Skoči na vsebino

Petek


borism

Recommended Posts

  • Komentarji 200
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

uh mi smo pa res tazgodnji... ti še posebej... me prov zanima kdaj zvečer spat hodiš? k nekej spanja pa le rabiš... jz sem na začetku ene pol leta že ob 8ih - 9ih spat hodila... no zdej do ene 10ih zdržim...
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
se mi zdi da bo kr dolg tale petek... treba oddelat v službi pa še na predavanju odsedet... pol bom pa itak tok zmatrana, da se mi nč več nav dal... eeh...no na kšn drinkič bi vseen lohk šwa xsuperx
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala bogu, da je služba mimo... pa tale luna v ribah mene ubija( enako kt v raku pa škorpijonu!); sam jokam, cmeram, javkam, jamram, se smilm sama seb, pa še kakšno neumnost nardim.... Ne maram lune v vodnih zadevah! :xx!:

Dobr da je zdele že ovenček! xDDx

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
JAH TKOLE JE ANE, NISM HOTLA ZJUTRI, KER TO POMEN DA BOM MELA U RITI ŽE N PIRČKOV, PA GLEDE NA TO DA JE ŠLA STAVA ZA NJEEEEGA, PA DA SM JS ZGUBILA ČEPROU SM ZMAGALA, SE BOJIM DA BI BIL TO POL CMERASTI BLUZ :C: :xx!:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>JAH TKOLE JE ANE, NISM HOTLA ZJUTRI, KER TO POMEN DA BOM MELA U RITI ŽE N PIRČKOV, PA GLEDE NA TO DA JE ŠLA STAVA ZA NJEEEEGA, PA DA SM JS ZGUBILA ČEPROU SM ZMAGALA, SE BOJIM DA BI BIL TO POL CMERASTI BLUZ  :C:  :xx!:

čak čak čak... njeeega???!!! mal razlagice plosim :2src: x:)x x:px xsrcx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...