Skoči na vsebino

Tibetanske vaje


Recommended Posts

Ahoj! x;)x

 

Dons sem pa jst bla samo na 7 ponovitvah.... x^x ...sem tok matasta.

 

Sej bo bolš x:Dx xsrcx :inocent:

"Ljubezen ja stanje Bitja.

Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.

Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.

Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V prejšnjih postih nekje smo debatirali o kombiniranju tibetancev z drugimi vajami.

Včeraj me je zaneslo, da sem po več letih vzela spet knjigo v roke... Bila sem presenečena- iz knjige se namreč nisem spomnila nič kaj drugega kot samih vaj... x:)x

Pri vprašanjih in odgovorih piše pri vprašanju "ali lahko vaje izvajam tudi v kombinaciji z drugimi vajami" - da DA -na vsak način!

Citiram: "teh 5 obredov pomaga vzpostaviti ravnotežje v vrtinčenju čaker in telo postane tako še bolj dovzetno za dodatne telovadne vaje, na katere smo navajeni"

Zato je meni tako super potem delati še Makko-ho vaje in par drugih joga stvari in se mi zdijo tako zelo učinkovite!

 

Piše tudi, da en dan v tednu lahko preskočiš, kaj več pa ne....

Piše tudi, da se menihi zavrtijo le kakih 10 x, da ni potrebno kaj več.... (vrteči dervši pa več stokrat..)

Priše tudi o prehrani.... Nič drugega kot ZDRAVO KOMBINIRANJE PREHRANE oziroma ločevalna dieta, o kateri smo že tolikokrat pisali tule na forumu x^x

Piše o vizualizaciji ob izvajanju vaj in moči pozitivnega mišljenja...., pozitivne afirmacije... pravzaprav je noter kar dosti različnih tehnik za zdravo življenje.

 

Danes sem delale 9 tibetancev in potem naprej še vse "moje" stvari... in me kljub slabemu vremenu kar razganja od energije x^x

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.

Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.

Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

 

 

w:Iw jst pa še kar xsrcx xsrcx xsrcx 3x 7 dan na dan , pa še zmeraj se moram trdo prjet v roke ali pa se okol prnest x;)x tud za vse ostale vije vaje x^x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz jih delam zjutraj, se ENKOL pozabu :palec: x^x

Zdaj sem na devetih ponovitvah (ceprav,ne vem zakaj, nimam dolge lajtnge, razumem ponavadi ze s prve x;)x )

 

Pa vedno v kleti jasno.

Da me ne vidi kaksen Kitajec.

 

nemarajonickardisipotibetu.press

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src: se ti že pozna, sem vidla na ta frišnih fotkah

 

x;)x xokx

 

kajšelebo.press

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tud jaz dones 10 ponovitev, sam pri 5.ze malo zadihana. xDDx

Pozdrav Silver x:Ix , ti pa zmeraj ze na vsezgodaj eno pozitivno energijo xegox :hepko: x:Dx ven sekas.....lepo to, kar tako naprej :palec:

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Krasno Daisy, jaz sem tudi pozabila kaj vse piše notri, sem vesela, da si to povedala, sploh glede vrtenja.

Imam pa še eno vprašanje, glede tretje vaje, a se najzaj nagnije samo vrat in ramena in prsi izboči ali se tudi s telesom nagnije nazaj.

 

Jaz se zelo močno cela, tudi s telesom nagnijem nazaj, pa sem začela dvomiti, da je to prav.

 

A ima kdo kakšno mnenje?

 

Me veseli, da nas je veliko, ki nas druži to jutranje početje.

