Skoči na vsebino

(Osnovno)šolske vragolije


Kristalka

Recommended Posts

najbol sm pa črtla telovadbo :o|o: in prfoksa ob živc spravla vsako uro....in je hotu na vsak način me prsilit dab delala vse tiste bedarije....smo mogl laufat recimo pet krogov za ogrevanje.....in je reku da bom laufala tak dolg da jih prelaufam.....jst pa lepo langzzam, čist na izi, tolk da ni mogu rečt da ne laufam.....no, do konca ure jih nism prelaufala x:o)x djed se je rezpoču od besa......

 

pa na vseh orientacijskih pohodih sm se zgubila zmeri x:Dx tak da namest da bi ta trapast pohod spravli do konca in najdli karkol smo že iskali so mogli vedno iskat mene x:o)x

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa na vseh orientacijskih pohodih sm se zgubila zmeri x:Dx tak da namest da bi ta trapast pohod spravli do konca in najdli karkol smo že iskali so mogli vedno iskat mene x:o)x

 

Super.

En moj kolega je pa na orožnih vajah, ki so ble nekaj običajnega v pokojni Jugovini, puško zgubu. Tud u redu, ne?

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: :eek: x:Dx x:Dx :vragec: x:px :wOOt:

Svašta! x:Dx

A taka tema je tud?

Prvič vidim... x:Dx

Bom kaj napisal ko se spomnim... xDDx

Je že daleč, ampak bilo je svašta... x:Dx x^x x:px

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V mali šoli: razbil šipo v vratih

1. razred: med izletom po Mostecu pobegnil vse do skakalnic,

4. razred: luščil omet s stene, ga namočil v vodi in metal v tablo,

5. razred: s sošolci zvečer po telefnu zafrkavali razredničarko,

6. razred: s sošolcem plezala po strehah in njegovemu sosedu zamašila dimnik,

7. razred: iz laboratorija kradel kemikalije in eksperimentiral,

1. letnik: spuščal rakete po hodnikih...

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
jaz sem pa uno sošolko, k je rekla, da se me boji, k sem agresivna in se derem, klicala domov po telefonu in ji spustila postnek na kaseti s takim nizkim glasom, pa še k se je dal snemat slow motion in sem posnela "prasica, prasica posrana (vem podn :V: )" in pol je povedala razredničarki, da jo je klical en sošolc in je rekel prasica. xsmx kriva pa v resnici jaz. x:o)x kaj čem, če jo je un posnetek spominjal na sošolca. x:Dx vem, bla sem nesramna, sam zdej nisem več taka. x:)x x:Ix
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx :vragec:

7. ali 8. razred...

Kemija, učila je pa razredničarka. :wOOt:

Z eno sošolko sva se pa raje šla mal fiziko pa... x:Dx x:Dx ...kaj vas briga... x:px x:Dx

In je opazila... :vragec: x:Dx

Njej nič...

Mene je z dnevnikom po buči, jaz pa v smeh.

Pa me je še enkrat, pa še...

In bolj ko me je tolkla, bolj sem se režal... x:Dx x:Dx

Je večkrat zlomila obe platnici dnevnika na moji glavi... :eek: x:Dx

Menda se mi še danes mal pozna... x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
x:Dx x:Dx :vragec:

7. ali 8. razred...

Kemija, učila je pa razredničarka. :wOOt:

Z eno sošolko sva se pa raje šla mal fiziko pa... x:Dx x:Dx ...kaj vas briga... x:px x:Dx

In je opazila... :vragec: x:Dx

Njej nič...

Mene je z dnevnikom po buči, jaz pa v smeh.

Pa me je še enkrat, pa še...

