Skoči na vsebino

Neumna navada


loncek1

Recommended Posts

devica; ni neumno, da razkužiš v vreli vodi zobno ščetko samo,da ti bo tut na koncu razkužanja ostale cele ščetine x:Dx

Hahaha, to sm enkrat pustila not v vodi kr dlje časa in so vse dlačice izpadle, pa grem jz v trgovino jih skur*at kako ščetko so mi prodal.... x:Dx , pol sam mal namakam v zelo kratkih intervalih...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 61
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Neumna navada?

 

Hmm, da "razkužim" zobno ščetko, ko jo kupim...je to neumno xrolleyesx

Jaz tudi to pocnem in sem bila delezna zavijanja z ocmi in nekaksnega pomilovalnega pogleda s strani zobarce... :o|o: xrolleyesx

 

'Stetje' pa smo ziher ze omenili, vem, da nas je kar nekaj (smao morda ne tu, pac pa v sorodni xrolleyesx temi)...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

'Stetje' pa smo ziher ze omenili, vem, da nas je kar nekaj (smao morda ne tu, pac pa v sorodni xrolleyesx temi)...

Štejem črte na cesti...in točno vem...kolk hitr gremo...če se mi štetje zafcla...je absolutno prehitro...in takret začnem z matranjem šoferja...ja ja...anojing... xrolleyesx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsako jutro po parkrat pogledat, če je plin na štedilniku ugasnjen in vrata od doma zaprta, pa vedno ko imam avto jaz sčekirati, če sem res zaklenila xrolleyesx :o|o: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

JanjaK! :palec:

Kakšna brezvezna stvar je to! Pa po stopnicah nazaj pogledat, če so vrata zaklenjena, pa če je bojler izklopljen, pa plin, ja...pa VEDNO je vse OK, samo ziher je ziher...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moja neumna navada je podobna Marsini, ko šteje ko rezlja in seklja

jaz pa...

štejem npr. stole v čakalnici pri zdravniku

če mi je dolgčas

al pa kaj vse še moram narediti

mi je ena prijatelca, ki je defektolog

rekla,

da je to če je pretirano

tretirano kot duševna bolezen ali pa motnja

zdej pa se malo zadržujem x:Dx

najslajša razvada je pa ČOKOLADA x:px x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz pa tudi loputam z vrati, pa šalce lomim, pa če je kdo v bližini sigurno dobi kaj v glavo, pa derem se ko zmaj, pa klejem pa špukam, adijo groza je ko sem jezna. samo to se zgodi vedno redkeje, ker folk malo pazi... xDDx
elvis is the best
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf Smiki, si ti koga s tem okužila? Razmišljam, da bi namest vrat une špagce za doma nabavla, pa da vas vidim loputat z njimi x:Dx x:o)x x:Dx .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf Smiki, si ti koga s tem okužila? Razmišljam, da bi namest vrat une špagce za doma nabavla, pa da vas vidim loputat z njimi  x:Dx  x:o)x  x:Dx .

:xx!: pol ne bi blo filinga.

elvis is the best
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...