Skoči na vsebino

Noni sok čudežno zdravilo


zdravje

Recommended Posts

sama sem ga tudi pila, ker tako brez veze, ker se je odvečna flaša tega noni soka doma potikala nekaj mesecev................ponavadi moram vse sprobati.............................pila sem ga nekaj dni mogoče malo več kot teden dni, pa nisem opazila nobenih sprememb......prenehala sem ga pa pit ker mi je okus postal nesprejemljiv..................preveč sladko...........................kakšen mesec dni nazaj pa sem celo izvedela, da so delali raziskave pri podjetju GNLD-jev SAB, katere vodja je bil do nedavnega znanstvenik doktor Artuh Frst (bil je prvi,ki je prakticiral kemoterapijo nekaterih tumorjev po oralni poti...) ..skratka baje obstaja certifikat, da ima tale noni škodljive učinke vendar ne vem več kaj povzroča...bom pa vprašala...in vam napišem če seveda želite

 

lp xflirtx

verjemi vase in življenje bo lepše
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
vendar ne vem več kaj povzroča...bom pa vprašala...in vam napišem če seveda želite

 

lp xflirtx

zgago x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

menda ima creslovina strupene substance. prav zato priporocam tistega, ki se nakaplja sam in ne tako vsebuje creslovine.

 

sama sem ga tudi pila, ker tako brez veze, ker se je odvečna flaša tega noni soka doma potikala nekaj mesecev................ponavadi moram vse sprobati.............................pila sem ga nekaj dni mogoče malo več kot teden dni, pa nisem opazila nobenih sprememb......prenehala sem ga pa pit ker mi je okus postal nesprejemljiv..................preveč sladko...........................kakšen mesec dni nazaj pa sem celo izvedela, da so delali raziskave pri podjetju GNLD-jev SAB, katere vodja je bil do nedavnega znanstvenik doktor Artuh Frst (bil je prvi,ki je prakticiral kemoterapijo nekaterih tumorjev po oralni poti...) ..skratka baje obstaja certifikat, da ima tale noni škodljive učinke vendar ne vem več kaj povzroča...bom pa vprašala...in vam napišem če seveda želite

 

lp xflirtx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...........ponavadi moram vse sprobati.............

lp xflirtx

 

to j pa lepo...da vse sprobaš...vsak sok nekaj druzga da

x:Ix xDDx x;)x

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: starorimski hedonizem

 

xcivx menda povzroča odpadanje dlak in impotenco, steklino in influenco :wOOt: x8Dx x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx ma vam folk je pa res dolgcajt x;)x

lp xflirtx

naomi sok, pa irmina olja, pa zdrava prehrana, kristali, energetske naprave, energetske točke, čiščenja prostorov............pa še in še.....veš kdaj b že moralo bolnikov zmanjkat, če b blo res tko uspešno.....

 

samo v glavi je zdravilo, tudi če samo misliš, da ti bo kamenček pomagal, ki si ga pobrala iz tal, ti bo pomagal, to je vsa umetnost zdravilstva.......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

naomi sok, pa irmina olja, pa zdrava prehrana, kristali, energetske naprave, energetske točke, čiščenja prostorov............pa še in še.....veš kdaj b že moralo bolnikov zmanjkat, če b blo res tko uspešno.....

 

samo v glavi je zdravilo, tudi če samo misliš, da ti bo kamenček pomagal, ki si ga pobrala iz tal, ti bo pomagal, to je vsa umetnost zdravilstva.......

 

:palec: :palec: :palec:

Dokler diham, upam.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, pa naret, da nam nau ne x;)x

 

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

 

lp xflirtx

 

samo v glavi je zdravilo, to je vsa umetnost zdravilstva.......

