Skoči na vsebino

Tezave z logiranjem?


Mitja

Recommended Posts

Hojla

 

obvescam vas, da smo danes prenesli domeno www.lunin.net na nov streznik. Zato smo morali spremeniti marsikatero nastavitev na strezniku in sajtu.

 

Prav verjetno je tudi, da boste imeli probleme z dostopanjem do LN foruma. To je zato, ker se za seje in shranitev nastavitev uporabljajo piskotki (cookies) , ki pa kazejo na star naslov www.astrologija.org.

 

Za resitev problema obstajata najmanj dve poti:

1. Izbrisite piskotke iz nastavitev vasega brskalnika (na dnu osrednje strani foruma je link, kamor kliknete) in se prijavite

2. Zahtevajte novo geslo. Dobili boste email s potrditveno kodo in novo geslo, ki ga morate potrditi (navodila so v mejlu). Potem se logirate v forum z novim geslom in ga potem na Osebni strani poljubno spremenite.

 

Za tezave se oproscava, to je bilo treba enkrat narediti.

 

Lp

 

Admin / Lunin forum

Mitja
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem se malo prej prijavil na novo in ni težav. Me pa čudi Tina, da se nisi rabila. Očino piškotki dobro delujejo.

 

Nekaj časa se mi niso prikazovali avartarji nekaterih uporabnikov in nekateri smeškoti in gumbi za "citiraj, odgovori" .. samo nekajteri, sedaj pa je vse vredu. x:Dx

 

Lepo opravljeno! x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, jaz sm mel pa celo sthalo... niti v administracijo niti nikamor nisem mogel pridt... panika... no, zdej so vse nastavitve popravljene pa verjetno bolj dela :))

 

Me veseli, da ni problemov (ceprav tisti, ki jih imajo, tega ne morejo objavit tukaj x:Dx x:o)x x:Dx

Mitja
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja, pa strežnik deluje tudi občutno hitreje...

To to, Rachek...

hvala bogu je vsa ta zivcnost prinesla ene dobre posledice, pa valda jih bo se vec - zdej sele, ko smo vse prestavl, vidim, kje so se napake - prej jih enostavno ni blo mogoce odkrit.

Mitja
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Upam, da ste in boste videli tole vsi oz. da ste dobili in prebrali najino obvestilo - e-mail.

Dobila sva namrec nekaj mailov na urednistvo, ces kako to, da se ne morejo logirati, ali jih je nekdo odjavil in podobno.

 

Tako da si zbrisite tele piskotke in potem bo vse OK. :palec:

 

Pa se nekaj - sem in tja se pride do errorja ipd. - tako se je danes prakrat zgodilo, da Forum ni deloval oz. link (ce ga imas v tabulatorju oz. bookmarksih) - v tem primeru si je treba to nanovo shranit oz. nastavit, sicer pa se da konektat na forum s prve, osrednje strani LN. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj, Rachkon, thanx, yes! :vio: x:)x

 

Ceprav... meni ga se semintja kaj zagode... :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...

napaka 126

neveljaven argumet

 

 

 

Tole mi računalnik javi vsakokrat, ko na LUNINEM NETU obrnem stran ali grem na novo temo; ali ve kdo kaj o tem?

 

Tudi me večkrat vrže ven in se moram ponovno prijaviti.

 

Na nobenem drugem linku se mi to ne dogaja.

 

Sem na kabelski povezavi in imam winnXP-prof

 

hvala za morebitna pojasnila

 

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero

(Horac: Odes, I, 11)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj

 

sanja se mi ne, kaj bi to bilo.

 

Na kateri strani javi to napako (skopiraj prosim URL)?

Iz katere strani prides?

Kako izgleda stran, kjer se pojavi napaka (je bela, oranzna, modra...)?

 

Prosim, povej vec, da lahko pogledam, kaj je narobe.

 

thnx

Mitja
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 10 months later...

Pojma nimam kaj naredit.Sem spremenila geslo in ga potrdila...

 

Mislim pa,da mi OS ne deluje saj bi morala prejeti dve obvestili pa ih nisem čeprav sta bili oddani .

 

Ne razumem čist točno tegale.Mora biti takole zaporedje?

 

1.briši piškotke

2.spremeni geslo

 

Prosim če me kdo poduči ,saj dobronamernih sporočil lunatkov ne dobivam.

 

 

LP

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, cveka, upam da kdo vskoci, tu sem kar mrzla... :|||

Mitje pa ni...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mitja pravi, da bo pogledal v administraciji, ker ce bi imela poln inbox, bi ti pisalo, najbrz nisi potrdila ali kaj zamutila pri potrditvi, ko pravis, da si spreminjala geslo.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cveka, Mitja je pogledal, na 1. pogled ni nic narobe...

Bogve kaj je... ce bi imela polne os-e, bi videla, ker ti z rdeco se mi zdi pise...

No, bomo ze kaj pogruntal. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 10 months later...
<{POST_SNAPBACK}> upam, da to ni kak ukrep.....

xrolleyesx

 

ne. ni ukrep (zakaj, a si kaj shtalaril po F in mas slabo vest x;)x x:Dx).

 

ne vem kaj bi bilo, to se ne bi smelo dogajat, pravzaprav dvomim, da bi to bilo povezano.

 

se je veckrat pojavil kdo, ki je imel 'tezave GLIH z in sam na LNF' - v 95% (ali vec) se je izkazalo, da je tezava bila na njihovem racunalniku.

 

Nekateri so menili, da virus dobivajo in vse taksno. no to ni mozno, to je profesionalni forum s pripadajoco zascito (ki jo sproti apgrejdava).

 

Tako da v teh primerih NIKOLI niso ukrepi in SKORAJ NIKOLI nima zveze z LN al LNF-jem.

 

Bomo pa vseen pobaral se mitjo, sevede. xDDx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...