Skoči na vsebino

Četrtek


borism

Recommended Posts

  • Komentarji 271
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

mhm.je kr neki na tem kar je v napovedi napisala Contesa............

SPREMEMBE..........., ki vplivajo za naprej..........sreča, v nesreči

xscratchx

 

no pa adijo :palec:

 

Apolonija, sem vesel, da ti je tako zneslo, da si zadovoljna x:Xx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh, blo naporen dopoldan, k sem mela eno službeno srečanje... :xx!:

Ampak zdej grem pa na lešnikovo kupo in bo bolje :palec: x:Dx mnjama...

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro v siv četrtek,ki pa se po razpoloženju bolj nagiba na sončno stran... x:)x

Mam danes s seboj za zajtrk/malico domači ajdov kruh z orehi in slani sir....se mi sam od tega smeje...kaj šele od drugih zadev....heheh...jutri je že petek.... x:Dx :palec:

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Joj, zdaj sem pa lačna ratala apolonija...jaz sem si pa včeraj kupila ful dober sirček z olivami....njami.. :yumy:

 

...tale četrtek je kar uredu, sam vreme mi pa niti malo ni všeč, me tako čudno in zaspano naredi...Si grem zdajle eno kavico skuhat, da me malo pokonci spravi...saj po kakih petih kavicah bo pa že boljše...se bom pa že tresla... x;)x x:Dx ...joj, se ful pozna, ker danes nisem tibetančkov naredila... :o|o: x:Dx http://www.povej.net/forum/images/smiles/1053180666.gif

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haj! Današnji četrtek je ful lep: zato, ker je jutri petek in je v Mb radio Center, torej čaga; zato, ker nam je Apolonija poklonila najlepšega tipa xsrcx v " dobri tipi", vsaj zame no; ker grem zdaj na malico; no skratka danes sem dobre volje x;)x
elvis is the best
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se zdi super četrtek, delno poštimala zadevice, prostanek pošlihtam še jutri tule v službi. Doma upam, da bom kaj bolj koristna kot včeraj x:Dx x;)x :palec: , mislim da dons bi bil pa res že čas za likanje, pa knjigico eno za dokončat, pa če je kaj dobrega po TV .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...