 

 

hmmm, kaj pa vem., bom raje takole zapisala .........................veliko je v glavi , nekaj pa tudi v teh izdelkih x;)x

 

lp xflirtx

verjemi vase in življenje bo lepše
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

 

lp xflirtx

hmmm, kaj pa vem., bom raje takole zapisala .........................veliko je v glavi , nekaj pa tudi v teh izdelkih x;)x

 

lp xflirtx

 

prav nič ni druzga, kot prepričanje nekoga in seveda komerciala..........če se normalno prehranjuješ je čist vse v redu (saj če hrana ni breme misli nič ne škodi, ker ješ samo toliko in tako, kot ti telo narekuje)........mogoče edin sol mal..a ne stane...sol v glavi

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hja... ocitno mimas osebne izkusnje... mislm, a se ti je ze zgodilo, da si se slabo pocutil in uzil nekaj kar ti je popravilo razpolozenje oz. zdravstveno stanje! v to sem preprican, morda pac ti nisi bil pozoren. dobra volja in dobre misli povzrocajo v telesu dolocene kemicne reakcije...(test kristaliziranja vode - Emoto); kakor tudi negativne dolocene kemicne reakcije. Prav tako ustvarja kemicne rakcije tudi prehrana in dodatki prehrani. Tu ni kake posebne filozofije... 1 + 1 = 2 ce mislimo slabo, negativno, ce nismo tukj in sedaj.. ce se kopljemo v zamerah ipd... ponavadi to vodi v disharmonijo v psihi in naposled telesu ... tudi ti tega ne trdis drugace. pozabljas pa, da imajo tudi hrana in dodatki svojo vibracijo. Primer je lahko tudi dolocena droga. Le ta ustvarja v telesu dolocene kemicne reakcije, ki so vidne na psihi in naposled lahko tudi na fizicnem telesu. Toorej to dejstvo ponovno govori, da ne gre zanikati tega, kaksno prehrano uzivamo.

 

hkrati se s teboj skoraj povsem strinjam - vecina je v glavi. vsekakor pa, ce bos uzival mocno kontaminirano vodo, ali recimo velike kolicine aspartama, ipd... bodi brez skrbi, da se ti bo (kakor vecini) poznalo na zdravju ...

dejstvo je, da ne moremo izkljucevati enega od drugega!!! zdrava pamet tudi potrebuje hrano! in telo potrebuje zdravo zdravo pamet, ki se bo zdravo odlocala o tem, kaj bo vnesla v nase telo! tega NE GRE izkljucevati! to dobro ves tudi sam, kakro vsi drugi tudi vemo.

Verjetno tudi z dobro voljo, visoko energijo, vijolicnim plamenom ipd... ustvarjamo v telesu pozitivne vibre, ki odsrtanjujejo toksicne in neprimerne energije in snovi iz telesa. dejstvo je, da nihce od nas ni vedno 100% v nad dobrem pocutju. posledicno potrebujemo dodaten vnos oz. kompenziranje z drugimi energijami, ki se ali nahajajo v dolocenih produktih ali kje drugje. Neravnovesje prinese tudi fizicno neravnovesje, le to se lahko odstaranja ali z dolcenimi vrsatmi energije, energijo samo, torej detoksifikacijo na razlicne nacine... ena od teh so tudi dodatki prehrani in hrana sama s svojo vibracijo in kemicnimi procesi ki jih v nasem fizicnem ali energetskem telesu ustvari.

Ni enega brez drugega, ker se vedno bivamo v fizicnem telesu in predvsem na doloceni stopnji razvoja. Verjamem pa, da so posamezniki, ki so fizicno telo z duhom ze zdavnaj presegli; in ti pac ne potrebujejo kompenzirati v toliksni meri kot tisti ki niso presegli.

Prav je gledati najboljse, toda verjetno je vedno primerno gledati realnost poveprecja in tega kar le ta potrebuje. Sicer bi lahko mirne duse pustili lacne stradati in podhranjenje umirati.

Imas otroka... druzino... prijatelje, starse... vseeno izbiras kaj bos dal v usta sebi in njim! Izbiras tudi v okviru tebi 'normalne' prehrane! In sigurem sem da ne izbiras samo glede na pocutje in razpolozenje, temves tudi na kvaliteto prehrambenega artikla ki ga kupujes.

 

dejstvo je da nisi utemeljil kaj tebi pomeni 'normalna' prehran! po mojih ocenah le ta ze zdavnja ni vec primerna za sodobnega cloveka.

