Skoči na vsebino

Tibetanske vaje


Recommended Posts

jst tud delam tibetancke. ze en teden x:)x x!x ampak nisem prepricana, da jih delam prav... se mi zdi da pri cetrti in peti vaji naredim kar nekaj po svoje. sploh cetrta... mogoce mam prekratke roke -v sedecem polozaju mi roke ne pridejo do tal... se se komu isto dogaja?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se vam pridružujem v štetje, le devet ponovitev, vendar redno. Ni fizičnih rezultatov, vendar potem lažje meditiram.

 

Vas je fajn brat, kako se tako z besedami igrate.

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A jest štejem, k sem nežna do sebe, pa naredim samo 3 ponovitve? Lahko bi imeli nekaj kategorij a la poskuševalci, zajebanti, manj pridni, skoraj resni, povprečni, delujoči, ultra športniki.....

 

 

vsakdanudarim200trebušnjakov.press

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vas je fajn brat, kako se tako z besedami igrate.

Temu se rece besedena masturbacija x:Ix x:Dx

 

 

Glede tibetanckov, vstal ob 6tih, naredil tri ponovitve,koncal, se umiril, fasal rahlejso srcno aritmijo, srce ponorelo , dva hitra udarca, en pocasen, nekako v tem ritmu, razbijalo kot noro, zdaj je tudi to nehalo.

Pa so mi ocitali, da imam kamen namesto... :eek: :vio:

Imel kdo podobno izkusnjo ? Cudno, skratka...

 

Za prvo vajo nisem preprican, ce jo sploh razumem in ce jo izvajam pravilno w:Iw

 

 

Nadaljevati je treba, nadaljeval bom. x;)x (not my words , exactly)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To s srcem...nic taksnega, sem pac obcutil, pa sem napisal.

Pa zraven tudi napisal, ce je kdo dozivel podobno, naj napise.

 

Malenkost, jasno, nic posebnega.

Nisem panicen zaradi tega, ce bi bil, bi poklical 112, ne pa pisaril tukajle... x;)x

 

Jutri jasno nadaljujemo..novim dogodivscinam naproti :palec:

 

P.S. Soncna, a ti mene malo j.. :eek: :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Veš, kaj, lia, če ti ta navadna telovadba paše in opažaš pozitivne učinke, potem že ne more biti tooolk narobe :palec:

 

pa tudi, kje pa piše, da moramo vsi vse delati enako... saj smo vsi unikati, vsak ima malo drugačno konstitucijo in vsak mogoče rabi razvijati nekaj drugega x:)x

matr sm zdej pametna, sam čist gvišn tut jst vse narobe delam

ポローナ

 

 

Pikapolonica (my blog)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kwa ste face. Jaz tudi v snu, nisem pomislila, da kaj narobe delam. Kr delam!

 

 

šifra:eniimamovednoprav.press x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

@ my middle name x:px

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaksni perfekcionisti... xrolleyesx

'narobe' jih delate in to ste zdaj kar nenadoma postekal iz opisov mroda krokota. :D

Pri enih vajah je tezko 'presaltat' v drugo vajo, pa je mal storast vse skupaj.

Nic ne de.

Tamle sem nekje videla 'prekratke roke', sem se morala prav posmejati. :)

 

Delas jih CIMBOLJ tekoce (kot se pac da) in ritmicno, si pozoren na vse, a NE V KRCHU totalnem.

Kroko, ja, saj sem jaz ze nekajkrat v tejle temi poudarila, da so zelo mocne za srce, zelo jang, to je tudi eden od razlogov, da jih ne delam skoz oz. redno.

Ipak bi rekla, da si kaj narobe dihal al kaj tacga. Al pa prehlastno se lotil.

 

Sicer je kot pri jogi - praviloma je vdih, ko je obremenitev, ko se napne. :palec:

 

Vidim, da je par novih - pozdravljeni in dobrodosli! :palec: x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

'narobe' jih delate in to ste zdaj kar nenadoma postekal iz opisov mroda krokota. :D

Hehe, sem pa res zajeban kot pajkova rit x:Dx

Ceprav, ce bi bil tiho, pa ne bi nikoli dobili priloznosti, da jih delate pravilneje x;)x

 

 

Glede srca, saj bo, pravzaprav sem zadovoljen, da sem dobil nek fedbek, vsaj vem, da stvar "prijemlje".

