Skoči na vsebino

Sobota


borism

Recommended Posts

SOBOTA je zadnji dan, ki še ni omenjen, je pa to Saturnov dan, torej dan kozorogov.Je pa to tudi judovski dan počitka, tako za tiste,ki imate delovne sobote to ne velja.

To je zelo dober dan za meditacijo,

-za študij znanosti,

-za vrtnarstvo,

-za domače opravke,

-za popravila,

-za slikanje,

-za poslušanje in igranje glasbe,

-za kakršnekoli začetke,

-je pa to dan za diete….

 

Sobota je slab dan za:

-finančne vložke,

-za krajo,

-za spore z otroki,

-za uživanje mastnih jedi… :palec:

 

Prijetno soboto vam želim :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 137
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Guest sanjalica

Če je sobota dan KOZOROGOV...naj bo moja sobota....

 

Naj bo varno za nas na cesti...kakšnih 1200 km jih bomo dali skoz...

Naj ne bomo tečni...

Naj bo dovolj lopat za odmetavanje snega samo za moje najbližje (meni lahko zmanjka)

Naj bo dovolj vroče dobre kave...da se zjutraj ob 8. ko prispemo tja zbudim...

Naj bo ... takšno, da si bom še želela na takšno pot...

 

Drugače pa ima sobota v naši hiši svoj moto: "Sobota je dan za pospravljanje."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

BorisM hvala x;)x - se bomo potrudili ugoditi tvojim željam xDDx

 

Umetnica, brez zamere x;)x ...vendar dovolj rojstnih dnevnov...dva škorpijončka smo že "proslavili"... sedaj pridejo kozorogi (strelcev v naši družini ni :onfire: ...) smešno, smo res samo škorpijoni, biki in kozorogi...

 

Če pa slaviš ti...(oz. tvoji najdražji) potem pa xmusicx xcakex in prošnja xgoldfishx da izpolni vsaj eno željo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Umetnica, brez zamere  x;)x ...vendar dovolj rojstnih dnevnov...dva škorpijončka smo že "proslavili"... sedaj pridejo kozorogi (strelcev v naši družini ni :onfire:  ...) smešno, smo res samo škorpijoni, biki in kozorogi...

 

Če pa slaviš ti...(oz. tvoji najdražji) potem pa  xmusicx  xcakex in prošnja  xgoldfishx da izpolni vsaj eno željo... [/color]

škorpijončki so res moji bližnji xloveyx . hvala za izpolnitev želja :palec:

potem se med njimi najde kašen strelec xokx

no, po tistem je pa nakako mir do rakov in devic

 

srečno na poti xpolzx in lepo soboto ob dobri vroči kavi ti želim :xmas:

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Deževna sobota dopoldan - čistilna akcija

deževna sobota popoldan - kavč, knjiga, TV, glasba

 

SONČNA SOBOTA - samo doma ne!

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

No pa sem jo najdla, podobno temo. x^x

 

Marsa si zaklenila mojo, ah malo sem se pohecala no....včasih mi hudiček ne da mira ! x:Dx

 

Oprosti ! Ampak vseeno, ko sem prebrala , sem se nasmejala. x:Dx

 

No še ena, ki jo delamo, upam, da zadnja letošnja, vseeno sem vesela, ker so me zvezde obdarile z dobro voljo ! :onfire: :onfire: xokkx

 

Uživajte !

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Vanja! x;)x x^x

Me zelo veseli. x:)x

 

Sem takoj opazila in se pomislila - boga Vanja, ki dela v soboto, vseeno pa sem malo pop......, ko sem videla se cetrto ali katero odprto soboto, ja, in potem sem pa kar zaklenila - ker sicer se ne jemlje resno Tine (ali mene) in ignorirate - zdaj pa pac ne boste mogli, ker preprosto ne pustim. x:px Ce ni slo zlepa (prosnje, prigovarjanje...), je slo pa 'zgrda' - zaklenjena tema in je potem avtor prisiljen komentirati v eno od starih (razen ce seveda nima tako trde koze in ne odpre pac spet nove). xDDx

 

Potolazi se - jaz delam vsako soboto in vsako nedeljo. Danes sem od 9h ze za racunalnikom in pedenam Novice in Lunco - v bistvu delam v trgovini, ukvarjati se moram s strankami (ceprav samo po tel. in @, ker sem pac doma - a 'tezijo' pa lahko popolnoma enako).

 

Saj bo hitro minila danasnja sobota (meni gre se prehitro - se nisem nic doma naredila, niti sla se nic na trg in nic) - lepo jo prezivi! :) :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes pekarna mismas zaprta, obratuje samo kuhinja :wacko:

 

:xmas: zelim, si enga, ki bi mi pomagal krompir lupit, pa se pol pospravil vse.

 

tvoja cosma xzobkox

 

racunam da :xmas: tudi bere LNF

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm ja, cel hudič, saj ne bom rekel da so sobote slabe, cel dan premišljujem, tehtam mešam, kaj zaigram kitarco, kaj napišem, imam čas, sam preveč ga je, nekak dolgčas, hehe bo pa naslednna sobota tolk boljša :)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj niso tako slabe delovne sobote, samo en dan manj vikenda je!

 

Marsa saj je prav, da meni podobne ljudi in teme enostavno zakleneš, samo veš, moja domišlija mi je kar prikazala tvojo jezo in žugajoč prst, veš da sem se morala nasmejat čeprav nisem naredila tega zanalašč.

 

Čao ! LP! x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

En citat od začetka:

 

SOBOTA je zadnji dan, ki še ni omenjen, je pa to Saturnov dan, torej dan kozorogov.Je pa to tudi judovski dan počitka, tako za tiste,ki imate delovne sobote to ne velja.

To je zelo dober dan za meditacijo,

-za študij znanosti,

-za vrtnarstvo,

-za domače opravke,

-za popravila,

-za slikanje,

-za poslušanje in igranje glasbe,

-za kakršnekoli začetke,

-je pa to dan za diete….

 

... pa tudi dan za Mavrično soboto, ki bo v to soboto, 17.1., na običajnem mestu.

 

Dogodek bo objavljen tudi v novostih na lunin.netu, na naši strani je pa že lep čas.

Če bo kdo imel čas, se vidimo.

 

Lep pozdrav!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stran je www.karmaplus.net, "staro mesto" je pa OŠ Mirana Jarca, Ipavčeva 1 v Ljubljani. ("Staro" zaradi tega, ker je že ves čas od začetka tam.)

 

Ipavčeva je majhna ulica, ki leži tik za bencinsko črpalko nasproti stadiona za Bežigradom, natančneje: pri stadionu zavijemo na Topniško (iz mesta grede na desno), nato pa na prvem semaforju čez 100 m levo in smo praktično že tam (mimo Metalke).

 

Dobrodošli, če se boste odločili za obisk!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sobote so taki fajni dnevi, ker se končno da malo spočit od šole pa si mal preluftat glavo od vse snovi, ki so nam jo v šoli predavali.

samo učasih pa zlajo bit tooook zelo dolgočasne, kadar ni nič za počet. kadar naprimer kolegov pa kolegic ni doma, kadar brat okupira računalnik in je zunaj grdo vreme, pa še na televiziji nič pametnega. take sobote pa znajo bit kar krute. bi jih učasih najraje kr prespala.

ker ponavadi sobote zame niso ravno dnevi za učenje, razen kadar imam naslednji teden v šoli res ogrooomno za znat. samo je pa muka se u soboto učit. :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...