Ameriski senat za prehrano je pred 75 leti povedal, da tedanja hrani ne ustreza vec sodobnemu cloveku, takemu, ki zivi v mestu in se prehranjuje i produkti z trgovinskih polic. Praksa je nickolikokrat te trditve tudi potrdila!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hja... ocitno mimas osebne izkusnje......

free...telo prav dobro sam ve kaj bo dobro zanj, intuicija ti pove in če se okol tega ne obremenjuješ, ti ne bo prav nič, če te pa tu pa tam kaj zvije j pa zato, da veš kaj ti ne paše, da te drugič ne bo...pa še to je vprašanje če sploh rabiš.....

 

Saj tud tablete so za nekaj dobr, za drugo pa ne, če te glava boli vzameš aspirin in zadevo umiriš a od tega še vedno ne bo zdravja, prav tako kot ne od naomi napitka, k smo že glih v tej temi. Prav vsaka stvar je za nekaj dobra, še česen, čeprav ni dobr za tistega poleg tebe.....

 

Preveč je vse skomercializirano, samo to je narobe.....tko k šlogarca prav, a misliš, da t bom kar zastonj prihodnost dala....v resnic je pa tako zdravje, kot naš jutrišnji dan samo v nas samih in za to ne rabimo ne aspirina in ne naomi napitka.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

free...telo prav dobro sam ve kaj bo dobro zanj, intuicija ti pove in če se okol tega ne obremenjuješ, ti ne bo prav nič, če te pa tu pa tam kaj zvije j pa zato, da veš kaj ti ne paše, da te drugič ne bo...pa še to je vprašanje če sploh rabiš.....

 

Mislim, da imaš nekako prav. Vendar se človek vedno ravna glede na neko izbiro, ki jo ima glede na gmotni in geografski položaj. Če je izbira slaba, tudi ne bo zdravje tako dobro, kot če bi bila izbira hrane boljša, pa naj bo še tako dobra intuicija.

 

Prav tako je treba preizkusiti marsikaj drugega kot ustaljeno hrano, da res ugotovimo, kaj je za nas in se naučimo delati po intuiciji, tukaj je treba delati tudi s psiho (zasvojenosti z določeno hrano)... Samo to je v današnjem svetu obilja težko početi, ker velikokrat zavedejo oči pa polno je prazne oz. nenaravne, nehranljive hrane, pa življenjski stil...

 

Za treniranje intuicije priporočam naslednje - zapri oči, ko ješ (lahko si tudi predstavljaš da te nekdo pita x:Dx ) in ko čutiš, da je dosti, si rečeš dosti!

x;)x

 

Saj tud tablete so za nekaj dobr, za drugo pa ne, če te glava boli vzameš aspirin in zadevo umiriš a od tega še vedno ne bo zdravja, prav tako kot ne od naomi napitka, k smo že glih v tej temi. Prav vsaka stvar je za nekaj dobra, še česen, čeprav ni dobr za tistega poleg tebe.....

 

Ni čudežnega zdravila, prav imaš. Zdravje je treba vzet kot celoto.

 

 

Vseeno imam občutek, da ti tole razmišljanje ne bo čist všeč...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hja... ne razumes me zgleda. kakorkoli pac...

vzames aspirin... pa se ti zdi da ej aspirin vredu? ce bi ti namesti apsirina dali nek strup in tega niti ne bi vedel, bi ti bilo tudi vredu? a stekas?

danes ljudi zastrupljajo pred nasimi ocmi!

zdravja tudi ne bo, ce bomo samo lepo razmisljali.... nastalih posledic pa ne odstranili! prav je da cimbolj dobro razmisljamo, se strinjam zelo. dejstvo pa je da je nastale skode veliko... planet zemlja je tak kakor je, vojne so... to so dejstva in seveda dobra misel pomaga.

