Skoči na vsebino

Tibetanske vaje


Recommended Posts

Kroko đojn it!

 

 

šifra:tibošmelleperokemepaleporit.press

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:OoO:

 

 

xredx jutri začnem

 

 

:farb:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx Ni kr neki....a ne vidiš, da si voljo dajemo....črnci x:o)x

 

 

silver....kar si želel si dobil, eni delajo po 21 krat, drugi so se pa hoteli samo preštet....

 

 

x:Dx sicer so vaje res preproste, ampak od vsakega , ki ji dela se lahko kaj naučiš....

 

Jaz sem po pol leta ugotovila, da jih delam čist mim :xx!: Ko sem izboljšala tehniko, so bili tudi rezultati boljši x;)x

 

xyesx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Cosma...jutri=danes .... x:Dx  x:)x  :palec:

 

 

 

ja, mami :rolleyes:

 

 

:sniky:

 

 

otresanje=grlena čakra x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pol mam js 10! x8Dx

 

ampak priznam, sem imela teden dni pavze... in bolečin v križu in zapestju ni več!!! :palec: yes, zgleda da sem res pretiravala z vadbo?!!

 

tko da zdej pa res čist uizi, 5 ponovitev (pa makko-ho stretches)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poglej, koliko postov ima Marsa, zdaj si pa zamisli, da bi jih vsi imeli toliko :vragec:

 

 

p.s. ona že ve x:px

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj. x:o)x glih hotla sem rect - zato da pac sam jaz tolk obvladam... ;)

Pol pa vedno povem sam en del, tanajboljs pa zase zadrzim... x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...Pa nekaj drobnih fint je, ki se jih ne da napisat...ti bom enkrat ob priliki pokazala x;)x

Ko bi jaz kdaj ujel tako priliko.

Pred leti sem redno delal vaje, nisem imel kakšnega občutka, kako so pomagale. Tudi na to sem pomislil, da kakšne finte ne vem. No, nekaj teh vaj je univerzalnih in ne bi bilo nič narobe, če bi jih spet začel izvajati. Delati vaje. O vajah pa tole iz enega mojih podpisov:

 

Vaja dela vajenca. Mogoče mojstrskega vajenca. Za mojstrstvo je treba vložiti še srce. (Piko Is talk)

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jz bi pa rada pršla na več ponovitev... samo zjutraj takoj ko vstanem jih ne morm več delat... mogoče da bi še zvečer eno rundo? xscratchx xyesx xrosex
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vaja dela vajenca. Mogoče mojstrskega vajenca. Za mojstrstvo je treba vložiti še srce. (Piko Is talk)

 

:palec: :2src: xokx

 

1. Pravilo, ki se ga da napisati je : Delati jih moraš redno, po možnosti zjutraj približno ob isti uri....

 

2. Vztrajati in pustiti času čas...ahja, Piko ....

 

Križ me ne boli več, pa v vratu tud ni več bolečin....

 

 

Začela sem pa po tri ponovitve...k o m a j, s t e ža vo in z odporom...Iz čiste trme...S prav nič vere v to, da mi bo kaj pomagalo...

 

Bi se reklo iz obupa, k uni na Titaniku, ko so igrali čisto do konca...

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...