In bolj ko me je tolkla, bolj sem se režal... x:Dx x:Dx

Je večkrat zlomila obe platnici dnevnika na moji glavi... :eek: x:Dx

Menda se mi še danes mal pozna... x:Dx

to ti lahk jaz povem iz prve roke kr tko. x:Dx x:Dx x:px x:o)x ma sej smo vsi po malem čudni. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tale je sicer iz srednje šole, sam enivej x:Dx .......sm narisala eno slikco....tako mal abstraktno.....u bistvu je bla kr ornk slika, na ful vlek papir.......zgledal ja pa nekak tkole....hm......ženska od zadi, k sedi.....lase ma pa spete gor, tko nekak prekrižane.......svetovna slika, ker je zgledal vse skupi kt kurc u bistvu,,,,sam ipak se je vidlo da je ženska lohk tud........sm jo obesla na steno u šoli na taglavni hodnik.......in se podpisala gor tud seveda, moj ego pač ni prenesu dejstva da se neb vedlo kdo je umetnik x:Dx ....no kar je sledilo je bil ukor ravnatelja in obisk pr šolskemu psihologu x:o)x xcivx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

a kr k psihologu so te poslali? :O: in pol se čudijo, da je folk to k živčen ... bemu, če zatirajo vsaj kreatvini umetniški potencial ... :xx!: :o|o:

 

kaj pa una tvoja risba, k je nek polž zvit gor.... - kaj si sploh hotla povedat s to risbo, a je polž, ali .....? x:Dx :inocent: x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zabavno.. hehe x:Dx x:px

 

evo.. malo preuredila temo.. v malo bolj univerzalno.. :)

 

no.. mi smo pa lani.. v začetku drugega letnika šli za en teden.. pač.. Istra pa to... in so trije modeli razbili eno stranico-steno na wc-ju.. (to pol zgleda tak, a ko greš na wc maš pol zravn sebe še eno wc školjko.. pač.. smešno zgleda.. :) ) in seveda je naš razrednikk takoj sestavil teorijo da se je to zgodilo ponoči.. kak je on slišal da je počlo in levo desno da ve da sta kriva A in B... reko je pač, da bo cel razred plačal škodo

.. in no.. pol so mu pa ti trije fantje napisali lepo, da se je zgodilo podnevi, da je vse nardil C .. in bla, bla.. še nekaj je blo ampak se ne spomnim in denar so mu ali zravn..

 

no.. pol je pa stari biu tud faca pa je reko da so porihtali in ni pol nič blemov blo, niti do ravnatla ni prišlo.. pa nič :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja, tukaj bom pa bolj na kratko x:)x Ne vem, najbrž smo bili taki angelčki x:o)x ali pa me že daje skleroza.

Razen tega, da smo matematkarci stol in stene, na katere se je naslanjala premazali s kredo, da je bila potem vsa bela, se ne spomnim nič konkretnejšega. xrolleyesx

No, enega sošolca sem pretepla x:Ix in potem sem imela pred njim ljubi mir. Ja kaj sem pa mogla, če je bil tak samovšečen kreten pa še težil mi je :vragec: Jasno, da je bila to potem na šoli glavna novica in jaz glavna zvezda. Še dolgo zatem so na ta račun prihajale čestitke x:Dx

In al' veš, da ti ga vnemaš,

ti mu pevski ogenj daš,

al' se smel bo razodeti

vsaj pozneje, sam ne ve.

 

(F. Prešeren)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja jst sem bla tut bolj angelček, nikol nisem mela rada nekih vragolij ker sem se preveč razumela s profesorji - no po domače povedan sm bla čikn da bi kj ušpičla x:px

 

Sem pa tut jst pretepla 2 sošolca x:Ix v tretjem razredu sem enega na nos boksnila da mu je kri začela tečt, zato ker mi je skos govoril "Petra mi gre na jetra" x:Dx no pol sva opravla in sva se od takrat dobr štekala.