Imenuje se Noni sok... in pac dejastvo je da nekaterim pac pomaga!! spet eno z drugim. recimo, nekgo se psihicno ne pocuti najbolje, ce je bolan. primer: pouzije steklenico noni soka, se mu izboljsa prebrava, imunski sitem zacelijo rane ipd .... in seveda se zaradi boljsega fizicnega pocutja izboljsa tudi psihicno stanje. posledicno. DEJSTVO je da ce smo zaprti, ce imamo mocne prebbavne tezave, se to POZNA tudi na psihi! v crecesju ki je najbolj kompleksen irgan nasega organzma, kjer se nahaja vecina obrambnih telesc v telesu, ki je najbolj mono povezan z nasim imunskim sistemov in v katerem je na miljone zivcnih koncnicev.... kazejo na DEJSTVO da je prehrana se kako pomebna in vpliva na nase psihicno pocutje!!! Tega dandanes ne moremo vec zanikati. ker je ze toliko raziskav, dejstev, utemeljitev, prakticnih izkusenj ipd... ki kazejo tocno to. In cetudi se neprimerno uzivanje prehrane ne izkaze kot nepravilno takoj, se dolgorocno vsekakakor. In tukaj je ponovno potrebno poudariti, da je zdravje CELOSTNA zadeva... in za dobro zdravje je potrebno ziveti zdravo na vseh nivojih. moje mnenje.

 

aja, mi je fajn, ker se tole pogovarjava-mo, ker se spomnim, da morda moram tudi sam vec poslusati intuicijo udi glede prehranjevanja.

kaj pa tisti, ki nima dobrega stika z intuicijo? kaj naj po tvoje naredi taka oseba?

 

 

free...telo prav dobro sam ve kaj bo dobro zanj, intuicija ti pove in če se okol tega ne obremenjuješ, ti ne bo prav nič, če te pa tu pa tam kaj zvije j pa zato, da veš kaj ti ne paše, da te drugič ne bo...pa še to je vprašanje če sploh rabiš.....

 

Saj tud tablete so za nekaj dobr, za drugo pa ne, če te glava boli vzameš aspirin in zadevo umiriš a od tega še vedno ne bo zdravja, prav tako kot ne od naomi napitka, k smo že glih v tej temi. Prav vsaka stvar je za nekaj dobra, še česen, čeprav ni dobr za tistega poleg tebe.....

 

Preveč je vse skomercializirano, samo to je narobe.....tko k šlogarca prav, a misliš, da t bom kar zastonj prihodnost dala....v resnic je pa tako zdravje, kot naš jutrišnji dan samo v nas samih in za to ne rabimo ne aspirina in ne naomi napitka.....

 

ja, zgleda da sva kr na valovni :vio: --- :palec:

 

Mislim, da imaš nekako prav. Vendar se človek vedno ravna glede na neko izbiro, ki jo ima glede na gmotni in geografski položaj. Če je izbira slaba, tudi ne bo zdravje tako dobro, kot če bi bila izbira hrane boljša. Prav tako je treba preizkusiti marsikaj drugega kot ustaljeno hrano, da res ugotovimo, kaj je za nas in se naučimo delati po intuiciji, tukaj je treba delati tudi s psiho (zasvojenosti z določeno hrano)...Samo to je v današnjem svetu obilja težko početi, ker velikokrat zavedejo oči pa polno je prazne oz. nenaravne, nehranljive hrane, pa življenjski stil...

 

Za treniranje intuicije priporočam naslednje - zapri oči, ko ješ (lahko si tudi predstavljaš da te nekdo pita x:Dx ) in ko čutiš, da je dosti, si rečeš dosti!

x;)x

Ni čudežnega zdravila, prav imaš. Zdravje je treba vzet kot celoto.

Vseeno imam občutek, da ti tole razmišljanje ne bo čist všeč...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hja... ne razumes me zgleda. kakorkoli pac... :vio: --- :palec:

ja saj isto govoriva, samo da sem se jaz bolj osredotočil na sok, na splošno je kar dobro mal približno vedet kaj ješ.......

 

a midva govoriva o zdravilnem napitku, to pa ni hrana ampak se prodaja kot zdravilo, tko kot irmino olje, pa proznikova informirana voda in podobno, to sem kritiziral in o tem pišem, da ti pomaga samo, če verjameš, da ti.....

