Skoči na vsebino

Tibetanske vaje


Recommended Posts

Jaz sem se pa danes (pa tudi včeraj) zbudila prezgodaj - ne vem ali zaradi tibetanskih vaj ali nasploh zato, ker zadnji teden načrtno vsak dan malo migam (hodim, plavam, hodim z vmesnim tekom).

 

Danes sem zreducirala tibetanske vaje na 3.

Celo noge sem zravnane dvignila v zrak in jih spustila x^x - včerajšnji musklfibr je ža precej minil xDDx

 

Ura je že pol sedmih zvečer, jaz pa še vedno v ful budnem stanju. Skoraj ne morem verjeti!

 

Bom poročala, kako deluje čez kak teden, ampak danes sem navdušena.

 

Folk se ne more stegnit z rokami, s prsti se ne more dotaknit tal, otroci!!!!!!!!!!!!!!

Marsa, sori, ampak jaz tega že kot otrok nisem mogla, če sem ogreta pa s prsti le nekako ravno za silo pridem do tal.

So mi verjetn pozabl vgradit kako elastiko v hrbtenico x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, meni so jo k sreci vgradili. ;)

saj ti pravim!!!

kok je bil tim kar besen, ko sva ob reki na neravnih tleh sedela, pa jaz prec v lotus, tim pa ni mogel, no, jaz pa sedim v lotusu in se mu ful rezim. :P

namest da bi on in jaz vsa lesena, stara. :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se tudi isto dogaja - zbudim se brez ure :) In to mi je tako fajn. Ko sem se pritozevala,da zglčedam kot balon.... zdej se mi je vse spravilo v normalo :palec

 

Mi je hecno, da se nekaterim zdijo vaje tezke, meni pa sploh ne- mogoce jih pa narobe delam , ampak meni je tako fajn pa bom tako nadaljevala dokler mi drugac ne "klikne".

Sicer jih pa skoz delam po sedem, ne vem zakaj, ampak tako mi najbolj pase.

Uzivajte!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Mi je hecno, da se nekaterim zdijo vaje tezke, meni pa sploh ne- mogoce jih pa narobe delam , ampak meni je tako fajn pa bom tako nadaljevala dokler mi drugac ne "klikne".

Sicer jih pa skoz delam po sedem, ne vem zakaj, ampak tako mi najbolj pase.

Uzivajte!

Zivjo, dobrodosla, :palec: :vio:

 

Kaj pa tko hecno sklepas?

Fino ti jih je delati, dobro se pocutis, in zato sklenes, da jih mroda narobe delas? x:o)x

hecno.

navadno ce vse smooth poteka, si lohk mislimo, da glih prav delamo. :)

 

7 je ok, ce ti pase (men je 13 ponovitev recimo mal velik ;) :)).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da jih narobe delam sklepam po tem ker je vse tko lahko :) ah, sej sem cela hecna :)

je pa se nekaj... delam jih ze en mesec in od takrat sem prehlajena, kasljam, smrkam.... prej pa nikoli nisem bila niti prehlajena, da bi pa tako kasljala pa sploh ne. kaksen razlog? se mi cisti grlena cakra ?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer ne bi trdila, da vem, kaj točno se ti dogaja, vem pa da telo prihaja v ravnovesje in se mora razstrupit in ko se razstruplja, gre iz telesa veliko sluzi.Drugače pa mene grlo vedno "praska", ko delam vaje...
fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, res je Gilly, to je mozno in verjetno, ima pa zelo point julijana tudi. xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec: joj kaj si me spomnil

smo se v čvekalnici zafrkaval glede enega našega podviga na eno goro in beseda je nanesla kako bo Akutek nesel mojim 95 kg (šala) potem me pa zagleda pa pravi, ma kje skrivaš ti te kile :vragec: je resno zgleda zagrabil :D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se tudi isto dogaja - zbudim se brez ure :)

 

Noro! Jaz se že 4 dni zbujem pred zvonjenjem ure xDDx - prej sem pa pogosto šele na zvonjenje tretje budilke vstala.

Sploh ne morem verjeti!

 

Vseskozi sem ve nekem ful budnem stanju čez dan (tak smešen filing, ko mi oči ne lezejo skupaj na vsake toliko časa x:Dx ). In zvečer sploh nisem tisto . kako bi rekla - ful crknjena. Ampak zaspim pa takoj, ko ležem.

 

Vaje so mi ful všeč - tako malo časa zanje, pa tak učinek. Danes sem na petih ponovitvah.

 

Še kar ne morem verjeti čisto zares, če lahko pol ure gibanja na dan in tibetanske vaje res prinesejo totalen preobrat, ampak očitno ga.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A je možno, da sem po Tibetanskih nervozna, ali je to trenutni vpliv Lune?Sem bila kar nekaj časa na 5-7 ponovitev, zdaj sem pa v malo več kot enem tednu prišla na 11...Tako čudno nervozo čutim-če pa spijem pravi čaj-zeleni, črni se mi pa zdi, da me bo razneslo. Ne vem...Pa sem delala v preteklosti že več ponovitev, pa še nikoli nisem kaj takšnega občutila.se mi zdi nehumano do mene in drugih, ki so v moji bližini. :cry:
fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

počakaj da vpliv lune mine, potem boš pa videla...

jaz sem tud danes šla na 11 ponovitev in se mi zdi prava cifra ( telo preplavi toplota, prebudila sem se, malce spotila, bom videla kaj bo čez dan - mogoče me celo pospravljalna mrzlica zagrabi ;)). A spijete pred začetkom vaj dovolj vode? Jaz včasih ne...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj in danes sem pred vajami popila 3 dcl vode , počakala, da se je "premaknila" iz želodca in veš, da je boljše xDDx . Sicer sem itak bolj čudne volje, ampak v mejah znosnega. Hvala x;)x xDDx
fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je blo tud slabo zadnjih par dni k sem delala Tibetančke...pa še lih menstruacijo sem mela....pa pravte da Luna vpliva....huh...same zanimive in nove stvari spoznavam o sebi x:px

 

sem pa ze kr neki casa na 5 ponovitvah...mi najbl paše, pa še časa ne vzame velik x8Dx x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dons zaspala - pa nism - mogoče bom popoldne :o|o:

 

drugač pa - tud 15 ponovitev ti vzame zlo mal časa - celih 13 minut x:Dx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj tud jaz, je vec strani se nabralo 'neprebranih', skoz okol sibam, mal sam kuknem, kje se mal pojavim... 90% tem pa niti berem ne, kaj sele komentiram...

 

Hvala, se kar. :vio:

Ti pa 'po starem', vidim, dobrovoljno... (bi sedel tud men kaksen lev tkole mal x;)x)...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...