Skoči na vsebino

Četrtek


borism

Recommended Posts

  • Komentarji 271
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

joj, janjak kaj pa ti tako zgodaj/pozno na lnf :eek: ...še budna ali že budna?

saj js tud že pol ure tle u službi neki delam...no recimo, d bo dober četrtek, čeprav se ni nič kaj lepo začel....sem imela take sanje, da me je še sedaj groza... :xx!:

 

no , mejte se x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

četrtki so pri meni zamenjali torke v neki zadevici (prijetni zadevici), sedaj sem se pa odločila, da začasno ni ne torkov ne četrtkov za to... tko da bo verjetno malo nervozno popoldan... pa danes MORAM jeziček držat, samo če ga bom pa stegnila in povzročila vulkan, pa j... ga. Vse se zgodi z določenim namenom in je za nekaj prav in glede na to, da vem da imam angele ob sebi(tule jim piham na dušo x:Dx ), gremo naprej x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj, janjak kaj pa ti tako zgodaj/pozno na lnf :eek: ...še budna ali že budna?

Do 23h sem bla še, ob tejle uri pa že. Je bil Trudi z avtom v Ljubljani v službi, pa je blo treba dons izjemoma na bus x;)x , sem imela že tibetančke takrat za seboj :8): :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ta vikend se bosta videla?

zelo dober zaključek dneva - prišla ravno iz dveurnega sprehoda z Auroro, veliko smeha in dobre volje, narava očiščena, videli dve srnici, sva eno kar nekaj časa opazoveli, ona pa naju, srečali dve osebici na poti, drugače pa mir in tišina in najin smehxsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem se cel dan šetkala v hudo neprivlačni bolniški spalni srajci in šlafroku x:Dx , kok sem si bila smešna, prav zares. Sicer pa mrzel dan, me je ful zeblo brrrrr

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm...vstala sem z desno nogo...tko da bi mogl it vse po načrtih x:Dx .

Sanje pa mi kot že cel teden ne dajo miru...spet sanjala celo grozljivko :xx!:

Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hi, hi, hi..napiši vsebino sanj in bomo posneli grozljivko :O:
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Apolonija, kako si se za službo odločila?

 

Bom obdržala to...zaradi takileh pluskov k je potovanje v ZDA, heheheh x;)x

 

Kako leto fore imam še pred menjavo, tako da...občutek imam, da se bo v mesecu dveh zadeva tok dobr poštimala, da ne bo panike....negativna energija gre na drugo delovno mesto, pozitivna pa ostaja :palec: x:Dx

 

Trudi, hvala k si si zapomnil x:)x

 

x:Dx Danes je res dober dan x:Dx

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...