 

Priznam, za ene stvari sem malo kilav, ko jih je treba osvojiti.Npr. v vrtcu sem se zadnji v svoji skupini naucil voziti kolo, hej, zdaj sem pa skoraj drugi Lance. x^x

Se mi zdi, da ce 'tisto' ne najdes ravno na cesti, ce se potrudis za to, ce vlagas dosti casa v to, da konec koncev tudi bolj cenis.In to tudi steje.

Potrpezlivost je bozja mast (samo bognedaj se mazati z njo :vio: ).

 

Dosti modrovanja, nadaljujemo jasno. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Le daj in porocaj! :palec:

 

Ah, meni bi vcasih kar prav prislo, ce bi se me namazalo s tole mazhico mal... x:px x;)x

 

Nic hudga, jaz pa sem les za tehniko. :8):

 

Za telovadbe in tole pa sem zelo... dojemljiva... hitro se lotim, sama probam vse, pa vztrajam se kar. Matranja pretiranega pa itak ne maram (recimo nisem za kak maraton :eek: xrolleyesx, se ti mescha?? Sem bila pa najhitrejsa v razredu (isti cajt kot tipcek, kar ni bila praksa, zenske so vedno imele mal krajsi cajt) na kratke proge... torej, me izstrelis, pof. ck.). Dam vse od sebe, a ne cele ure... :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xscratchx

sem danes po dveh dneh premora spet na treh ponovitvah (bom vsak dan jih dodajala zaradi premora)... ne vem no, jaz pa ravno kakšnih ekstremnih rezultatov ne vidim, razen če jih vidijo drugi, oz. mogoče bi bilo pa moje počutje še bolj dol, če jih ne bi delala... torej pozdravček od slabostnobruhajoče Ksenije x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po devetih dneh sem spet začela s tibetanci. Dokaj zakrnela sem- sem vse dni praktično preležala le makko vaje sem delala vsak dan, danes sem pa najprej naredila te , potem pa še tibetanske pa je blo dokaj v redu-v vratu me "šteka".

Selene xsrcx :palec: . Objem z Obale. xrosex

fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz imam tibetančke kar prisvojene, je slaba vest tista, ki me prisili vsaj 32 ponovitve naredit... zase sem pa v preteklem letu zelo veliko storila in spremenila način življenja... tko da tibetančki ostajajo še naprej stalnica ob jutrih, samo ne vem, ni pa tistega filinga da sem po njih polna energije, mogoče bo treba dozo pvoečat, ker po letu dni sem še vedno na 9 ponovitvah... vprašanje - med menstruacijo jih ne delam, na koliko ponovitev po njih, jaz grem na tri... a bi šla recimo lahko na toliko, kolikor sem jih izvajala pred pričetkom m. x:o)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če sem v knjigi prav razumela, greš na začetno število ponovitev, samo da jih hitreje dodajaš.Sama se tudi kar sučem ok. 9-12 ponovitev.Mogoče pa enkrat poskusiš po premoru od tam, kjer si končala? xDDx .Lp
fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jz mislim da je že cajt da se jz premaknem... sam men je 7 tako lepa številka... vse v mojmu lajfu je na 7... sam sej če bi se potrudla bi lahk nardila 2x 7...hehehehe xokx :shsh:
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm.. ko sploh mi nč ni aiwa.. tko po počutju..

razen od petka ko sem dve uri badmington špilala.. se komi vlačim okol.. x:Dx x:Dx ampak se izboljšuje.. itak, kadarkol me kej napade, jst nč ne čutim, sam izvidi pokažejo. Debela koža, menda. x:Dx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej fizično se ne vem kaj ne pozna... edino za brata vem da ga je skoz neki zeblo... drugač pa ne... edino mal bl živčni in razdražljivi ljudje :inocent: :flower: x:Dx x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...