Skoči na vsebino

Nekaj novega na forumu


Mitja

Recommended Posts

Hej

 

ob postavitvi LN na novi tehnologiji sva pripravila tudi nekaj novosti na forumu. Za zacetek ste mogoce ze opazili nov header, kjer imate na voljo hitre linke do vseh glavnih strani na Luninem netu (ja, imamo dnevni in tedenski lunin koledar, tedensko in mesecno astro napoved, online izracun horoskopa, trgovino, chat, veliko zanimivega branja o astrologiji, naravnem zdravljenju, vplivu nebesnih teles na nase pocutje, pa novice, napovednik dogodkov itd... x8Dx )

 

Od tega trenutka pa imate na voljo tudi statistiko zadnjih objav na celem ali posameznih forumih, lahko si ogledate seznam tem z najvec odgovori (vroce teme) in pa teme, ki so najbolj brane.

 

Da bo se bolj zanimivo x:Dx x^x x;)x

 

Zadnje objave

Vroce teme

najbolj brane teme

Mitja
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj Admin

 

Odlično! Na ta način bosta potegnila kakšnega obiskovalca na forum več.

In tisti menuji zgoraj na forumu so tudi kul.

 

Kaj pa lestvica tem, kjer je največ "vsebine" - kjer je največ besedila?

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, Marsa, Admin

 

Marsa, ti gotovo spadaš med tiste, ki na forumu tudi zares nekaj napišejo, kjer vsebina nekaj velja.

In res mi ne gre le za to, da bi bil bolj na vrhu lestvice, se mi zdi pa malo noro, da so na vrhu lestvice tisti, ki si ponoči vzamejo pol ure časa, nakvakajo na poste nekaj štoparskih znakov, smeškotov in kakšno kratko pripombo, imajo 50 objav itn.

 

Takšen način diskreditira tiste, ki so vsebinsko močni, ki na dan morda zapišejo 3 ali 4 objave, pa so le-te nekaj vredne.

 

Morda bi tu prišel v poštev neki način izbiranja populatnosti članov med seboj in/ali tudi z vajine strani.

 

Zakaj?

 

Prišleku, ki pride na forum in izbere nekaj najboljših članov za ogled, se lahko včasih zazdi, (če nimajo sreče) da jim hudič izbere ravno pravega - in dobijo napačen pogled na cel forum, na dogajanje tu gori, ki nosi veliko človeške vsebine in prav je, da vama prinese tudi nekaj, s čimer si bosta lahko kupila kaj več kot kruh mleko in računalnik za vse tole.

 

To so moji argumenti. Seveda pa je odločitev in urejanje na vajini strani.

Hvaležen sem vama za to, kar nudita in upam, da je moje delovanje na forumu prineslo sem tudi koga, ki je/bo prav zato v Lunci izbral kaj primernega zase!

 

Veliko uspeha, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....MAŠ PREVEČ TEKMOVALNEGA DUHA.TAKIH JEST NE MARAM... IN RAVNO TAKO RAZMIŠLJANJE KALI IN DAJE POVODE; SEJ VEM, DA SI NEKOČ ŽE TO IZJAVU,PA ŠE PRVI SI BIL, SEJ MAŠ SVOJ TOPIC, ZADOVOLJI SE S TEM x:)x :palec:

forum nudi vsakmu sodelovanje, cifre nimajo nič ..a sploh morjo bit.....očitno si se združil s ciframi......no tko ti bom jest odgovoru.SEJ SI MOJSTER S SVOJIMI CIFRAMI ITAK. MAŠ s tem vse ,pa še edini si v Slo. naj ti prišepnim, da sm jest vrgu svojih postov enih 100 pa še kej več, pa se cifra neč ne spremeni, morda ni tk uštiman program.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

hehe

lohk bi mel grafke....kdo, kdaj kolk....a je v tem chasu k pishe na shihtu al na malci, al je doma...

skratka...TOP LISTA...hehe

 

 

666chvekavih lunatikou+ :vragec: ....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....MAŠ PREVEČ TEKMOVALNEGA DUHA.TAKIH JEST NE MARAM... IN RAVNO TAKO RAZMIŠLJANJE KALI IN DAJE POVODE; SEJ VEM, DA SI NEKOČ ŽE TO IZJAVU,PA ŠE PRVI SI BIL, SEJ MAŠ SVOJ TOPIC, ZADOVOLJI SE S TEM  x:)x  :palec:

forum nudi vsakmu sodelovanje, cifre nimajo nič ..a sploh morjo bit.....očitno si se združil s ciframi......no tko ti bom jest odgovoru.SEJ SI MOJSTER S SVOJIMI CIFRAMI ITAK. MAŠ s tem vse ,pa še edini si v Slo. naj ti prišepnim, da sm jest vrgu svojih postov enih 100 pa še kej več, pa se cifra neč ne spremeni, morda ni tk uštiman program.