 

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>misty... x:Ix  x;)x

 

a si že slišala, kako Škof, vratar Celja PL tako lepo ... z zanosom zapoje ...tam kjer murke cveto  ...  x:)x

 

Saj prov, kar naj :palec: Mogoce pa pol boljse brani gol, ke pa te ves x?x

Ne gledam sportnih tekem. x;)x x:Dx

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro, dober dan -kdo je še zaspan? xbendx Tibetanci so me zagreli.Je mrrrzzzlooo-kot, da je bila pomlad le iluzija x:o)x

Mihela, jaz pri tretji vaji nagnem nazaj glavo in ramena, prsni koš pa izbočim. xsrcx

fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jutro skupinca moja :lol:

jz sem jih prvi 7 nardila. zdej pa čajček spijem pa še drugih 7... je lažje kot 15 na enkrat... hihihihi... bom razmišljala potem že počas če ne bi tko k lia 3 x 7... ampak za enkrat še ne.. :switz:

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Krasno Daisy, jaz sem tudi pozabila kaj vse piše notri, sem vesela, da si to povedala, sploh glede vrtenja.

Imam pa še eno vprašanje, glede tretje vaje, a se najzaj nagnije samo vrat in ramena in prsi izboči ali se tudi s telesom nagnije nazaj.

 

Jaz se zelo močno cela, tudi s telesom nagnijem nazaj, pa sem začela dvomiti, da je to prav.

 

A ima kdo kakšno mnenje?

 

Me veseli, da nas je veliko, ki nas druži to jutranje početje.

Vse dobro,

 

Mihela

Pri tretji vaji gre za raztegovanje gornjega dela telesa, tako da se ne nagibaj nazaj cela- le od pasu navzgor.

Zato so tudi spodvita stopala. Če poizkusiš vajo narediti z iztegnjenimi stopali, boš videla, da se boš bistveno lažje nagnila nazaj... Mislim, da so stopala ravno zato spodvita, da lažje resnično raztegnemo le zgornji del trupa, ne da bi se nagnili nazaj. Tako se maksimalno raztegnemo tudi v pasu.

 

Zelo dobro je (sploh pri vseh podobnih vajah) da imamo stisnjene kolčne in ritne mišice, da nam boki mirujejo in s tem varujemo križna vretenca pred poškodbo. Smo stabilnejši. (Stisneš rit in spodnji del trebuha).

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.

Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.

Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobro jutro. danes ste pa pridni x:)x jz sem jih včeri 1 x 15. dons bom pa tud verjetno tko... al pa 2 x 7 x:Dx x:Dx

 

lep dan vam želim. upam, da ne misli preveč dežvat... jz bom spet vn pobegnila x:o)x

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tibetancev sem devet

naredila danes spet.. :palec:

Vse sem ude si pomela,

vse sem čakre zavrtela.

In sedaj me kar razganja

energija nevsakdanja! x:Dx

 

Tibetanci so zlato,

probaš, rečeš: TO bo TO ! x^x

Okrog skačeš kot navit,

da te je že vsakdo sit! :xx!:

 

x:o)x x:o)x x:o)x

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.

Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.

Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Daisy in hvala Julijana, se mi je kar zdelo, da je potrebno vaciti na tak način.

 

Jaz začela s 15. Ni velike razlike glede na trinajst, presenečena. Končno so se začele kazati spremembe tudi na telesu, to me zelo veseli.

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa še živela AFŽ...

Tudi meni se danes ni kaj ljubilo, pa sem vseeno "zdeklamirala" ves moj repertoar zjutraj.... Sedaj ko berem kar precej o teh stvareh, si kar ne upam privoščiti, da ne bi tega naredila vsako jutro. Zadeva je res krasna in deluje na več koncih!

 

Cel teden me je razganjalo od energije (vaje sem po dolgem času začela redno in "ozaveščeno" delat šele prejšnji vikend, bila sem dokaj brez kondicije po operaciji itd....), za vikend pa so se začele pojavljati reakcije... špikanje in bolečine tam, kjer sem imela terapije ali poškodbe...

Očitno energija prebija... :palec: Prav hecno- tako me je bolelo na enem koncu, kot že dolgo ne- ampak samo nekaj ur- potem je izginilo kot kafra... In se je kar malo selilo sem in tja....

Zjutraj pa sem bila lena in najraje ne bi.... pa pomislim na vas, kako napišete, da se vam ne ljubi, pa vseeno "stisnete" tiste par tibetancev skoz...in jih naredim še jaz. Ko se pa zalaufam, mi ni problem narediti še vsega ostalega (moj železni repertoar - 30minut) x^x

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.

Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.

Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...