Skoči na vsebino

Kaj vas spravi v dobro voljo in vam povrne elan?


afrodita

Recommended Posts

  • Komentarji 219
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

ce je sonce, ko se zbudim… zavest, da ta dan nimam več nobenih obveznosti… ko zagledam morje… prava muzika… opazovanje in božanje mačk … vonj hrane, če pridem domov lačna… dober nakup… odhod od zobozdravnika… če je on dobre volje… …
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

danes me je ful stvari spravlo v smeh...in to take, ki me ponavadi ne x:Dx :vragec: ...bedarije v službi na primer, pa bluzenje kok je kakšna stvar fajn, medtem ko se išče čudne rešitve...za ne verjet x:Dx ...danes me skrajno v dobro voljo spravlja lastno sco razpoloženje... :vragec: x:Dx x:px :vtz: ...čista poezija...

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 2 years later...

Včeraj sem iskal temo "kaj naredite, ko ste slabe volje" pa je seveda nikjer ni bilo. Danes sem se spomnil, da je mogoče naslov obraten. In res...

 

V dobro voljo me spravita

in Dennis Kucinich. Poslušat njune govore je res osvobojoče, saj sta lep primer, kako se da kljub vsej korupciji v politiki in podtikanjih preživet in obdržat smisel za pravičnost. Sta lep primer, da je kljub vsemu vredno stati na trdnih temeljih pravičnosti in se ne pustit "sprovocirat", četudi si v manjšini.

 

In sedaj upajmo da je nastopil NJUN čas. Če malo spremljate neuradne vire, imata izjemno podporo - predvsem tistih, ki ju poznajo. Na prvem mestu je tu internetna populacija.

človek, zbudi se..

 

"Velika Pot je lahka, vendar imajo ljudje raje stranske poti." Tao Te Ching, 53

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...