Dobro jutro Pokowc

 

Kaj mi je to všeč, ko tako hitro pride feedback. In potem hitro lahko izvem kaj od tega, kar sem razmišljal moram pregledati, preveriti pri sebi, mogoče malo bolj izkristalizirati pogled.

No, tukaj imate takšni kot si ti - ki ste na forumu precej dalj časa, več izkušenj in ste že bolj "zlikani" - vsaj nekateri. Nekaterih pa se nič ne prime in jih tudi ti Pokowc ne poskušaš več uglaševati.

 

Hvala za feedback, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, Marsa, Admin

 

Marsa, ti gotovo spadaš med tiste, ki na forumu tudi zares nekaj napišejo, kjer vsebina nekaj velja.

In res mi ne gre le za to, da bi bil bolj na vrhu lestvice, se mi zdi pa malo noro, da so na vrhu lestvice tisti, ki si ponoči vzamejo pol ure časa, nakvakajo na poste nekaj štoparskih znakov, smeškotov in kakšno kratko pripombo, imajo 50 objav itn.

 

Takšen način diskreditira tiste, ki so vsebinsko močni, ki na dan morda zapišejo 3 ali 4 objave, pa so le-te nekaj vredne.

 

Morda bi tu prišel v poštev neki način izbiranja populatnosti članov med seboj in/ali tudi z vajine strani.

 

Zakaj?

 

Prišleku, ki pride na forum in izbere nekaj najboljših članov za ogled, se lahko včasih zazdi, (če nimajo sreče) da jim hudič izbere ravno pravega - in dobijo napačen pogled na cel forum, na dogajanje tu gori, ki nosi veliko človeške vsebine in prav je, da vama prinese tudi nekaj, s čimer si bosta lahko kupila kaj več kot kruh mleko in računalnik za vse tole.

 

To so moji argumenti. Seveda pa je odločitev in urejanje na vajini strani.

Hvaležen sem vama za to, kar nudita in upam, da je moje delovanje na forumu prineslo sem tudi koga, ki je/bo prav zato v Lunci izbral kaj primernega zase!

 

Veliko uspeha, Vojko

Vojko, lahko pa pogledaš tole tudi tako, da vsak nekaj doprinese za raznolikost foruma. x:o)x

Si predstavljaš, kako bi forum izgledal če bi bili posti samo po enem od teh tvojih opisov? Saj tudi v življenju srečujemo ljudi, ki neprestano nekaj čvekajo in nimaš kaj dosti od tega ter take, ki so bolj redkobesedni pa takrat zveš dosti koristnega, ... x:)x

Res je, da je včasih malce težje najti tisto kar je zate koristno, zanimivo, ... ampak tudi to ima verjetno nek svoj namen. xsrcx

 

x;)x x:)x

http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/71.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj, Otozna in vsi!

Ja, selimo domeno in tole refreshanje vzame ful vec casa, kot sva mislila.

Saj morda dava obvestilo, predhodnega pa nisva dajala, ker je uletelo v bistvu spontano, naneslo je, da sta kar vse preselila, zato nisva prej nic obvescala, ker nisva niti bila ziher.

Ker pa 'sem jaz tezila, da mora selitev biti se v Sco in pred mrkom', je pac zdaj tako. Torej je treba meni pripisati tole. x;)x

 

Ce sem cisto iskrena, izjemoma nisem pogresala foruma - prav kul se mi je zdelo, da imam par uric 'mir', da mi ni treba bit par uric policaj.

Tako da menim - je ze zelo prav tako, da se je to zgodilo vceraj. :palec:

 

Sem pa pogresala LN (ostalo), ker nisem mogla nic delat, ne dodat artiklov v Lunco, niti nic kaj dosti.

 

******************

 

Vojko, stekam, kaj mislis - imas prav, v bistvu - a saj te oznake nic ne pomenijo, nagrad pa tudi (vec) ne podeljujeva.

Res je - eni imajo vec tisoc postov, pa redko vidis vec texta kot en odstavek, ceprav tudi kvantiteta ne zagotavlja nujno tudi kvalitete (s cimer se sicer itak vsi strinjamo)...

 

Pokowc - s softverom ni nic narobe, preprosto si nastepal toliko in toliko postov - ce ti brises iz foruma, jasno, da se to ne bo pokazalo v sistemu in logicno, da ti ne bo tistih par postov odstelo.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...