V četrtem razredu pa sem tut pretepla enega, me je neki zafrkaval pa puncam je gumitvist jemal z enim drugim sošolcem itd. Pol sva se pa zlamala totalno in men se ni blo za tepst ker sem bla nova v razredu (na drugo šolo sem prišla pač) in me je tip boksnil v trebuh prav po moško :xx!: :vragec: meni pa se je strgalo in sem ga na tla podrla, se vsedla nanj in ga začela s pestmi obmetavat :vtz: skoraj se je zjokal!!! No potem je pa razredničarka uletela in on ves histeričen da sem jst kriva / ona pa = Nene ne verjamem da bi Petra kaj takega naredila (!) ker sem bla pač straight A student pa tko, mirna, nova, sramežljiva itd.

 

PS: Pri drugi zgodbi moram popudarit najboljšo stvar, ki sem jo pozabila - midva na sredini okoli naju pa sošolci / bejbe so se drle "Dej ga Petra", tipi pa "Nabij jo Robi" hahaha, kot v ringu x:px

 

 

Uglavnem hudo, mislim da nas tut ta ni več nadlegoval potem :inocent: x:Dx :palec:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mi smo se tepli do konca... osnovne šole.. :vragec: :inocent: .. pa svašta se je dogajalo..

 

je pa res da zdaj na gim ne delamo nekega vlkega sranja.. niti z alkoholom na kakih ekskurzijah..če gremo npr samo za par dni.. ok, sej spije se ponavadi nekaj.. se pa ne nalivamo...falabogu

 

je pa Srbija čist druga zgodba... :) rakija pa to..

 

 

al pa Nemčija na začetku drugega letnika.. haha.. to je pa blo.. :D absolutno zmaga oni vlki šiptarski sladoled v telefonski govorilnici xg:Dx .. x:Dx še posnetki obstajajo.. ;) smo zadnjič pri sošolcu gledli pa se cepali zravn.. heh..

pa surf.. pa dva gasilna aparata... xg:Dx )

 

al pa.. smo bli pri županu v tistem nemškem mestu.. smo dobli juice v kozarcih... pa je en Jaka mel v nahrbtniku rdeče vino.. smo že točli :)

pa bierfass na vlaku.. xg:Dx .. ne bom pozabla tega.. :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Js sm bla celo osnovno in sredno šolo tak anglčk, da ga ne najdeš, po mojem :flowers: Prfoksi sploh vedl niso, da sm tm...

 

No, spomnem se, da sm v 2. razredu razbila eno vazo k smo se neki lovil po razredu....pa v 3. sm se stepla z enim sošolcem - jih je kr dobr dobil (sm bla skos bol v fantovski družbi, tko da sm znala tepst x:Dx

 

Ja, no....drgač pa razen kakih hudo originalno izvedenih plonkan in skupinskih reševanj kontrolk, ni kj omembe vrednga! Vsaj ne kj tazga, pr čemer sm sodelovala. Smo se pa vedno mel full dobr. Sploh v sredni šol sm mela full dobr razred - smo se dobr razumel in vedno dosegl kr smo hotl xokx

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
Hoj! x:)x

No, veliko vas menda ne ve, da bom letos končala 8. razred osnovne šole! x:Ix x;)x

 

In me pač zanima, kaj ste vi lepega (al pa tud ne) ušpičli v osnovnošolskih letih! :vragec:

 

Mi smo zadnjič eno okno razbili, v prvem razredu pa smo vrata dol s tečajev vrgli

x:Dx Se pač zgodi!

 

No, ste bili poredni?? x:px :vragec:

Jz sem bla v osnovni šoli res dost poredna.Največja strats so mi bli pretepi s fanti.Sem tud ukor fasala zaradi tega.No,hvala bogu sem se pol umirila ,tam nekje v 8.razredu,ko sem se zaljubila v sošolca...Prej pa..sami šoki....

Sj ne morem verjet,kk fantovsko sem delovala.. x:Dx

 

V srednji sem bla pa že čist ok,nisem več rabla pretirane pozornosti..

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...