovci, saj, poznaš ljudi tko pač prek neta, ampak nikol ne veš kdo so dokler jih ne vidiš, to je dejstvo, slišiš kakšen glas ma folk kako govori, in to zdaj recimo vem da obstaja velika razlika med mano in maršo hehe, kar se tiče škorpijonarstva, čeprav teoretično te razlike ni ker noben ni škorpijon ;), dobr je videt energijo, sploh če vidiš po deset+ dobri ljudi na kupu, predvsem pa odsotnost kakih tistih plitvih grdih čustev ki jih tako zelo srečujemo iz dneva v dan, med ljudmi, pač nizkih nivojev,.... to me sicer ni presenetlo, ampak ja kul je blo, sploh v takem kraju, (kdo bi si mislil da je pekel tako božanski, hehe nebeški, najbrž je to demo verzija), hehe, res škoda da nismo meli že prej, in pravzaprav je to že primerna tema za dogovor o novi lokaciji.... :)

 

P.S.: Kdor ni bil tam, hm nič jebat ga ne more vedet kaj je blo, lahko vam dam na mig x;)x bilo je dobro, za najbolj številčen blind date v moji zgodovini....... :palec: :palec: in če si kdo ne upa priti ven iz omare in priznati "Jaz sem Lunovec", pol pa res ne vem kaj je lažjega.... treba je rečt da je pekel zelo odmaknjen in se nas je precej rahlo izgubilo na poti tja.... ajd grem brat naprej komentarje pol pa še kaj odpišem, to so moji prvi vtisi, pa jih pišem šele danes ko mam spet net...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Contesa - ne sam da dobr zgledas, se dobr kuhas - no, pac peces, a ne dvomim, da je tvoja kuha prav tako okusna in izbrana.  

 

*hint*Did you know that contesa looks even better in person than on her icon....

 

v abecedi je aaK pred aS

hmmm....pa she vibre si prichakovala?

mal zlobe klele zravn?

 

*hint za aakhuta* ladies come first...

 

*hint za vse* be there next time

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da se mal odkupim...ker sem bila prijavljena...in nisem prišla... x:Ix

 

Predlagali ste...ponovno srečanje...v peklu...ok, pa naj bo...

Če bo ljubljanski konec...zmogel težko pot čez Trojane...predlagam...da se čez čas...dobimo..v štajerskem Peklu...

Naš vinograd...je namreč v Peklu..hihi...hišna številka 13...in točimo peklenščka... x:Dx x:Dx x;)x

 

Enkrat...po Martinovem...bi po moje bil pravi termin...

 

:vragec: x:px

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Daj Astra no x;)x ...

Pa res Pekel 13 ????

Pa to ni res...enostavno začne človek premišljevat....da je res nekaj peklenščkastega potem tu x^x

 

x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe, jaz razmišljam tak, pekel je na 666 oziroma 18, to nima veze s 13... hehe je pa 13 že sama posebi zanimiva številka, me pa ne privlači ideja it čez celo slovenijo (pol je dovolj, in realistično gledano najbližje za vse je okolica ljubljane ker je geografsko v centru slovenije.....) hehe, sicer pa če se ne bom zgubil na poti kamorkoli bo naslednja pridem....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Tipično razmišljanje...centralistov...

 

Vse je daleč...samo center je blizu.

 

Ljubljančani pravijo "Tako daleč v Prekmurje???!"

Prekmurec se vsede v avto in je v dveh urah v Ljubljani, pa sploh ne pomisli: "Kako je to daleč!".

 

Tri ure in pol se diagonalno prevozi cela Slovenija...kaj pa tisti v Avstaliji, ko gre soseda k sosedi na kavo tri ure?????

 

Samo godrnjate v tem lepem deževno_vetrovno_sončnem dnevu! xDDx xDDx :eek: x;)x

 

Astra... :vragec: so vsepovsod, zgleda. x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljubljančani pravijo "Tako daleč v Prekmurje???!"

Prekmurec se vsede v avto in je v dveh urah v Ljubljani, pa sploh ne pomisli: "Kako je to daleč!".

... x:Ix :sori: :8):

Mislim, da je res tole... vsaj kar se mene nekako tice... :o|o: :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja tistole, Astra, komajda verjamem... xrolleyesx :o|o: x?x

x:o)x x:Dx x;)x :palec:

Pekel 13 - in se ne vemo???

Skoraj se prebere kot petek 13, skoraj anagram, samo l zamenjas s t... :vio:

 

Na takem naslovu (sploh ce je to naslov, kjer se toci vino), se pa moram pojavit... x;)x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja jad kul, se zmenimo kam v okolici maribora, lej meni ni problem, razmišljat v dobro nekaterih, če znam v dobro večine, rad se vozim, k ne vozim nevem kolk časa.... eno leto bo zdej, v mariboru tud že dolgo nisem bil, pravzaprav sem bil prvič lani, ampak tudi zadnjič, pa še to samo mimo, nič postanka, bi mi blo kar všeč mal se gor zapeljat, če sem našel pekel bi našel tud kako levo vasico.... hehe, čeravno nima tako zvenečega imena.. aakhut, ja 18 je 9 ampak 18 je jure, .... ;) pa jo zato kar uporabljam,... ampak če je hudič 9, ja pol pa le ni tolk hudičevski bistvo je da ta 9ka je obrnjena narobe v 666, hehe, zato je čist drugo, obrneš dobro in potrojiš..... neverjetno.......
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moja stevilka -iz rojstnega datuma- pa je sicer 9 (27) - vsota cifer datuma...

Da ne govorimo o tem, da sem po 9zkiju tudi 9 (ceprav nima zveze z vsoto datuma, pac pa gre na mesecno obdobje)...

13 pa je itak moja cifrca... :sniky:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja...Marsa...saj tut jaz ne morem verjet...da se prej nisem spomnila.. xrolleyesx

 

Kakorkoli...bom povedala natančen datum...kot sem rekla...enkrat po Martinovem...vabljeni..da vidite...kako zgleda...MOJ PEKEL... x:Dx x:Dx

 

Tut če bo mrzlo...ni blema...dovolj prostora... x^x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja...Marsa...saj tut jaz ne morem verjet...da se prej nisem spomnila.. xrolleyesx

 

Kakorkoli...bom povedala natančen datum...kot sem rekla...enkrat po Martinovem...vabljeni..da vidite...kako zgleda...MOJ PEKEL... x:Dx  x:Dx

 

Tut če bo mrzlo...ni blema...dovolj prostora... x^x

 

Astra

x:)x x^x x8Dx :palec:

 

Kul, Astra, se bomo lohk malo objemckal... x:px x:o)x x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...