 

na tem segmentu pa vidim v tem predvsem samo komercialo in naivnost ljudi, da nasedajo....bil sem priča, kako je navadna moka zdravila ljudi, ker so mislili, da je kombinirani prašek, imam ogromno potrditev okoli takoimenovanih talismanih v vodi in še cel kup tega bi lahko naštel, a še vedno je edina resnica, verjami kako ti pomaga in pomagalo ti bo....prav vsako bolezen je treba raziskati do vzroka, prav noben aspirin, kii blaži bočečine ti vzroka ne bo približal ampak samo oddaljil...pa tud naomi ne....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bil sem priča, kako je navadna moka zdravila ljudi, ker so mislili, da je kombinirani prašek, imam ogromno potrditev okoli takoimenovanih talismanih v vodi in še cel kup tega bi lahko naštel, a še vedno je edina resnica, verjami kako ti pomaga in pomagalo ti bo...

 

Praviš: "...verjami kako ti pomaga in pomagalo ti bo..." Ne drži čisto, vsaj po mojih izkušnjah. Resnico ti pa itak vsak svojo tumpa...

 

Glede moke in ostalega pa prosim, da poveš kaj več kaj se je zgodilo, drugače nima prav velike teže ta stavek.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hudo. :sori:

 

:inocent: mogoc bad karma... se iz prejsnjih lifeov... sigurno pa je, da ce je mati dovolj podhranjena to lahko vpliva na otroka. tipicni primer je recimo pomanjknje vitamina D, ki ga dobimo ponavadi tudi s soncem ... zaradi miselnosti starsev, da otroka ni dobor izpostavljati soncu, je le ta premalo na soncni svetlobi in rezultat je lahko pomanjkanje vitamina D, in s tem posledicno neprimerna rast kosti ipd... primer: ploske noge, ki jih imam tudi sam ze od otroskih let.

 

 

 

preglednica prikaz vzrokov za nastanek hipovitaminoze

 

PRIMARNO POMANJKANJE:

 

1) Nezadostno prehranjevanje (anoreksija, post, pomanjkanje, revscina)

2) Neredno prehranjevanje (nevednost, prehrambeni tabuji, filozofsko pogojeno prehranjevaje, nenaklonjenost prehranjevanju ali kulinariki)

3) Apsorbcijske tezave (tezave z zobovjem, zelodcna insuficienca, jetrna insuficienca, tezave s crevesjem, crevesni paraziti)

 

SEKUNDARNIO POMANJKANJE:

 

1) Povecana potreba po vitaminih (hudi telesni napori, klimatski pogoji, obdobje rasti, nosecnost in dojenje, infekcisjke bolezni, maligni sindromi, latrogenost-posledicnost)

2) Povecano izlocanje vitaminov (dojenje, potenje, povecano izlocanje urina, diareja)

 

vir: ni zdravja brez vitaminov - gustave mathieu

 

temu bi dodal se toksicnost, zakisanost organizma ter pomanjkanje elektronov in elektrolitov.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Praviš: "...verjami kako ti pomaga in pomagalo ti bo..." Ne drži čisto, vsaj po mojih izkušnjah. Resnico ti pa itak vsak svojo tumpa...

 

Glede moke in ostalega pa prosim, da poveš kaj več kaj se je zgodilo, drugače nima prav velike teže ta stavek.

 

Sem že pisal enkrat o tem.....moj prijatelj zdravnik je imel namesto kombiniranih praškov (veš tko kot praški zaviti v papir) not moko, to j čudeže delal, kok hitr glavoboli nehal, pa srce normalno utripal in še cel kup.

 

Pa še komentar okol bolezni...ja težko je vzrok najti, a prav vsaka bolezen je le neko opozorilo neka šola...če nam uspe vzrok najti je pa premagana...tud jest sem se včasih spraševal zakaj mora naprimer dojenček tok pretrpeti, a danes vem, da so te informacije kolektivno zastopane in se pač v neki nalogi mora tako zgoditi, nekdo se mora nekaj naučiti in spoznati....

 

tudi žena ki trpi ob sebi pijanca in ga ne sune v rit, se ob tem uči, drugače bi ga skenslala, ali pa druga ki trpi in gleda svojega partnerja kako se okol drugih petlaj in podobno,

...sicer primerjava ni najbolj ta prava, a v osnovi je isto

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...